Co přináší léčitelství

Po dobu své léčitelské praxe jsem měla to štěstí, že jsem pracovala s mnoha nádhernými lidmi. To oni naplní život léčitele radostí a uspokojením, a proto zde uvedu příběhy několika z nich

Převzato z knihy Ruce světla
Autor: Barbara Ann Brennan
Bylo to v říjnu 1984. První pacientka objednaná na tento den se jmenovala Jenny. Živá, temperamentní osůbka s obrovskýma modrýma očima a tmavými vlasy, středně vysoká, věk kolem třicítky, povoláním učitelka. Kromě školy pracovala ve svém obchodě s květinami a dokázala je překrásně upravit pro všechny slavnostní příležitosti. Přátelé ji přezdívali "Levandulová Jenny", neboť levanduli obzvlášť milovala a neustále ji nosila. Byla vdaná již několik let a její manžel pracoval velmi úspěšně v reklamě.

Před několika měsíci měla spontánní potrat a nedařilo se jí znovu otěhotnět. Jenny vyhledala lékaře, aby zjistila, proč toho není schopna, a po absolvování mnoha vyšetření a konzultací s dalšími specialisty se dozvěděla, že v místě připojení placenty k děloze má nějaké atypické buňky. Lékaři doporučili okamžitou hysterektomii. Mladá žena byla vystrašená a silně rozrušená. Manželé čekali s příchodem dítěte na dobu, kdy budou lépe finančně zabezpečeni, velmi se na dítě těšili a teď se zdálo, že je všemu konec.
Poprvé mě Jenny navštívila již v srpnu. Neřekla mi nic o verdiktu lékařů, řekla pouze: "Potřebuji vaši pomoc, abych mohla učinit důležité rozhodnutí. Řekněte mi, prosím vás, co vidíte v mém těle."

V průběhu sezení jsem zkoumala její energetická pole neboli auru pomocí mimosmyslového vnímání. Viděla jsem atypické buňky ve spodní levé části dělohy v místě připojení na placentu. Současně jsem viděla, co se dělo při potratu. Obdržela jsem informaci o jejím psychologickém postoji k potratu. Jenny z něj obviňovala sama sebe, a tento nepřiměřený tlak zabránil, aby se její tělo vyléčilo. Také jsem slyšela slova popisující její stav a co je potřeba s tím udělat a bylo mi sděleno, že by neměla navštívit jiného lékaře po dobu přinejmenším jednoho měsíce, jelikož odlišná diagnóza a snaha provést chirurgický zákrok by mohla extrémně zvýšit její napětí. Ubohá žena měla zlomené srdce, protože tolik toužila po dítěti.

Jenny pouze potřebovala na měsíc vypnout, jet k moři, brát určité vitaminy, dodržovat předepsanou dietu, aspoň dvě hodiny denně strávit o samotě a meditovat. Také jsem se dozvěděla, že mé léčení tímto skončí a ona se potom může vrátit ke svému lékaři a absolvovat kontrolní vyšetření.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele Irena Sezemská
  Irena Sezemská (anonym)

  Podobný případ jsem léčila i já, kdy pacientka nemohla otěhotnět, absolvovala řadu léčení, nic nepomáhalo. Předáváním energie Reiki a Božího světla - 3 léčení čeká miminko. Ať se nám daří pomáhat jiným přirozeným způsobem.

  Bře 15, 2006
 • Obrázek uživatele Honza
  Honza (anonym)

  Dobry den.Chtel bych se pripojit k tomuto tematu.Jsme s manzelkou spolu 5let a porad jsme se snazili o miminko prirodni cestou.Jenze se nam to nevedlo.Kamaradka nam rekla o pani,ktera ji pomohla vylecit velke bolesti hlavy a migreny.Normalni lecba ji nepomohla.Tak jsme se k pani objednali i kdyz je pravda,ze jsme museli cekat,ma dost obsazeno.Byli jsme u ni poprve a p.Eva byla supr.Vysvetlila nam,co s manzelkou bude delat.Ja mel obavy,ze je to tahani penez z nasich kapes.ale ma manzelka tomu veri a tak jsem se se podvolil.Pravdou je,ze jsme u ni byli asi 5x,ale pak mi manzelka oznamila,ze asi je.Pak prisla obrovska radost,kdyz ji to potvrdil test a po te i gynekolog.Takze nemam duvod neverit.A proto posilam kontakt,doufam,ze dokaze pomoci skoro kazdemu paru,aby zazivali takovou radost jako ja. www.masaze.info/najdete si Mladou Boleslav a masaze Jana/.Pani Eva tam ma i reference od lidi.kterym pomohla a jeste tam jsou uvedeny primo jeji osobni stranky.

  Čer 06, 2009
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  www.zdravi-a-uspech.cz

  Zář 14, 2011
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  Tak já jsem narazila na poradnu diochi.cz kde mi hodně poradili a onemocnění ledvin jsem si vyléčila, vrátila se mi energie a přestala jsem mít problémy se zubama.A ještě jsme vyřešili prevenci rakoviny, máme to v rodě a je to síla, jak přišel rychlý konec.nejsem dealerka jenom jsem s výrobky spokojená.Je to ale léčba tak na cca 3 měsíce a více dle problémů.

  Pro 20, 2014
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  Tak já jsem narazila na poradnu diochi.cz kde mi hodně poradili a onemocnění ledvin jsem si vyléčila, vrátila se mi energie a přestala jsem mít problémy se zubama.A ještě jsme vyřešili prevenci rakoviny, máme to v rodě a je to síla, jak přišel rychlý konec.nejsem dealerka jenom jsem s výrobky spokojená.Je to ale léčba tak na cca 3 měsíce a více dle problémů.

  Pro 20, 2014
 • Obrázek uživatele zase další reklama
  zase další reklama (anonym)

  Tak já jsem narazila na...Takže jsi dealerka, viď?

  Pro 20, 2014
 • Obrázek uživatele Co přináší léčitelství?
  Co přináší léči... (anonym)

  Hlavně zisky podvodníkům.

  Pro 21, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama