Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Objevte borůvku açai

VIDEO. Ovoce Açai s vysokou energetickou hodnotou posiluje imunitní systém, pomáhá bojovat s infekcemi, je podpůrným prostředkem v boji s rakovinou, ochraňuje srdce, udržuje dobrou náladu. Díky pozitivním účinkům na zdraví člověka je açai považované za jednu z nejzdravějších potravin na naší planetě.

Açai (čti: asají) je lahodné brazilské bobulovité ovoce temně fialové barvy. Chutí a vůní připomíná čokoládu a lesní plody. Roste v amazonských deštných pralesích. Má bohatou specifickou chuť a vysoké nutriční hodnoty.

Domorodé kmeny amazonské džungle používali Açai jako energetickou podporu při lovu a podpůrný zdroj sexuální energie. Toto ovoce s vysokou energetickou hodnotou navíc posiluje imunitní systém, pomáhá bojovat s infekcemi, je podpůrným prostředkem v boji s rakovinou, ochraňuje srdce, udržuje dobrou náladu a díky tomu, jsme schopni si lépe užívat života.

 

Podpora imunitního systému, redukce hmotnosti, spalování tuků

Přírodní kombinace antioxidantů, esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a fytosterolů podporuje imunitní systém organismu jako přirozenou ochranu před nemocemi. Dále podporuje zlepšení tělesných funkcí, snazší zpracování potravy, lepší trávení a efektivnější spalování tuků. Produkt Açaico je přírodní a bezpečná cesta jak zhubnout a vypadat mladě. Dlouhodobé užívání produktu Açaico má za následek postupné a zdravé snižování hmotnosti.

Zvýšení odolnosti kardiovaskulárního systému

Esenciální mastné kyseliny a antioxidanty v bobulích açai bojují proti srdečním onemocněním. Ty samé kyseliny pomáhají také při vstřebávání potřebných vitamínů A, E, D a K.

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Esenciální mastné kyseliny a antioxidanty v bobulích açai bojují se zlým cholesterolem (LDL), přičemž zároveň zvyšují prospěšný cholesterol (HDL).

Pomáhá zdolávat nádory

Předchází nádorovým onemocněním a výrazně pomáhá při jejich léčbě. Açai je nejsilnější přírodní antioxidant a v těle působí jako zásadní zdroj energie. Je potřebný při posílení buněk a v boji s volnými radikály. Volné radikály jsou velmi malé molekuly, které vznikají jako nežádoucí produkt metabolismu živých organismů. Napadají buňky v těle, poškozují DNA, a tím způsobují různé nemoce. Existuje několik výzkumů, které dokazují schopnost açai bojovat s rakovinou.

Pročišťuje organismus a zbavuje ho škodlivých látek

Açai obsahuje více než 40% vlákniny a její dostatek má preventivní účinek proti rakovině tlustého střeva, pozitivně ovlivňuje rychlost vstřebávání živin, zvětšuje objem trávené potraviny, a tím prodlužuje pocit sytosti. Pročišťuje organismus a zbavuje ho škodlivých látek. Dále zvyšuje schopnost koncentrace a zlepšuje zrak.

Ovocie açai je bohaté na aminokyseliny. Aby svaly správně fungovaly a výkonnost stoupla, potřebujeme aminokyseliny. Aminokyseliny v kombinaci s esenciálními mastnými kyselinami v açai pomáhají spalovat tuk efektivněji a svaly rostou rychleji.

Více informací naleznete na .

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele JARMILA KOLAROVA
  JARMILA KOLAROVA (anonym)

  Dobry den, kouzelna boruvka mne moc zaujala... nejvice mne zajima,jestli lze nekde zakoupit sazenice a vypestovat u nas..dekuji ze odpovedi

  Zář 25, 2012
 • Obrázek uživatele Helena
  Helena (anonym)

  Dobry den, kouzelna boruvka ...To asi moc nepůjde:-) Borůvka Acai roste na palmách v Brazílii v Amazonském pralese.....

  Zář 25, 2012
 • Obrázek uživatele Honza
  Honza (anonym)

  Pokud nemate vytapeny sklenik, tak se vam to temer na sto procent nepodari.

  Říj 25, 2012

Přidat komentář

Reklama

Reklama