Postavte se inkontinenci čelem

Komerční sdělení: Inkontinence - onemocnění projevující se nežádoucím únikem moči - představuje přesně ten typ problému, na který si pacienti raději zvyknou, než aby ho řešili. A přitom se dá velmi snadno vyléčit.

Nejúčinnější metodou je operativní zavedení suburetrální (inkontinenční) pásky:

 

o úspěšnost chirurgické metody až 98 %,
o chirurgický zákrok trvá pouze 20 minut,
o pooperační rekonvalescence není delší než 2 dny,
o operace je vhodná pro ženy i muže.

 
Inkontinencí trpí převážně ženy. Příčiny tohoto onemocnění jsou většinou charakterizovány ochablými svaly pánevního dna. Velmi často se proto inkontinence vyskytuje u žen, které porodily velká miminka, nebo u těch, které se dlouhodobě léčily se záněty močového měchýře. Dalším faktorem negativně ovlivňujícím schopnost regulace moči je nedostatek pohlavních hormonů v době klimakteria, obezita či dědičnost.

Mezi nejčastější druhy inkontinence u žen patří tzv. stresová inkontinence, která se projevuje neschopností ovládat moč při zvýšení nitrobřišního tlaku, například při kašli, kýchnutí nebo obyčejném smíchu, a tzv. urgentní inkontinence, kdy má žena nutkání na močení, a nenajde-li v blízkosti záchod, moč neudrží.

U mužů se inkontinence často objevuje po operaci prostaty.

Netrapte se a zeptejte se!

Pokud trpíte podobnými problémy, věřte, že v tom nejste sami. Stydíte-li se svůj problém konzultovat se svým lékařem, zkuste se o tom nejprve informovat sami. Skupina B. Braun pro vás spustila osvětový web www.lepsipece.cz, na kterém vám poskytuje důvěryhodné informace o onemocnění, možnostech účinné léčby, rozhovory s lékaři, zkušenosti pacientů či poradnu věnovanou mimo jiné také této problematice...

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Věra
  Věra (anonym)

  Taky jsem se styděla, ale po pár radách a zkušenostech žen v mém věku jsem se začla hodně zajímat čím si pomoct. Určitě jsem nechtěla do sebe cpát nějaké hormony a tak jsem se dívala jen na přírodní léčiva a vyzkoušela jsem Elison , který mě vrátil zpět do mého mládí :) díky němu se cítím skvěle a hodně mi pomohl.

  Dub 06, 2013
 • Obrázek uživatele Alena
  Alena (anonym)

  Holky díky za radu ohledně Ive, koukala jsem se právě i na jejich stránky a dost mě teto přírodní produkt zaujal a tak jsem hledala recenze jestli opravdu funguje. Užívám Ive už 14 dní a do toho opravdu pravidelně cvičím podle brožurky a malé změny k lepšímu už cítím :)

  Led 11, 2015

Přidat komentář

Reklama

Reklama