Pacienti s chronickou bolestí kloubů často trpí překyselením a dehydratací

Značný počet pacientů s chronickou bolestí má nižší pH krve než je normál. Znamená to, že jejich krev je kyselá.

 

Kyselá krev je tmavá, jelikož má nízký obsah kyslíku. Nízký obsah kyslíku v krvi omezuje schopnost organismu se vyléčit.

Léčba pro překyselení krve spočívá v konzumaci potravin a doplňků stravy, které mají schopnost neutralizovat pH krve. To znamená zvýšit příjem alkalických látek a snížit příjem kyselinotvorných. Kofein, cukr, bílá mouka, perlivé nápoje a brambory by měli být omezovány. Proteiny z ořechů, semen, tmavé rýže a sójových produktů by měli společně se zeleninou být hlavní složkou stravy.

Lidé s překyseleným organismem jsou velmi často závislí na konzumaci cukrů a konzumují malé množství proteinů. Proteiny jsou ve výživě velmi důležité pro tvorbu kolagenu, vaziva a šlach. Zdravá dieta s adekvátním množstvím bílkovin je nezbytná pro růst měkkých tkání a pro léčbu zranění vazů a šlach.

Další zajímavé zjištění je, že pacienti s chronickými bolestmi často trpí chronickou dehydratací. Chronická dehydratace snižuje schopnost meziobratlových destiček a kloubních chrupavek vypořádat se s šokem, navíc zatěžuje vazy stabilizující klouby dalším stresem. Výsledkem je nepevnost vazů a  zranění, jenž vedou k chronické bolesti.

Je velmi důležité, aby lidé s chronickou bolestí pili 6-8 sklenic čisté vody denně.

Zdroj: Ross Hauser, M.D, Prolotherapy to hip and knees

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Požádejte o pojištění úvěru
  Požádejte o poj... (anonym)

  Vážený zákazníku, Jsem z Mr.Candy Candy Greg Greg o investiční úvěr, jste se setkali finanční potíže, nebo jsou vážné dluhu nebo hledají peníze na rozjezd vlastní firmy a jako součást svého balíčku péče nabízí systém úvěry s pohyblivou úrokovou sazbou ve výši 3% bez záruky bezpečnosti. To je pomáhat lidem dosáhnout svých finančních cílů. Minimální částka, kterou můžete půjčit, je 5000,00 euro. až na Euro 10.Million. Náš závazek na služby zákazníkům a naše inovativní přístup k řešení problémů bylo naše poslední nabídka goal.This je obchodní úvěr a důvěry, je-li to nutné, budu zkoumat dokument podle půjčku pro Vás. Jsme certifikováni nabídnout tyto typy úvěrů * Osobní půjčky (nezajištěné) * Podnikatelské úvěry (nezajištěné) * Dluh konsolidace * Zlepšení vašeho domova Kontakt přes e-mail: candygregfinancialagent@gmail.com Uveďte, prosím, následující informace: 1) Celé jméno: ............... 2) Pohlaví: .................. 3) Půjčka :....... požadované množství 4) Půjčka Doba trvání: ........... 5) Stát ................. 6) Adresa: ........... 7) Start :........... 8) číslo faxu: ............ 9) Zaměstnání: .............. 10) Pracovní adresa: ........... 11) účel úvěru: ....... 12) Adresa banky ............. 13) Status: .......... 14) Datum narození: ........... I čekají na vaše rychlé odpovědi, abychom mohli pokračovat s jeho podmínkami úvěru. S pozdravem, Greg Mr.Candy

  Dub 15, 2010
 • Obrázek uživatele králová
  králová (anonym)

  prosím, opravte si hrubky - trošku to ruší věrohodnost článku : Kofein, cukr, bílá mouka, perlivé nápoje a brambory by mělYYY být omezovány. Proteiny z ořechů, semen, tmavé rýže a sójových produktů by mělYYY společně se zeleninou být hlavní složkou stravy. Zdravím, M.K. P.S. nabízím korektury ...

  Kvě 07, 2010

Přidat komentář

Reklama

Reklama