Nevzhledná bifokální skla nahrazují inovativní multifokální brýle

My ženy máme nutkání dělat několik věcí najednou. Přitom namáháme své oči, které musejí rychle zaostřovat na blízko a do dálky. Ve věku nad 45 let ale naše oko stárne a čeká nás presbyopie.

Bohužel se každý z nás, ženy i muži, staneme ve věku nad 45 let presbyopem. Naše oči postupně ztrácejí pružnost a obtížněji zaostřují na blízké předměty, stejně jako rozostřený objektiv fotoaparátu. Nejedná se o nemoc a proti presbyopii (vetchozrakosti) neexistuje prevence. Je to přirozená součást procesu stárnutí oka.

Nezoufejte, existuje ideální řešení na korekci vašeho zraku. Střídání brýlí na blízko a do dálky je již minulostí, stejně jako nevzhledná bifokální skla rozdělená viditelnou čarou, která navíc způsobují, že je vidění na střední vzdálenost rozmazané.

 

Jasné vidění na všechny vzdálenosti

 

Nejmodernějším řešením vašeho vidění jsou multifokální brýlové čočky Varilux®, se kterými už nikdy nebudete muset brýle střídat. Široká nabídka progresivních čoček Varilux zajišťuje čiré a ostré vidění na všechny vzdálenosti a brýlové čočky mohou být individuálně přizpůsobeny na míru vašim potřebám. Samozřejmostí je i řešení vaší zrakové vady, ať už se jedná o myopii (krátkozrakost), hypermetropii (dalekozrakost) nebo astigmatismus.

 

Multifokální brýle si na rozdíl od čtecích brýlí nemusíte neustále sundávat. Umožňují totiž hladký přechod z vidění do dálky přes vidění na střední vzdálenosti, až po vidění do blízka. Díky plynulému nárůstu dioptrií s nimi můžete pohodlně sledovat televizi a přitom luštit křížovky. Navíc mohou být krásným módním doplňkem.

 

 

Multifokální brýle jsou vyvíjeny více než půl století

 

Věděli jste, že první multifokální brýlové sklo na světě bylo vynalezeno už před více než 50 lety, a to firmou Essilor, která je předním výrobcem brýlových čoček? Uvedla jej pod názvem Varilux a nadále investuje nemalé částky do jejich dalšího vývoje. Dnes je Varilux nejčastěji předepisovanou progresivní čočkou na světě.

 

 

100% garance spokojenosti a speciální akce 1+1

 

Aby vám multifokální brýle dobře sloužily, je třeba se svěřit do rukou odborníka, Varilux specialisty. Bojíte se, jestli budete s brýlemi spokojeni? Na multifokální brýlová skla je poskytována garance 100% spokojenosti nebo výměny po dobu 30 dní.

 

Ve vybraných optikách navíc nyní můžete využít speciální akci. Dva páry brýlových skel Varilux za cenu jednoho. Brýle navíc se totiž vždy hodí! Ať už potřebujete jedny do kanceláře a druhé na sport, nebo toužíte po dvou odlišných designech. Proč mít jen jedny brýle, když třeba náušnic, kabelek, bot a dalších módních kousků máme nespočet?

Najděte svého optika na www.varilux.cz.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama