Ledvinová bolest hlavy

Při ledvinové bolesti hlavy nebo ledvinové migréně, tedy při bolesti, která vystupuje ze zátylku přes zadní část hlavy k očím, bychom zpočátku měli jednou až dvakrát týdně zařadit rýžový den, abychom povzbudili vylučování škodlivých látek z organismu.

V   tyto dny by pacient měl ke každému jídlu, tedy třikrát denně, jíst nesolenou a nekořeněnou vařenou rýži s velkým množstvím nepřisazo­vaného jablkového pyré. Klidně se jím může najíst dosyta.

Přírodní jablkové pyré - tedy bez cukru a samozřejmě i bez jakých­koliv umělých sladidel - se hojně okoření skořicí, která nejenže dodá celému pokrmu výbornou chuť, ale navíc i čistí krev, jak píše svatá Hildegarda.

V   tento rýžový den bychom také měli mezi jídly a k jídlu pít dosta­tečné množství neslazeného bylinkového čaje.

Tím se ledviny pročistí a tělo se zbaví odpadních látek.

Vyplaví se otoky z povrchu i vnitřku těla a ledvinová bolest hlavy nebo ledvinová migréna znatelně ustoupí. Akutní bolesti zpravidla zmizí úplně.

Zdroj: Peter Pukownik - Bolesti hlavy a migrény, nakl. Alternativa

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (9)

 • Obrázek uživatele magda
  magda (anonym)

  já tedy nevím jsem těžký migrenik už 35 let a o různých bolestech hlavy včetně bazilární migrény a o veškerých vyšetření toho vím až až ale že by existovala ledvinová migréna to slyším poprvé?????

  Čer 24, 2011
 • Obrázek uživatele Helena
  Helena (anonym)

  Taky se divím,ale věřím tomu. Před 3-mi lety mi bylo zjištěno,že mám skoro ucpanou ledvinu šutrem. Stále se léčím, chodím na operační zákroky a zatím je to lepší. Ten šutr ale stále nemizí..No nebudu popisovat,co mi dělají,aby ledvina šlapala. Jen je pravdou, že trpím občas velikou bolestí hlavy-přesně podle toho popisu tady. Ve dnech kdy cestuji a podobně, méně piji, méně vylučuji a pak mám migrénu.A konečně vím, co s ní. Prostě pít za každou cenu stále..

  Čer 24, 2011
 • Obrázek uživatele zdena
  zdena (anonym)

  Taky se divím,ale věřím... já mám ledviny v pořádku a jsem také migrenička,vodu vypiji 2,5 -3l normálně,ale moje migrény jsou prý cévního původu,tlak mám normál ,cholesterol a vše ostatní v pořádku i navyš.štítné žlázy jsem byla,CT,maget.rezonance,lumbálky,angio.....ale když přijde záchvat trvá 22 h průměr a to je tak 3 -4 do měsíce,léky od specialisty žádné nezabírají bohužel ani homeopat,léčitel...

  Čer 25, 2011
 • Obrázek uživatele Hanka
  Hanka (anonym)

  Migréna může mít různé příčiny - nerovnováhu ledvin, cévní problémy či nerovnováhu v dráze jater a žlučníku - http://zdravi.doktorka.cz/migrena---bolest-z-nerovnovahy-jater-a-zlucniku-/

  Čer 25, 2011
 • Obrázek uživatele Helena
  Helena (anonym)

  já mám ledviny v pořádku...Zdeno, úžasně pomáhá na migrénu kopretina řimbaba. ta pomáhá i na klouby a páteř-někdy tu migrénu dělá krční páteř,jak sedíme u počítače a podobně, ve špatném "postoji". Takže si kup za pár korun tinkturu z kopretiny řimbaby a uvidíš...Jinak je i na střeva a jeho záněty.

  Čer 25, 2011
 • Obrázek uživatele Joy
  Joy (anonym)

  mám alergii na skořici a jablka. :(

  Čer 26, 2011
 • Obrázek uživatele zdena
  zdena (anonym)

  Zdeno, úžasně pomáhá na...děkuju Helo za radu ale i tohle už mám vyzkoušené,bohužel ,bez výsledku nebo aspon sebemenšího zlepšení jak v intervalech či síle záchvatu.

  Čer 26, 2011
 • Obrázek uživatele Amí
  Amí (anonym)

  já tedy nevím jsem těžký...Já jsemtaké migrenička už asi 30 let. Absolvovala a ještě absolvuji mnoho vyšetření a lékařských kapacit jsem navštívila také mnoho, ale o ledvinové bolesti hlavy slyším poprvé. Nevěřím tomu !!!

  Čer 30, 2011
 • Obrázek uživatele Marie
  Marie (anonym)

  To že ledvinovou bolest hlavy nezná klasická medicína vůbec nic neznamená. Čínská medicína, která je mnohem starší a dívá se na člověka a jeho nemoci v širším kontextu zná bolest hlavy z důvodu nerovnováhy jater, žlučníku, ledvin...Kdyby západní medicína znala vše, tak by někdo nemohl být 30 let migrenička.

  Črv 06, 2011

Přidat komentář

Reklama

Reklama