Příčiny zadržování vody v organismu

Zavodňování organismu je velmi nepříjemný symptom a mnozí se bohužel nedokážou dostat ke kořenu daného problému. Kde hledat příčinu?

Jednou z možností je blíže prozkoumat energetický a zdravotní stav Vašich ledvin. V případě jejich oslabení, resp. emocionálních konfliktů a pocitů opuštěnosti jsme nejednou svědky právě zadržování vody v organismu. Dokud nedojde k plnohodnodnotnej harmonizaci daného stavu, je nereálné očekávat v tomto směru úlevu.

Druhou velmi častou příčinou zavodňování je silné překyselení organismu. V závislosti na konkrétním metabolické typu každá osoba se s překyselením vypořádává jiným způsobem. Jednou z cest je právě zadržování vody v organismu v zájmu “ředící“ nadměrného množství kyselin v těle. I proto je na místě, abyste alkalizovali svůj organismus průběžně.

Zdroj: AKADÉMIA INTEGRÁLNEJ ZDRAVOVEDY
http://webnode.us8.list-manage1.com/track/click?u=beb5e0f644c5d66180bcae...

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele blanka
  blanka (anonym)

  Dobry den nezlobte se na me kazdy doktor pise se nema moc solit a menit jidelnicek vite ja jim zeleninu a ovoce jim 5x dene ja se lecim lymfacky otoky ruce i nohy beru leky na vodeni leky furon nikdy sem to nemela cely zivit sem vasila 54kilo a ted to neni videt protoze se lecim lymfaticky otoky tak me poradte co mam delat predem dekuju mullerova

  Srp 24, 2017
 • Obrázek uživatele Mirka
  Mirka (anonym)

  Dobry den nezlobte se na me...Na lymfaticke otoky je nejlepsi lymfaticka masaz - lymfodrenaz.

  Srp 25, 2017
 • Obrázek uživatele Lucie
  Lucie (anonym)

  Holky, to já se s vodou v těle prala opravdu dlouho. Musela jsem jít k Dr aby mi udělala celkový rozbor jelikož jsem se cítila hrozně unavená, těžká, otékaly mi kotníky a před MS to byla katastrofa.

  Čer 07, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama