Pochoutky pro zdravý životní styl nebo speciální dietu

Vybrat a především najít vhodné produkty speciální výživy není často jednoduchý úkol. Proto jistě každý z nás uvítá, když může vše pořídit na jednom místě. Širokou nabídku produktů speciální výživy dlouhodobě nabízí řetězec Tesco. V jeho obchodech naleznete stovky produktů dia, racio, bio nebo bezlepkových bezlaktózových potravin.

Češi se v posledních letech daleko více zaměřili na zdravý životní styl, vedle pravidelného cvičení je to patrné i na výběru stravy. Více sledují původ a složení potravin. Tomuto trendu napomáhá i rozšiřující se nabídka potravin speciální výživy. Pokud si hlídáte štíhlou linii, jistě oceníte produkty z řady racio nebo bez přidáného cukru.

Bezlepková dieta

V obchodech Tesco si vyberou i lidé trpící alergií na lepek.  V sekci speciální výživy najdete přehledně a na jednom místě pestrou nabídku produktů bez obsahu glutenu. V sortimentu bezlepkových výrobků je navíc k dostání privátní řada Tesco Free From, která přináší desítky produktů dovážených z Velké Británie. Jedná se např. o těstoviny, omáčky, sušenky nebo bonbony.  Naleznete zde ale i bezlepková mražená jídla.

Bezlaktózové výrobky

V rámci širokého sortimentu produktů speciální výživy lze nyní v obchodech Tesco koupit také nové výrobky určené pro lidi trpící intolerancí nebo alergií na laktózu. Tesco tak reaguje na zvyšující se počet Čechů, kteří trpí zvýšenou citlivostí nebo alergií na laktózu. Mezi nové produkty bez obsahu takzvaného mléčného cukru, které doplní již stávající sortiment bezlaktózového mléka a smetany, patří například pudingy, tvaroh, podmáslí či nové příchutě jogurtů.

 „Přední výhodou rozšířeného sortimentu bezlaktózových produktů v obchodech Tesco je, že zákazníci již nemusí chodit výhradně do specializovaných prodejen, aby našli vhodné výrobky za příznivé ceny. Veškeré bezlaktózové potraviny jsou přehledně umístěny v sekci s mléčnými výrobky. Zákazníci také jistě ocení, že jsme na základě zkušeností našich kolegů trpících intolerancí nebo alergií na laktózu do sortimentu zařadili výrobky osvědčených značek i několik produktů z ryze české a slovenské produkce“ vysvětluje Petr Dvořák, nákupčí sortimentu mléčných výrobků ve společnosti Tesco.

Produkty speciální výživy lze snadno zakoupit i z pohodlí vašeho domova prostřednictví služby Tesco Potraviny on-line. Na webu si vyberete váš nákup a vše vám pak doručí až k vám domů. Nyní navíc můžete získat až 500 korun jako slevu na první nákup.  A to už opravdu stojí za vyzkoušení.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama