Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Jed z nebe

Nejnovější vědecké studie dokazují, že dešťové přeháňky nad Evropou obsahují tak vysoké dávky rozpuštěných pesticidů, že tuto vodu vůbec nelze pít.

Normy států Evropské unie i USA povolují obsah maximálně sto nanogramů určitého pesticidu v litru pitné vody. Přitom je prokázáno, že déšť obsahuje zejména v prvních minutách, když začne pršet, mnohonásobně větší množství škodlivých látek, například až čtyři tisíce nanogramů běžného pesticidu nazývaného 2,4dinitrofenol.

Měření ukázala, že z náhodně vybraných jedenačtyřiceti bouří bylo v devíti případech překročeno povolené množství také u další látky - atrazinu. Atrazin je syntetický herbicid používaný při pěstování kukuřice, cukrové třtiny, sóji, ale také v lesnictví. V České republice není registrován,
v EU je už také zakázán. Způsobuje podráždění kůže a očí, alergii, nevolnost, zvracení a je také možným karcinogenem. U zvířat působí toxicky na nervový systém, játra a ledviny.

Déšť je nejjedovatější především tehdy, když přichází po delším období sucha. Pokud navíc byla v tomto období okolní pole ošetřena pesticidy, je v prvních minutách, kdy začíná pršet, dešťová voda doslova plná jedů. Navíc se zachytává v podzemních nádržích a ve studnách a ty pak představují vážné zdravotní nebezpečí.

Švédští lékaři přišli s teorií, podle níž je velké množství pesticidů ve vodě zodpovědné za zvyšující se počet rakovinných onemocnění v celém západním světě. Lékaři předpokládají, že pesticidy obsažené
v dešti potlačují lidskou imunitu. Ta pak dovoluje takovým virům jako například EB virus vyvolat v organismu reakce, které vedou k vypuknutí nádorového onemocnění.

Zdroj: 100+1, 5/2009

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (12)

 • Obrázek uživatele Xena
  Xena (anonym)

  prdlajs pesticidy, jde o tzv. chemtrails, víc si každej najde na netu

  Zář 17, 2009
 • Obrázek uživatele Kokokk
  Kokokk (anonym)

  co jako ? nerozumím

  Zář 17, 2009
 • Obrázek uživatele Marcela
  Marcela (anonym)

  prdlajs pesticidy, jde o tzv....Je to tak -chemtrails-pruhy na nebi,navštivte www.osud.cz..Jed z nebe? musejí to nějak zveřejnit,vždyť už o tom ví skoro každý.

  Zář 17, 2009
 • Obrázek uživatele Marcela
  Marcela (anonym)

  Informujte lidi...

  Zář 17, 2009
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  Chemtrails je výmysl paranoidních magorů. I když by to bylo technicky možné, kdo a proč by to asi financoval?

  Zář 17, 2009
 • Obrázek uživatele chemik komik
  chemik komik (anonym)

  Nová doba - klasické principy destilace a odpařování už asi nefungují.

  Zář 17, 2009
 • Obrázek uživatele Jolly
  Jolly (anonym)

  Stáhněte a shlédněte tento film. http://www.uloz.to/11972078/chemtrails-fakta-rar Rozšiřujte, posílejte odkazy všem, jelikož je to mnohem hroznější, než jsme si mysleleli. Zde opravdu jde již o život a ne jen o trochu slunce. A hlavně nebuďte blbí a nemyslete si, že o nic nejde.

  Bře 16, 2013
 • Obrázek uživatele Jolly
  Jolly (anonym)

  Stáhněte a rozšiřujte, než to z youtube smažou http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vkyO-h9axxc

  Bře 16, 2013
 • Obrázek uživatele RE
  RE (anonym)

  PANEBOŽE JAKÉ PESCITIDY JE TO CHEMTRALIS JE TO UTAJOVANO PROČ JE TOLIK RAKOVINY!!!!!!!! PROČ TOLIK NEMOCÍ , PROČ NENI KLASICKA ZIMA??? STALE SE PTEJTE SAMI SEBE A OPOVĚD DOSTANETE NEBUTE OVCE MAM POCIT ŽE NEVÍTE CO SE DEJE JEN MALÁ HRSTKA LIDI VÍ... JINAK ŽIJETE V CHAMTIVOSTI DIVÍTE SE KDYŽ VAM DÍTE VAŽNE ONEMOCNÍ PAK SE PTATE PROČ VY KDY VYŽENEME EU, AMERIKU SVĚOVOU VLÁDU LIDI A CO VÁM ŘÍKAJÍ ILUMINÁTI???PROBUDE SE DOKUD JE ČAS PROSÍM........

  Led 15, 2015
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Jste magoři, kdo by to financoval a proč by to dělal?

  Led 15, 2015
 • Obrázek uživatele re
  re (anonym)

  STRAŠÍTE LIDI ŽÁDNÁ RAKOVINA NENI SMRTELNÁ ...JENOM FARMACEUTICKÉ FIRMY, CHEMOTERAPIE A DALŠÍ SVINSTVA. JSME V ZAJETÍ SVĚTOVÉ VLADĚ DO KDY!!!!!!!!!!!!! nech vás všechny už satan sebere!!!!!!!!!!!!!

  Říj 29, 2015

Přidat komentář

Reklama

Reklama