Reklama

Jak se přestat bát?

Má-li člověk narušenou činnost ledvin, může se to u něho projevit v oblasti psychiky zvýšeným pocitem strachu. Trpí pak různými fobiemi, např. z výšek, uzavřených prostor apod. Strach jej v životě neustále doprovází až do té doby, než se upraví funkce jeho ledvin. Člověk pak doslova rozkvete, zbaví se strachu a na svůj život se dívá radostnějšíma očima.

Ledviny hrají důležitou roli při detoxikaci těla. Jejich párovým orgánem je močový měchýř. Mají na starost především hospodaření s minerály. Činnost ledvin po dvacátém roku života postupně slábne, a proto je nutné dopřát jim co největší péči a možnost regenerace. Konzumací malého množství slaných potravin stimulujeme činnost ledvin, velké dávky působí opačně.

Ledviny jsou místem, kde se tvoří některé aktivní působky a hormony, jež řídí tvorbu červených krvinek v kostní dřeni, nebo se uplatňují při tvorbě enzymů, které ovlivňují krevní tlak.

I výsledný efekt lymfatického systému je závislý na dobré funkci ledvin, podílejících se na úpravě kyselino-zásadité rovnováhy krve. Pokud pH krve klesne pod únosnou mez, znamená to vážné ohrožení zdraví. Ke zmíněné rovnováze přispívá i naše strava, a proto je vhodné konzumovat více rostlinných produktů než živočišných, jež svými zplodinami z přeměny látkové zatěžují ledviny a mají vliv na pH krve.

Aby ledviny mohly své úkoly úspěšně plnit, protéká jimi každou minutu asi 1250 ml krve. Pokud chcete ledvinám ještě více odlehčit, přestaňte konzumovat jídla extrémně slaná, sladká, ostrá či kyselá nebo chemicky konzervovaná, neboť toho všeho se musejí ledviny s velkou námahou zbavovat.

Reklama

Ledviny jsou velmi citlivý orgán. Je v nich uložena vrozená energie, a ta když vyprchá, nastává smrt. Proto je vhodné posilovat činnost ledvin, a tím šetřit vrozenou energii. Ledviny jsou nejnáchylnější právě v zimním období, proto jsou zimní měsíce ideální pro regenerační ledvinnou kúru.

V přípravku Diocel je obsažen speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky, které harmonizují psychické symptomy související s oslabenou funkcí ledvin a močového měchýře. Pomáhá při strachu, fobiích, depresích, bázlivosti, nesmělosti, váhavosti, nerozhodnosti, stydlivosti, neklidu, vztahovačnosti, netrpělivosti, cynismu, pocitech beznaděje, nedbalosti, bezohlednosti, lehkovážnosti, hyperaktivitě CNS, neschopnosti se uvolnit a averzi k zimě.
 

Reklama

Komentáře

monika (Čt, 27. 4. 2006 - 10:04)
jestli vite že mate problemy ze slinivkou tak prestante pit!!!!!!!
fbgythydthgngn… (Ne, 24. 10. 2010 - 19:10)
hello,mi name is anet.mi frends is selena gomez.bye.
agahogoj (Ne, 24. 10. 2010 - 19:10)
sotolabolo
potrefený impotent (Ne, 24. 10. 2010 - 19:10)
Ano,přátelé.Hodnotné příspěvky vždy potěší.
aska (Ne, 24. 10. 2010 - 23:10)
Ano,přátelé.Hodnotné...co je to tady za divnou sešlost?Když se bojíme,poj´dme debatit,jinak si ,,čarodějnické praktiky nechte".
Lulu (Ne, 24. 10. 2010 - 23:10)
Blbé je, když se člověk dostane do stavu kdy: "strach byl silnější než já" či "stál jsem tam ztuhlý strachem", to pak je každá rada na nic.
... (Ne, 24. 10. 2010 - 23:10)
Blbé je, když se člověk...Lucko čeho se bojíš ?
anonim (Pá, 5. 9. 2014 - 22:09)
mému kamarádovi je 9.let a jednou se jeho sestra koukala na film kde byly kanibalové a on to vyděl a tet se boji jít všude sám pořát chodí s jeho mamkou ani na zachod si přes den nedojde ani se uz nekouka na televizi a v noci porad breci ze ho snedi kanibalove prosim poradite co bysme mely delat ?? je to nutne prosim o odpověď rychle :( dekuji
Reklama