Nakupujte a šetřete zároveň

Ušetřete s Globus Bonus kartou. Globus odměňuje věrné zákazníky. Věrnost se vyplácí.

Navštěvujete pravidelně hypermarkety nebo Baumarkty Globus? Tak to se určitě zaregistrujte do věrnostního programu Globus Bonus a nakupujte ještě výhodněji. Nákupem vybraných výrobků označených logem Globus Bonus získáváte část svých peněz zpět. Peněžní bonusy se vám načítají na vaši věrnostní kartu. Takto ušetřené koruny lze pak využít na nákup jakéhokoliv zboží v hypermarketech a Baumarktech Globus, v restauracích Globus nebo za ně můžete načerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Globus.


Do věrnostního programu se zapojíte snadno. Bonus kartu získáte automaticky u pokladny při nákupu nad 1 500 Kč. Poté stačí vyplnit jednoduchý formulář, který dostanete spolu s kartou, nebo se můžete zaregistrovat online na www.globusbonus.cz. Pak už vám nic nebrání využívat výhody programu Globus Bonus.


A jak ušetříte peníze s Bonus kartou? Jednoduše. Každý týden najdete v hypermarketech i Baumarktech Globus přes 270 nejrozličnějších výrobků označených logem Globus Bonus. Výběr se pravidelně obměňuje, takže si vybere opravdu každý. Koupí takto označeného zboží získáte zpět minimálně 10 % z ceny daného výrobku a peněžní bonus se na vaši věrnostní kartu načte do 48 hodin od uskutečnění nákupu. Bonusy se sčítají a vy je pak můžete utratit za cokoliv. Věrnost Globusu se zkrátka vyplácí.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama