Příprava na chemoterapii, radioterapii a operaci

Při chemoterapii, která je podávána nitrožilně, je nutné neustále pečovat o žíly; jejich kvalita je přímo úměrná nepříjemnostem a bolesti, které nastupují při napichování žil hřbetu ruky či nohou. Je velmi vhodné, hned jak se dozvíme o nitrožilní chemoterapii, začít o žíly intenzivně pečovat.

My k tomu používáme bylinné přípravky české firmy Energy, máme s nimi velmi dobré zkušenosti a nezanedbatelné u nich je, že jsou vyráběny z tuzemských bylin. Propojení sirupu Korolen a mastičky Ruticelit se zvyšuje elasticita cév. Korolen působí velmi dobře i na podporu obranné aktivity organismu.


Radioterapie je vedena lokálně, poškozuje tedy určité okrsky kůže. Pokožce je v této době zapotřebí věnovat mimořádnou pozornost. Na minimum omezit či zcela vynechat kosmetické přípravky, parfémovaná mýdla a vše, co nám sice za normálních okolností vůbec nevadí, ovšem zátěž na kůži v podobě ozařování může její snášenlivost výrazně změnit. Preventivně můžeme působit na kůži několik dní před zákrokem mastičkou Droserin, kterou firma Energy vyvinula právě pro ochranu kůže. Při samotném ozařování doporučujeme akupresurně působit na bod kůže na dráze plic, který zabrání popálení. Pacienti se mohou chránit sami, stačí přiložit na tento bod zrníčko rýže nalepené na leukoplasti a po proceduře jej odlepit.


Operace přináší oslabení organismu. My před operací podáváme stejnou směs, jakou používáme při chemoterapii, směs na podporu energie. Obecně lze ale velmi významně podpořit základní energii těla dlouhou polévkou, ve své podstatě jedním z nejlevnějších a přitom velmi účinných terapeutických prostředků.


Zdroj: Eva Joachimová, Radoslav Svoboda - Rakovina země neznámá?

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Související články: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele lebduska vladinir
  lebduska vladinir (anonym)

  Dobry den, prodelal jsem po opraci prsa (bulka/chemoterapii /betatron/ a pak mena prave ruce dopojovali cevy. Od te doby mam ruzi, teploty, otoky. Dozvedel jsem se o mozne radioterapii v televizi /dokument ze zahranici, kde to cevni chirurgove delaji. Chtel jsem Vas poprosit o moznou radu a tip, kde v nasem state tyto operace delaji. Dekuji za odpoved na email lebduska123@seznam.cz,tel 720213246. Lebduska Vladimir

  Bře 09, 2018
 • Obrázek uživatele Analytik
  Analytik (anonym)

  Radioterapie, chemoterapie a operace = genocida! Člověk nezemře na rakovinu, ale je zabit! Nevěřte doktorům!!!

  Kvě 12, 2020

Přidat komentář

Reklama

Reklama