Osteo Klouby Klinik přináší léčbu bez chirurgického zákroku

Trápí vás bolesti kotníků, ramen, loktů či dalších kloubů? Probouzíte se v noci bolestmi v kolenou? Bolí vás měkké tkáně v okolí těchto kloubů. Máte pocit ztuhlosti při vstávání z postele nebo z křesla? Pak vězte, že se u vás objevily příznaky artrózy. Postihuje lidi od padesáti let věku, statistiky hovoří až o 80 % postižených. A s narůstajícím věkem toto číslo stoupá. V tomto případě platí: čím dříve, tím lépe.

 Najít si čas na návštěvu Osteo Klouby Klinik, kde pro vás mají připraveny neinvazivní léčebné metody, které zabírají až v 95 %.
Osteo Klouby Klinik
Osteo Klouby Klinik je chirurgická a ortopedická ambulance, která je součástí Centra zdraví u Bílého lva v Říčanech nedaleko Prahy. Specializuje se na léčbu radiální rázovou vlnou a autologní biologickou léčbu pomocí krevního séra upraveného technologií Orthokine. Tato metoda účinně podporuje obnovení kloubní chrupavky a zastavuje degenerativní proces. Ambulance disponuje vlastním RTG pracovištěm a je vybavena špičkovým zařízením Swiss DolorClast švýcarské firmy EMS. Od roku 2006 má ambulance Osteo Klouby Klinik statut referenčního pracoviště pro ČR ve specializaci terapie rázovou vlnou.

Co je rázová vlna?
Léčba rázovou vlnou je metoda, která ve světě začala být dostupná již od počátku 90. let. Osteo Klouby Klinik je jedním z prvních pracovišť, které zavedlo tento moderní způsob léčby v ČR pro léčení poúrazových stavů, po distorzích kloubů, pohmožděninách svalů, kloubů, po zlomeninách, u nehojících se zlomenin a pakloubů a v poslední době rovněž u artróz.
Terapie spočívá v působení rázových vln na nemocné místo. Dochází při tom k interakci mezi vysoce intenzivními zvukovými vlnami a tělesnými tkáněmi. To vede k sérii příznivých účinků, jako je neovaskularizace, potlačení chronických zánětů, stimulace kolagenu a rozpouštění usazenin vápníku. Stimulace těchto biologických mechanismů vytváří optimální prostředí pro hojení. Po návratu poraněné oblasti do normálního stavu dochází k obnově její funkce a k úlevě od bolesti. Zjednodušeně řečeno, princip působení rázové vlny spočívá ve zlepšení prokrvení v místě působení a regeneraci postižených buněk.
Předpokladem pro dosažení kladných výsledků léčby rázovou vlnou jsou konkrétní zkušenosti a znalosti lékaře, bez kterých by ani tato pokroková metoda neskýtala záruku pozitivních výsledků. V ambulanci Osteo Klouby Klinik provádí terapii jeden lékař,   MUDr. Dalibor Zeman . Tím je zaručeno jednak průběžné sledování vývoje choroby a následně i optimální stanovení aplikačních intervalů a dávkování.
Neinvazivní metoda rázové vlny je rychlá a snadno použitelná a přináší pacientům jedinečnou možnost vyhnout se chirurgickému zákroku.

Více informací na: www.klouby.com nebo www.osteokloubyklinik.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama