Přírodní prostředky, které vám mohou zachránit život: Jablka

Jedním z dobře prokázaných účinků konzumace jablek je snížení rizika rakoviny tlustého střeva. Čím více jablek budete jíst, tím méně pravděpodobněji se u vás rozvine toto potenciálně smrtelné onemocnění. 5 studií potvrzuje tento vztah, zároveň se v databázi Greenmedinfo nalézá více než 50 dalších zdravotních účinků konzumace jablek a produktů z jablek (např. jablečný ocet).

Užitek z konzumace jablek a jablečných produktů byl zaznamenám při následujících zdravotních potížích:

Stárnutí organismu

Alergie

Alopecie (padání vlasů)

Průjem

Inzulinová rezistence

Rakovina jater

Onemocnění způsobené radiací

Stafylokoková infekce

Zdroj: Greenmedinfo.com

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (5)

 • Obrázek uživatele Karla
  Karla (anonym)

  Můj tatínek konzumoval jablka v kilech denně, přesto měl těžkou cukrovku II. typu a zemřel na rakovinu tlustého střeva...takže opět nepodložené tvrzení o účincích jablek.

  Led 09, 2013
 • Obrázek uživatele .
  . (anonym)

  A to jste si všimli, jak jsou jablka v obchodech nepřirozeně lesklý? To dřív nebývalo, taky dlouho vydrží, byly doby, kdy po pár dnech byly jablka celý scvrklý a teď vydrží třeba měsíc, nepřirozeně se lesknou, jako kdyby byly nastříkaný nějakým chemickým sajrajtem. FUJ. Ono se řekne ovoce, ale je to ještě škodlivější, než cokoli jinýho.

  Led 09, 2013
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  Japka v obchoďácích bývají navoskovaná a vyleštěná, na každý kus ještě samolepka, je z toho pak průmyslový produkt, než zdravá přírodní záležitost. Naštěstí máme plný sklep vlastních.

  Led 09, 2013
 • Obrázek uživatele Třinečák
  Třinečák (anonym)

  Karlo, tvého taťky je mi líto. Můj taky jedl hodně jabka, hlavně večer. Taky měl diabetes 2.typu ale jabka mu hodně zlepšovaly trávení - peristaltiku. Ono je potřeba mít stravu vyváženou, a nejíst maso 3x denně... i když dnes nikdo neví, co kde z čeho dostane nebo chytne. Vím, že můj táta to jedl, protože svého času měl velké problémy se střevama, nakonec se z toho dostal. Ale infarkt mu jabka nezachránily, žel.

  Led 09, 2013
 • Obrázek uživatele jiří-jablka
  jiří-jablka (anonym)

  Japka v obchoďácích...vy jste taky dobrý jaPko.

  Led 10, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama