Kalhotky inspirované plynovou maskou

Americký výrobce spodního prádla uvedl na trh převratnou novinku, která potěší především lidi trpící plynatostí: kalhotky navržené tak, aby skryly nepříjemný pach větrů.

Kalhotky Under-Ease mají vbudovaný několikavrstvý vyměnitelný filtr obsahující plsť, absorpční uhlí a skelnou vatu. Aby společensky nepopulární plyny neunikaly, kalhotky jsou vyrobeny ze vzduchotěsné látky a na břiše a na stehnech zcela přiléhají k pokožce.
Buck Weimer, prezident společnosti, která kalhotky vyrábí, a zároveň jejich vynálezce je nyní prezentoval v Londýně.

"Je pravda, že hodně lidí si z nás dělá legraci, ale já jsem přesvědčen, že se jedná o seriózní výrobek, který plní svůj účel. Můžete je nosit kdekoli a kdykoliv, v posteli, do práce, na společenské události nebo na cestách, třeba i v letadle," tvrdí Weimer.

Kalhotky se dají prát a filtry vydrží několik týdnů až měsíců v závislosti na tom, jak často jsou používány. Jsou k dostání v celé řadě velikostí a jejich cena se pohybuje kolem pěti se korun.

Bývalý psycholog pan Weimer přiznává, že kalhotky vyvinul především pro svou ženu Arlene, která trpí Crohnovou nemocí, způsobující značnou plynatost.

"Ležíte s manželkou v posteli a trpíte, ale nechcete se dát rozvést kvůli plynům, to by se rozhodně nevyjímalo ve vašem životopise. Tak začnete hledat řešení," řekl novinářům.

První prototypy kalhotek se panu Weimerovi nedařily, průlom přišel až v okamžiku, když se jako terapeut setkal se skupinou horníků, kteří přežili nehodu v dole a oni barvitě popisovali, jak pro ně záchranáři přišli v plynových maskách. To mu pomohlo ve vývoji úplně nového modelu, který opravdu plní svůj účel. A jeho žena Arlene, kterou použil jako pokusného králíka, sice byla z nošení kalhotek nejprve nervózní, ale poměrně rychle si zvykla a přiznává, že na její společenský i soukromý život má manželův vynález velmi příznivý dopad.

Zdroj: Plus

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  To je ale ... Nerozvede se ne kvuli tomu, ze ma zenu rad, ale jak by se to vyjimalo v zivotopise...

  Bře 28, 2007
 • Obrázek uživatele Jožo
  Jožo (anonym)

  mám rád ženský smrad z kalhotek,mnam

  Bře 28, 2007
 • Obrázek uživatele Míla
  Míla (anonym)

  Výborně!Konečně někdo vyrobil něco proti smradu.Myslím si,že by tydle frézle měl nosit náš SMRAD SÁM pan president Č.R. Václav Klaus a jeho SEPTIK vláda Č.R..Ti se na nás vyprdli ještě dávno před tím než byli zvolení.

  Črv 17, 2009

Přidat komentář

Reklama

Reklama