Nový psychowalkman: skvělý na nespavost, stres i deprese.

"Měla jsem velké problémy se spánkem, nic nezabíralo a léky mi nedělaly dobře. Tak jsem si pořídila psychowalkman, i když jsem reklamě příliš nevěřila. Ale stalo se ? hned první noc jsem zase spala dobře! Za dva týdny jsem byla z nejhoršího venku." říká Petra Joachymstalová z Prahy.

„Takové výpovědi jsou celkem typické. Lidé totiž trpí stresem, který dříve či později vyvolá potíže se spánkem. AVS přístroj - psychowalkman je na nespavost účinný. První jsem si kdysi přivezl z ciziny, dnes v našem středisku používáme nejlepší model Laxman. Ještě lepší by ale bylo preventivní používání, tak by se deprese a nespavost ani nedostavily.“ říká MUDr. Jan Cimický.  

 

Odborně se psychowalkman nazývá AVS přístroj. Kromě nespavosti je účinný i v mnoha dalších oblastech: dokáže ihned odstranit stres a únavu či eliminuje deprese, úzkosti nebo migrény mnohem lépe než většina léků - a bez vedlejších účinků, přirozeně. Dnešní moderní AVS přístroj má přes 40 možností využití - v oblasti učení, sportu, relaxace, zlepšení výkonnosti mozku, včetně prevence duševních onemocnění a ve zdravotní oblasti. Psychowalkman používají i lékaři, ale je určen zejména pro domácí použití. Což je také výhodné - vydrží sloužit mnoho let a často ho doma užívají všichni členové rodiny včetně dětí.

 

Nasadíte si speciální brýle a sluchátka, na psychowalkmanu si zvolíte program, například „Rychlé odstranění únavy“ a zapnete start. Pulsující světlo z brýlí spolu s hudbou a zvuky ze sluchátek přeladí biorytmy do stavu bez únavy. AVS přístroj navozuje stavy, které jsou pro organismus přirozené, ale vlivem různé zátěže je člověk není schopen sám dosáhnout. Například podle Světové zdravotnické organizace je přes 80% lidí přetíženo stresem, což vyvolává další nemoci, například deprese a syndrom vyhoření nebo zhoršuje ty probíhající: vysoký krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění apod.

Technologii AVS (audiovizuální stimulaci) vyvíjela NASA a nositelé Nobelových cen. Asi i proto je spokojenost s psychowalkmany značná. 48% Čechů dokonce v nezávislém výzkumu udává, že účinky psychowalkmanu předčili jejich očekávání a 98% uživatelů je plně spokojeno. Psychowalkmany používá mnoho celebrit a lékařů, nejvíce je ale „běžných“ samouživatelů, protože AVS přístroj je určen právě pro domácí použití.

Účinky psychowalkmanů - AVS přístrojů jsou většinou trvalé, protože neléčí symptomy, ale primární potíže. Navrací tzv. psychosomatickou rovnováhu - čili přirozenou úroveň zdraví, jakou mají například děti. Zakoupení značkového psychowalkmanu je poměrně výhodné, i když jde o investici v řádu tisíců korun: má totiž garantované účinky.

Dejte pozor na zdravotní omezení - psychowalkman nesmí bez lékařského doporučení používat epileptici, lidé po vážném úrazu hlavy nebo vážně duševně nemocní, například schizofrenici. Navíc vám doporučuji, abyste se řídili návodem k používání. Použití psychowalkmanu je jednoduché, ale ze začátku je vhodné dodržet určité zásady stanovené odborníky a napsané v návodu, například mít zavřené oči a první týden používat jen relaxační programy.

V Česku jsou psychowalkmany k dostání přes 20 let. Letos slaví jubileum nejlepší AVS přístroj na světě Laxman, který je hodně populární - pátým rokem je nejprodávanějším psychowalkmanem v ČR. (Nyní je v rámci oslav k dostání se slevou a s dárky). Více o AVS technologii se dozvíte u odborného garanta AVS technologie pro ČR: www.galaxy.cz.

ing. Jana Kratochvílová

Komerční sdělení

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama