Nedostatek energie udržuje vaše chronické příznaky

Příčiny chronických příznaků jsou mnohem hlubší, než si myslíte. Je to buněčný energetický schodek!

Vaše tělo nemůže běžet na prázdno. Z nějakého důvodu, ať už je to nízký kalorický příjem, nízký příjem živin, životní styl, stres atd., váš energetický příjem nedrží krok s nároky, které jsou kladeny na váš organismus. Prosté a jednoduché. Prostě nemáte dostatek energie, aby tělo  mohlo udělat vše, co je třeba udělat, aby jste byli bez příznaků .

Pokud máte některý z následujících příznaků, tak se vás to týká:

Únava
Chutě
Po probuzení tělesná teplota nižší než 36,5°C
Nízký tep pod 60

To vše jsou příznaky, že vaše tělo nemůže držet krok s denními požadavky kladenými na vaše tělo!

Proč by vaše tělo udržovat zdravou teplotu na  36, 5stupně, pokud nemá prostředky? Proč nesnížit tělesnou teplotu paralelně s energií přicházející do těla? Vaše tělo se přizpůsobuje pro přežití snížením tělesné teploty.

Nemůžete otěhotnět? Možná, že vaše tělo nemůže “dovolit “ při energii, která přicháyí do vašeho těla. Proto tělo upraví energetickou bilanci dočasným stisknutím tlačítka pauza pro váš reprodukční cyklus.

Máte pomalý puls? Mohlo by to být tím, že vaše tělo spaluje více kalorií, než přijímáte v pravidelných intervalech.  Vaše tělo se přizpůsobit tím, že zpomaluje tep, což pomáhá přežít na při menším množství potravin.

Nemůže spát, trpíte nespavostí? Možná, že jsou stále vyplavovány stresové hormony, protože vaše tělo pozbylo pravidelné zdroje energie. Nebo vaše tělo již není schopen vyrovnat hladinu cukru v krvi zatímco spíte , takže se vzbudíte uprostřed noci z důvodu nízké hladiny cukru v krvi.

Nemůžete zhubnout? Mohlo by to být tím, že nízkokalorická (strava chudá na živiny) zanechává vaše orgány hladovějící po energii a tlačí tělo do hladověním způsobeného stavu, kdy by si mělo tělo držet na tuk, který mu může pomoci přežít. Nebo možná vaše játra trpí podvýživou a vaše tělo není schopno správně detoxikovat toxiny a přidává do vašeho těla toxickou zátěž.

Zdroj: Butter Nutrition
 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (5)

 • Obrázek uživatele Zina
  Zina (anonym)

  Holky, je tu některá, co brala na podporu energie, prostě na jarní únavu, simplebiotix?

  Črv 01, 2019
 • Obrázek uživatele Petruška
  Petruška (anonym)

  Ahoj, ano, já jsem ho brala a paráda. Po té, co jsem zkusila několik doplňků, které mi teda nezabraly ale vůbec, jsem ráda, že jsem konečně narazila na něco, co mi pomohlo. Za tři týdny jsem se cítila o poznání lépe. Takže za mě https://www.simplebiotix.cz/ jedině doporučuju.

  Črv 30, 2019
 • Obrázek uživatele Kamča
  Kamča (anonym)

  No, ani mi nemluv. Já jsem toho zkusila na detox tolik a nic. Nikam to nevedlo. Jenom jsem trápila zeleninovýma šťávama, který mi nehutnaly.

  Zář 01, 2019
 • Obrázek uživatele Žaneta
  Žaneta (anonym)

  Holky, je tu některá, co brala na podporu energie, prostě na podzimní únavu, depku, simplebiotix?

  Říj 25, 2019
 • Obrázek uživatele Kačka
  Kačka (anonym)

  No, já bych ho chtěla koupit babičce k vánocům a zajímaly by mě účinky toho simplebiotix.

  Pro 09, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama