Zpráva o stavu

Dnes od půlnoci bude doktorka.cz vypnuta z důvodu finalizace přechodu na nový reklamní systém. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Budeme se snažit, aby spuštění doktorky proběhlo do 6 do rána. Váš tým Doktorka.cz

Jarní očista - jak na to?

Nástup jara často provází tzv. jarní únava, které často přisuzujeme různé neduhy. Může se stát, že máte větší pocit únavy ihned po ránu, necítíte se dobře a nejraději byste zůstali v klidu v posteli. Je pravděpodobné, že vaše tělo nestíhá. Nedokáže se poprat s toxickými látkami, které ho zahlcují vlivem stresu a špatnou životosprávou.

Náš denní režim se stále zrychluje. Jíme nepravidelně, konzumujeme polotovary nebo hlad zaháníme fast-foodovými potravinami. K tomu si dopřáváme minimum pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu. A problém na sebe nenechá dlouho čekat. Ti, kteří sršeli energií, jsou rázem bez nálady, roztěkaní, neustále unavení, dostavuje se častá zimnice a nepříjemný pocit, že na člověka něco leze. To jsou spolehlivé signály nerovnováhy v těle, ve kterém zvítězily toxiny a roztáčejí začarovaný kruh neustále se vracejících zdravotních problémů. Toxiny totiž velmi výrazně znemožňují funkci imunitnímu systém.

Chlorella pomůže udržet tělo v dobré kondici.
Jedna z cest, jak se znova nastartovat, nabízí očistnou kúru pomocí zelené řasy - chlorella. Obsahuje velké množství látek, které čistí organismus a zlepšují dobrou kondici. Výhodou je přirozený původ všech obsažených látek a to je pro tělo nejlepší.
Kromě běžných minerálů, vitamínů, aminokyselin a vlákniny obsahuje např. Tryptofan, zodpovědný za tvorbu hormonu štěstí a dobré nálady serotoninu nebo přírodní antibiotikum Chlorellin, vhodné pro léčbu pacientů s citlivou střevní mikroflórou i probiotikum, které pomáhá k jejím u obnovení. Spolehlivé a bezpečné řešení nabízí například doplněk stravy MaxiVita Detox Chlorella. MaxiVitu koupíte ve všech sítích drogerií, běžných supermarketech nebo na e-shopu http://www.nasevitaminy.cz/. Dejte pozor na správné dávkováni. Přestože je chlorella velmi prospěšná, její účinky se mohou projevit okamžitě a mohou vyvolat např. žaludeční a střevní potíže. Proto se doporučuje dodržovat doporučenou denní dávku, kterou zpočátku můžete i snížit.

 

 

Překyselení organismu je stále častějším problémem
Zároveň také může být spouštěčem závažných onemocnění.  Nevyvážený poměr kyselin a zásad se tělo snaží vykompenzovat mnoha mechanizmy, které poškozují nejen kosti, zuby a klouby, ale tkáně obecně a s tím i orgány v těle. MaxiVita Minerální směs pro odkyselení organizmu obsahuje vyvážený poměr základních organicky vázaných minerálních látek. Mezi nimi je i zinek, který pozitivně ovlivňuje metabolickou rovnováhu.

 


Játra jako čistička

Játra jsou důležitý orgán, který se významně podílí na odvádění toxických látek z těla. Jejich správná funkce je důležitá pro celkový stav organizmu. Přípravek MaxiVita® Herbal Očista jater obsahuje přírodní extrakt z ostropestřce mariánského a kombinaci důležitých vitaminů, které jsou nezbytné pro správnou funkci lidského organizmu. Vitaminy C a E jsou významnými antioxidanty, které chrání organizmus a povzbuzují imunitní systém. Velký význam mají i vitaminy skupiny B, z nichž vitaminy B1 a B6 příznivě ovlivňují funkci nervového a imunitního systému.  Vitamin B12 se společně s vitaminem B6 podílí na tvorbě červených krvinek.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama