Zpráva o stavu

Dnes od půlnoci bude doktorka.cz vypnuta z důvodu finalizace přechodu na nový reklamní systém. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Budeme se snažit, aby spuštění doktorky proběhlo do 6 do rána. Váš tým Doktorka.cz

Jak si poradit s nežádoucím pocením kdekoliv na těle

Pokud vám zvedání teploty v posledních dnech připravilo nemilé překvapení v podobě propocených skvrn na oblečení, zpocených rukou, nohou a podpaží, už nemusíte zoufat. Přímo v Čechách bylo vyvinuto zařízení, které vás nadměrného pocení zbaví i na několik měsíců během jediného týdne. Jmenuje se Electro Antiperspirant! Jaký typ pocení pomůže vyřešit právě vám?

Trápí vás pocení v podpaží?

Pocení v oblasti podpaží postihuje snad každého člověka na této planetě. Proč by jinak existovalo tolik druhů nejrůznějších deodorantů a antiperspirantů, které se snaží tento typ pocení utlumit. Obrovské propocené kruhy v podpaží, způsobené nejen teplotou, ale i stresem a nervozitou, však tyto běžně dostupné prostředky dokážou zvládnout těžko. Kliknutím na následující odkaz zjistíte o problematice nežádoucího pocení v podpaží a jeho léčby mnohem více.

Jak vyřešit pocení v podpaží

 

Trápí vás pocení nohou?

Pocení nohou není jen doménou mužů, i když věta ze známého českého filmu Slunce, seno, jahody: „Ježíš táto, ty si se zul. Fuj, to je smrad, že by jeden pad!“ by tomu mohla napovídat. Propocená chodidla je zvlášť v letním období takřka nemožné obout do otevřených bot nebo sandálů, protože noha buďto vyklouzává nebo se na ní kvůli potu lepí velké množství prachu. V zimě se zase nohy nejenže potí, ale jsou doslova studené jako led. Pokud jsou vaše nohy neustále zpocené a studené ihned po probuzení nebo máte problémy s jejich zápachem, na následujícím odkazu zjistíte o problematice a hlavně zastavení nežádoucího pocení nohou mnoho užitečných informací.

Jak vyřešit pocení nohou

 

Trápí vás pocení rukou?

Pocení rukou, zejména pak dlaní, doslova znemožňuje tak společensky významnou věc, jakou je podání ruky. Podle tohoto pozdravu si téměř každý člověk vytváří první dojem o svém protějšku a takový upocený pozdrav může zničit nejedno seznámení nebo pracovní schůzku. Přitom se nejedná jen o následek vysoké okolní teploty, ale hlavním spouštěčem bývá stresová situace nebo i jen pouhá myšlenka na pocení, které pak pokryje dlaně potem během pár krátkých vteřin. Přitom řešení je snadnější než jste si kdy dokázali představit. O problematice a léčbě nežádoucího pocení rukou se dozvíte více na následujícím odkazu.

Jak vyřešit pocení rukou

 

Trápí vás pocení hlavy a obličeje?

Pocení v obličeji následkem vysoké okolní teploty nebo stresové situace je doslova katastrofou. Narozdíl od jiných typů nežádoucího pocení jej však nelze nijak skrýt, a je nutné se tak konfrontovat s často nepochopitelnými reakcemi svého okolí na tento nežádoucí stav. Stejně tak jako pocení rukou, také pocení hlavy, čela a obličeje působí velmi špatným prvním dojmem a dokáže reálně ničit sebevědomí takto postiženého jedince. Řešení však existuje a je rychlejší a trvalejší, než jste si kdy mysleli. Na následujícím odkazu se dozvíte vše o tom, jak se tohoto typu nežádoucího pocení navždy zbavit.

Jak vyřešit pocení hlavy a obličeje

 

Trápí vás pocení zad, hýždí, břicha nebo hrudníku?

Jak již bylo řečeno, nežádoucí pocení se může objevit kdekoli na těle, hýždě, záda, hrudník a mnoho dalších částí těla nevyjímaje. Pocení většinou přichází při přechodu z chladnějšího prostředí do prostředí s vyšší okolní teplotou. V létě typicky z klimatizované místnosti nebo z automobilu ven a v zimě naopak při příchodu zvenku do vytopené místnosti nebo dopravního prostředku. Pot pak dokáže promáčet svršky tak, že by se daly doslova ždímat. Naštěstí ani těchto typů nežádoucího pocení není těžké se zbavit. Na následujícím odkazu se dozvíte, jak snadné to může být.

Jak vyřešit nadměrné pocení zad, břicha a hrudníku

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele RE
  RE (anonym)

  JE TO VŠE UŽ NA HRANĚ JE HROZNÉ JAK NÁM VŠUDE LŽOU. PRAVDU NEZASTAVÍTE ANI TÍM ŽE, MĚ VYMAŽETE ANI TÍM ŽE LIDEM JENOM LŽETE. JDE JENOM O PRACHY PAPÍRKY KTERÉ NIČÍ LIDSKÉ VZTAHY, RODINY A VŠE CO ČLOVĚK NEJVÍC POTŘEBUJE K ŽIVOTU. ALE UŽ SE TOTO VELKÉ ZLO BLÍŽÍ KE KONCI A VĚZTE NEJSME DALEKO. LÉKY KTERÉ JSOU NA CUKROVKU, RAKOVINU A DALŠÍ KTERÉ OPRAVDU LÉČÍ JSOU NÁM UTAJENY. Z ČEHO SATANSKÉ DUŠE BY, ŽILI. NECHALI JSTE SI UKRÁST DUŠI TO NEJCENĚJŠÍ NAVŽDY. LIDI PROSÍM VZPAMATUJME SE A AŽ PŮJDEM K VOLBÁM TAK VOLME PODLE SRDCE A MYSLEME NA TO ABYCHOM SE MĚLI DOBŘE VŠICHNI. ZLO UŽ NA TOMTO SVĚTĚ NEMÁ MÍSTO. A PREZIDENTEM SE STANE OPĚT ZEMAN VOLBY VYHRÁ BABIŠ BOHUŽEL... ALE OKAMURA BUDE DRUHÝ TAKŽE TO TEN PÁN NEBUDE MÍT JEDNODUCHÉ. A TO BUDE DOBŘE. ČSSD BUDOU PLAKAT BUDOU MOŽNÁ ČTVRTÝ ZA KOMUNISTAMA. A ZEMEN NEBUDE CELÉ OBDOBÍ PREZIDENTEM .VÍC UŽ NENAPÍŠU. A NEMAŽTE!!!!!!!!!!!!!

  Zář 01, 2017
 • Obrázek uživatele poněkud
  poněkud (anonym)

  JE TO VŠE UŽ NA HRANĚ JE...jsem se z toho "díla"zapotil... teď už mi pomůže jedině electro antiperspirant ! :-)))))))

  Zář 01, 2017

Přidat komentář

Reklama

Reklama