Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Lidské tělo pohledem Caroline Myss

V následujících šesti pokračováních vás seznámíme s teorií čaker a s jejich vlivem na lidské zdraví. Text byl zpracován Slavomírem Květoslavem Kytičkou na podkladě knihy Anatomy of the Spirit a knihy The Creation of Health, kterou napsala Caroline Myss ve spolupráci s harvardským neurochirurgem C. Normanem Shealym.

Caroline Myss je intuitivní lékařkou. Jako novinářka, která odešla z práce, aby dokončila studium teologie, byla jednak skeptická k módním výstřelkům hnutí New Age a jednak zcela nepřipravená na projev jejích vlastních schopností: dojmy ze zdravotního stavu druhých lidí jí začaly spontánně a nevítaně explodovat v hlavě. V následujícím období se učila, jak přijímat a využívat své intuitivní vlohy, aby pomohla lidem porozumět emočním a psychologickým kořenům jejich nemocí a životních krizí. Nyní, o šestnáct let později, se cítí připravena učit ostatní, jak "číst ve svém vlastním těle jako v Bibli". Ve své práci se přibližuje náboženským tradicím, vychází například z hinduistického sytému čaker a jistých buddhistických a křesťanských zásad, aby vysvětlila svůj přístup ke studiu anatomie lidského energetického systému, který dává na stejnou úroveň s anatomií ducha.

Caroline Myss je v součastnosti představována jako jeden z "nejžhavějších nových hlasů na poli alternativního přístupu k zdraví, léčení a spiritualitě".

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Myss Afryka
    Myss Afryka (anonym)

    Myss Afryka

    Kvě 26, 2008

Přidat komentář

Reklama

Reklama