Reklama

Masážní přístroj pro zdraví a krásu

Tento masážní přístroj můžete využít při různých bolestech těla, nachlazení, zánětech i pro rychlejší hojení poranění a zlepšení prokrvení pleti. Přístroj má 3 stupně regulace:

vibrační masáž - masáž infračervenými paprsky - kombinace masáže s infračervenými paprsky.


PŮSOBENÍ INFRA-ČEVENÉHO SVĚTLA:

Světlo prostupuje hluboko do kůže, která se tím zahřívá. Současně dochází k roztažení krevních cév a ke stimulaci krevního oběhu. Krev s sebou přináší látky, které tak obnovují a vyživují tělní tkáně a zároveň dochází k rychlejšímu odbourávání nežádoucích látek v organismu. Vlivem infračerveného světla se dále uvolňují kožní póry. Díky těmto vlastnostem je tento druh světla vhodný pro léčebné a kosmetické účely.

LÉČEBNÉ ÚČINKY:

Infračervené světlo může zmírnit bolesti revmatického původu a bolesti svalů. Doporučujeme, abyste se o tomto předem poradili se svým lékařem.

Reklama

KOSMETICKÉ ÚČINKY:

Vlivem infračerveného světla dochází k lepšímu vstřebávání krémů a jiných přípravků k péči o pokožku, čímž se zvyšuje jejich účinnost. Díky svým stimulačním účinkům na krevní oběh udržuje infračervené světlo Vaši pokožku zdravou a čistou.

1 - vibrační masáž - slouží pro přímou masáž při bolestech těla. Použití vibrační masáže je obzvlášť účinné použijete-li jednotlivé nástavce. Nástavec nasadíte na opačnou stranu infračervené lampy a pomocí kloubu ji přetočíte.

Hlavici masážního strojku můžete nastavit tak, abyste mohli masírovat i těžko přístupná místa na Vašem těle. Jednoduše stisknete čtyř polohové tlačítko a tak nastavíte Vám vyhovující polohu.

2 - prohřívání infračervenými paprsky - tato masáž povzbuzuje krevní oběh a dopomáhá k snížení napětí v těle. Pomocí této masáže můžete urychlit léčivý proces například při nachlazení, zánětu a ostatních poranění. Před použitím masáže infračerveného světla, zkontrolujte teplotu destičky.

3 - kombinace obou funkcí - tato funkce je působivější při přímém použití na pleť, proto nepoužívejte nástavce.

 • S přístrojem pracujte vždy velice zvolna, aby účinek aplikace měl co nejvyšší efekt.
 • Masáž začínejte vždy na té části těla, která je nejvíce vzdálená od srdce a postupně se s přístrojem přibližujte ve směru k srdci.
 • Nikdy žádnou část těla souvisle nemasírujte déle než 3 minuty. Nepoužívejte přístroj déle než 20 minut.
 • Pokud chcete použít některý z nástavců, pomocí otočného kloubu přetočte hlavu přístroje a nasaďte na ni zvolený nástavec. Pevně jej domáčkněte a přepínačem zvolte funkci - vibrační masáž.
 • Přístroj může být používán přes oděv anebo může být aplikován přímo na pokožce. Přímé působení na pokožku je účinnější.

  PŘÍSLUŠENSTVÍ:

  Kosmetický nástavec k péči o nohy a ruce

  S pomocí tohoto nástavce se dobře promasírují body na rukou a nohou.

 • Nástavec k masáži vlasové pokožky

  S masáží začínejte ve střední části temene a pozvolna se přibližujte k okrajům vlasového porostu.

  Nástavec k regeneraci podkožní tkáně

  Masáž tímto nástavcem povzbuzuje krevní oběh, redukuje tukovou tkáň a působí proti celulitidě. Masáž provádějte krouživými pohyby.

  Nástavec s výstupky pro masáž celého těla

  Tento díl příslušenství je vhodný zejména pro ošetřování unavených a ztuhlých svalových skupin. Doporučujeme před masáží provést několik uvolňovacích cviků, aby se svaly k masáži připravily.

  Reklama

  Komentáře

  Reklama