Ničí Vám nadměrné pocení život? Tisíce lidí na něj vyzrály díky tomuto českému vynálezu!

Nadměrné pocení je nemoc, která obtěžuje každého desátého člověka na této planetě. Nejvíce nadměrné pocení postihuje oblast rukou, nohou, podpaží, hlavy, břicha a zad. Donedávna byli lidé trpící touto chorobou odkázáni na rizikovou operaci nebo drahý botox.

V současnosti však drží pomyslné žezlo přístroj nazvaný Electro Antiperspirant(R). Je malý a až překvapivě účinný. Celé měsíce v suchu na jedno použití? Proč ne.

Electro Antiperspirant během krátké chvíle ohromil odborníky z celého světa. Jako první a v současné době jediné řešení na celém světě má klinicky prokázanou účinnost u 100% léčených jedinců. Jeho příchodem na trh se doslova změnil život tisícům lidí, kteří trpí některým z druhů nadměrného pocení. Sám předseda České dermatologické společnosti Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA o něm napsal toto: “Pocení v počáteční fázi léčby ustupuje po přibližně 10 dnech používání a tento stav vydrží i několik měsíců. Po této době nastupuje fáze tzv. udržování. V této fázi se terapie provádí již jen ve chvíli, kdy se pocení pozvolna vrací. Takové udržování pak dokáže žádoucí efekt prodlužovat po neomezeně dlouhou dobu.“ (celé vyjádření pana profesora i dalších českých odborníků naleznete na těchto internetových stránkách www.electroantiperspirant.cz)

Na trhu existují stovky výrobků, které slibují odstranění nadměrného pocení. Všichni co je vyzkoušeli však už ví, že skutečnost je daleko od prezentované pravdy. Pokud trpíte nadměrným pocením, tzv. hyperhidrózou, jsou běžné prostředky naprosto k ničemu. Electro Antiperspirant je však jiný. Přímo v České Republice byla použitá technologie několik let testována a následně zcela zásadně vylepšena s jasným cílem. Definitivně, bezpečně a dlouhodobě vyřešit problémy lidí, kterým nadměrné pocení výrazně snižuje kvalitu života. To vše bez jakýchkoli vedlejších účinků a kompenzačního pocení na jiných částech těla. Účinnost přístroje je navíc garantována vrácením celé kupní částky. 100% účinnost nebo peníze zpět, tvrdí výrobce, česká společnost Hightech Development.

Shlédni klinickou studii a videonávod.

Dle názorů tisíců pacientů a předních lékařů se počáteční investice mnohokrát vyplatí v podobě zvýšeného sebevědomí a klidu, tedy věcech, o kterých se v případě, že trpíte nadměrným pocením nedá mluvit. Doručení přístroje nemocným je navíc zcela zdarma, včetně již zmiňované záruky vrácení peněz a týmu vyškolené podpory, která Vás naučí přístroj správně používat.  Electro Antiperspirant můžete objednat přímo na této stránce:

Objednávka Electro Antiperspirantu, včetně záruky vrácení peněz a dopravy zdarma.

Vyberte, jakým typem nadměrného pocení trpíte:

Chci vyřešit nadměrné pocení podpaží.

Chci vyřešit nadměrné pocení nohou.

Chci vyřešit nadměrné pocení rukou.

Chci vyřešit nadměrné pocení hlavy.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama