Nový pohled na zastavení epidemie AIDS

Zatímco farmaceutické firmy se snaží vyvinout nové léky či vakcínu na AIDS, objevitel viru HIV a nositel Nobelovy ceny z roku 2008 Luc Montagnier, má na omezení šíření pandemie AIDS v Africe zcela jiný pohled.

Virolog Luc Montagnier tvrdí, že léčba oxidativního stresu je nejlepším způsobem, jak snížit rozšíření epidemie AIDS v Africe. (67% obyvatel v Subsaharské Africe je nakaženo virem AIDS)

Dle Luca Montagniera můžeme přijít několikrát do styku s virem HIV, aniž bychom byli chronicky nakaženi, jelikož náš imunitní systém, pokud je silný, si s ním poradí během několika týdnů. Bohužel v Africe, mají lidé nutričně nevyváženou stravu a trpí oxidativním stresem.  I pokud nejsou nakaženi HIV, jejich imunitní systém nepracuje dobře. To umožňuje viru dostat se do jejich organismu a přetrvávat tam.

Podle Dr. Montagniera existuje mnoho způsobů, jak snížit přenos HIV - jednoduchá výživová opatření, podávání antioxidantů - správných antioxidantů, hygienická opatření a boj proti ostatním infekcím (tuberkulóza, malárie, nákaza parazity, červy). Též je důležitá čistá voda. Nejsou to atraktivní opatření, ale mohou velmi dobře omezit šíření AIDS na úroveň, která je v západních zemích. Jsou to jednoduchá opatření, která nestojí moc peněz, ale mohou udělat mnoho.

Dr. Montagnierovi dělají starosti všechny ty velkolepé akce, kdy se nakupují za globální finanční prostředky  léky a investuje se do vývoje vakcín, a přitom tyto jednoduchá opatření nejsou vůbec financována. Tyto opatření též závisí na lokálních vládách, které však takovéto rady od vědeckých odborníků slyší velmi málo. Je to proto, že na takovýchto opatření se nedají vydělat peníze. Neplyne z nich žádný zisk.

Dr. Montagnier též tvrdí, že pokud bychom chudým Afričanům posílili přírodními prostředky imunitu, tak se jejich imunitní systém dokáže viru HIV zbavit. Dle něj je tato důležitá informace zcela opomíjena. Lidé při každém onemocnění myslí jen na léky a vakcíny.

Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=WQoNW7lOnT4&feature=PlayList&p=77212811F2981E84&playnext=1&playnext_from=PL&index=72

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (10)

 • Obrázek uživatele Mary
  Mary (anonym)

  Jasně.Všechno je předmětem byznysu. Když vidím v televizni reklamě srdceryvné obrázky hladovějících Afričánků s komentářem- pošlete peníze, vždycky se ptám- co dělají ty africké vlády pro své obyvatele????????To musí být Evropani ti zodpovědní a platící??????

  Led 04, 2011
 • Obrázek uživatele Viky
  Viky (anonym)

  nejde ani o to, kdo peníze dává, ale kam jdou a jak účelně jsou využívány. Zde je vidět, že jdou na účet bohatých farmaceutických firem.

  Led 04, 2011
 • Obrázek uživatele Jan
  Jan (anonym)

  Hlavně je úžasné, že HIV může vymizet z těla bez drastické léčby. Chtěl bych více informací.

  Led 05, 2011
 • Obrázek uživatele ...
  ... (anonym)

  Horší je podle mě rakovina. Tu člověk dostane i když nechce a AIDS si může přivodit. Uvědomte si, že jen od roku 2000 na rakovinu ve světě zemřelo asi 100 milionů lidí.

  Led 05, 2011
 • Obrázek uživatele Jan
  Jan (anonym)

  Horší je podle mě...Jen jestli to s tou léčbou rakoviny nebude podobné jako s léčbou AIDS - že se vyvíjí složité léky a přitom by stačilo posilnit imunitu, dodat potřebné vitamíny, minerály atd.

  Led 05, 2011
 • Obrázek uživatele Mary
  Mary (anonym)

  Jen jestli to s tou léčbou...Teď jsi uhodil hřebíček na hlavičku!!! Nejlepší a nejlevnější léčba je prevence. Ale kam by pak přišli ti chudáčci byznysmani,živící se na našich nemocech? o))))

  Led 05, 2011
 • Obrázek uživatele Pavel
  Pavel (anonym)

  Místo aby makali, tak všichni se všema šu..., rodí se spousta nakažených dětí a dˇbilové dělají další a čekají na vrtulník který shodí nějaké jídlo a hadry... hajzlové kteří vymysleli tento systém "pomoci" černochům, cikánům atd patří za mříže!

  Led 05, 2011
 • Obrázek uživatele wow gold
  wow gold (anonym)

  wow gold tks

  Led 29, 2011
 • Obrázek uživatele g
  g (anonym)

  a>??: xhming New a>??: xhming url]??: [url=http://www.google.com]xhming[/url] a]??: [a/]http://www.google.com[a]xhming[/a] link]??: [link=http://www.google.com]xhming[/link] ???: http://www.google.com/1.html xhming ???>??: xhming

  Bře 04, 2011
 • Obrázek uživatele sweetji
  sweetji

  Teď jsi uhodil hřebíček...A co cirkumfetišisti, kteří na HIV přiživují ukájení svých choutek.

  Pro 16, 2015

Přidat komentář

Reklama

Reklama