Kdy při bolesti hlavy vyhledat lékaře

Většina bolestí hlavy je způsobena stresem, nedostatkem spánku, únavou, hladem, kofeinovými abstinenčními příznaky, změnami hladiny estrogenů či změnou počasí. Následující příznaky však mohou znamenat závažný zdravotní problém. Proto vyhledejte co nejrychleji lékaře, pokud se u vás objeví.

Náhlá silná bolest, kterou pociťujete jako ránu do hlavy (může být i ztuhlý krk)

Bolest hlavy doprovázená horečkou

Výskyt křečí

Přetrvávající bolest hlavy po úrazu

Zmatenost či ztráta vědomí

Bolest hlavy doprovázená bolestí očí či uší

Vytrvalá bolest, pokud jste dříve nikdy na bolest hlavy netrpěli

Bolest hlavy, která se vyskytuje při běžných činnostech

Autor: mk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele janka
  janka (anonym)

  Bolestí hlavy trpím od dětství, jsem po operaci kavernomu,ale až ve 45 letech. Co vím, tak lékaři toto neřeší.Nacpou vás analgetiky a pak pošlou k psychiatrovi. Ani nezrentgenují pořádně páteř, ani se neohlížejí na rodinné dispozice k mozkové mrtvici. Nic!!! To je moje zkušenost.

  Feb 16, 2011
 • Obrázek uživatele renáta
  renáta (anonym)

  Bolestí hlavy trpím od...mám podobnou zkušenost,našli mi kavernom v centru řeči a nikdo mi nepomůže ,řeknou Vám jezte prášky na bolest to je vše nikdo nic neřeší,mám každý den obrovské bolesti hlavy a co dál....čekat ,že to nějak dopadne,pokud někdo máte podobnou zkušenost podělte se děkuji

  Črv 24, 2011
 • Obrázek uživatele Majka
  Majka (anonym)

  mám podobnou...To je fakt ,jsem taky po operacích dvou, vděčím za život, ale bolesti jsou nepsatelné, a nikdo tomu nevěří, to je těžkýjsta odkazána jen na léky co oblbnou celý nervový systém a vzít prášky na spaní a doufat, že zítřek bude lepší.

  Lis 09, 2011
 • Obrázek uživatele frufru
  frufru

  mám podobnou...Dobrý den, zabývám se Vašim problémem a ráda bych ho s Vámi probrala.Proto Vás tímto prosím o zkontaktování mé osoby na pezotka@centrum.cz, kdy Vám následně ráda sdělím bližší informace o co jde.Můžeme si vzájemně pomoct. Děkuji.

  Lis 03, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama