O léčení ran, které se nehojí, se dá poradit po telefonu

O léčení ran, které se dlouhodobě nehojí, se mohou lidé poradit na nové telefonní lince Hojení 21. Pravidelně každý pátek od 11:00 do 13:00 budou na telefonním čísle 841 113 114 odpovídat na dotazy odbornice na léčení ran.

Potíže s nehojícími se ranami mají zejména lidé s bércovými vředy, proleženinami, ale také diabetici s takzvanou diabetickou nohou. ČTK to řekla Marcela Svěráková z České společnosti podpory zdraví.

Uvedla, že na toto číslo mohou zavolat pacienti i jejich blízcí, kteří se o ně starají. Zaplatí místní hovorné z jakéhokoli místa v republice. Další informace získají i na www.hojeni21.cz, kde bylo nově otevřeno diskusní fórum věnované těmto zdravotním problémům.


Zdroj: ČTK

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (8)

 • Obrázek uživatele Šulič Michal
  Šulič Michal (anonym)

  Vyrabím už šest let mast a olej na léčení bércových vředů,mokvajících rán, proleženín a popalenín.Popaleniny léčí bezbolestně a rychle, např. popaleninu druhého stupně zhojí za deset dní,proleženíny vyléčí v průměru za 14 dni a bércové vředy léčí teměř se 100% úspěšnosti. Je to olej nebo mast s bylinným extraktem. Jedná se o silné přírodní antibiotikum bez vedlejších účinků. Při aplikaci do otevřených rán a popalenín zastavuje krvacení dezinfikuje a hojení skracuje polovinu oproti jiným přípravkům.Vyléčí i otoky a poranění spůsobená zvířaty a bodnutím od hmyzu (komáři, vosy klišťata).Vyléčí zánět středního ucha, zánět dásní(paradentóza), záět krku a průdušek (rýma, chřípka, angína). Tento lék předčí veškerá očekavaní nemocného a neznám nespokojeného klienta. Rad vam pošlun vzorek na vyskoušení. Šulič Michal P. Lumumby 16, 700 30 Ostrava tel. 596744672, M 608431916, email: sulic"seznam.cz.

  Led 24, 2007
 • Obrázek uživatele jiří soukup
  jiří soukup (anonym)

  acatex mě dostal spátky do kamiónu,druhým rokem v pořádku po bercáku ani památky. můžete koupit na www.acatex.eu

  Srp 10, 2007
 • Obrázek uživatele Michal
  Michal (anonym)

  Vzorek na vyskoušení už neposílám,vzhledem k tomu, že mám dost zakazníků a navíc cena je cena je lidová 100ml - 120.-Kč

  Srp 10, 2007
 • Obrázek uživatele Ludmila
  Ludmila (anonym)

  Je potřeba aby o tom vědělo více lidí dříve než jim ty nohy uříznou.Manželovi nepomáhali žádné mastičky od lékařů a že jich bylo.Jen náhodou jsme narazili na p.šuliče a po 6 týdnech velká rána po bercáku zahojena.Noha byla otevřena asi 6 let.Takže jemu velké velké díky a vřele doporučuji.

  Dub 16, 2009
 • Obrázek uživatele Michal
  Michal (anonym)

  Pani Ludmilo, je zajímavé, že tady na Doktorce se skoro nikdo o tu mast nepřihlasil, je to , zřejmě kvůli reklamě, takže lidí už nikomu a ničemu nedůvěřují, takže mými klientmi jsou většinou tí, kteří se to dozvědí od svých znamých,ale víc klientů už bych stejně neuspokojil, protože vyroba tohoto přípravku je náročná, rád bych sice pomohl těm, kteří to nejvíc potřebují.

  Dub 16, 2009
 • Obrázek uživatele estrela
  estrela (anonym)

  Vyrabím už šest let mast a...dobry dne prosim este vyrabite tu mast na bercove vredy my sa s tym borime 6 rokov bezvysledne, pouzivame aj biolampu...

  Črv 10, 2010
 • Obrázek uživatele viera
  viera (anonym)

  dobry dne prosim este...dobry den,ja som si tiež objednala mast od pana Michala a som velmi spokojna vred sa mi za 2 tyzdne skoro na polovicu uzavrel mozem len odporucit ,aj ja som vyskusala vsetko mozne

  Lis 06, 2010
 • Obrázek uživatele Regina Alecu
  Regina Alecu (anonym)

  Vzorek na vyskoušení už...Dobry den ....mam zajem o antib.pripravek,prosim o zaslani na adresu Regina Alecu ,Rozcesti 1,Usti nad Labem,40007 dekuji moc

  Črv 17, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama