Jak odstranit kyselinu močovou z kloubů

Okurková šťáva má schopnost snížit tělesnou teplotu. Vytváří zásadité prostředí v těle a studie potvrdily její účinnost, pokud jde o odstraňování krystalů kyseliny močové z kloubů.

Kombinace složek funguje dobře při odstraňování toxinů. Celer a zázvor zmírňují zánět.

Tato šťáva způsobuje mírné bolesti, která jsou vlastně znamením, že dělá svou práci!

Odstraňte krystaly kyseliny močové z vašich kloubů

Ingredience:
- 1 střední okurka
- 2 celerové stonky,
- 1 půlka citronu
- 1 kousek zázvoru (velikosti palce)

Příprava:
 Očistiěte důkladně všechny přísady. Nakrájejte okurku a celer na plátky. Nakrájejte na plátky polovinu citronu. Rozřežte kořen zázvoru.

Všechny ingredience rozmixujte v mixeru do chutné šťávy a píjte tento nápoj jednou nebo dvakrát denně, dokud neuvidíte určité zlepšení.
Zdroj: healthylifestylebase.com

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele Jaroslav Jakubů
  Jaroslav Jakubů (anonym)

  Jak odstranit kyselinu močovou z kloubů? To je jistě zajímavá otázka a relativně dobře v příspěvku řešená, avšak autor pomíjí existenci hereditární predispozice pro stále zvýšenou hladinu kyseliny močové. Také pomíjí fakt, že zvýšenou kyselinu močovou si každý z nás přivodí nezdravým životním stylem, kdy přemírou silně tepelně upravených vnitřností a také pojídáním čokolády, navyšuje koncentraci kyselinu močové v krvi. Klinický stav se vyhrotí zvláště ještě tím, že nedodáváme našemu organismu dostatek základních alkalických makrominerálů a to zejména hořčíku. K tomuto ještě navíc snížený objem vody navodí koncentrovanou moč, také zvýšenou hladinu kyseliny močové a precipitaci krystalů v okolí kloubů, bolestivé klouby, tedy dnu, také současně ledvinové kaménky kyseliny močové a možné ledvinové koliky. Základní prevence v článku není zdůrazněná, prostě nepojídejme přemíru vnitřnosti i masité potravy, tím nedáme dně a kolikám šanci. Také současně vyhledávejme alkalickou potravu - tedy syrovou zeleninu, pijme dostatečný objem kvalitní pitné vody (2-3 litry denně), pomůže nám rovněž alkalická minerálka Bílinská kyselka či Magnesie či tabletové magnesium lacticum a vhodné je současně fortifikovat vitamínem B6 - pyridoxinem. Základní pravidlo zdravého životního stylu? Nepřejídejme se - jez do polosyta, pij do polopita, vyjdou ti naplno léta, často vyhledávejme pohyb na čerstvém vzduchu, tedy v přírodě. Stańme se vysílači pozitivní nálady - veselá mysl, půl zdraví.

  Lis 10, 2015
 • Obrázek uživatele Chemik
  Chemik (anonym)

  Alkalický makrominerál, a to zejména hořčík - to jsi mě fakt pobavil. Co jsou potom kyselé mikrominerály?

  Lis 10, 2015
 • Obrázek uživatele Nesmysl
  Nesmysl (anonym)

  Podle lekaru neni mozne aby strava u zdraveho cloveka rozhodila acidobazickou rovnovahu a doslo k prekyseleni organismu. Organismus ma sve mechanismy k udrzeni ph organismu. Co tam mate dale...

  Lis 10, 2015
 • Obrázek uživatele Podle
  Podle (anonym)

  Podle lekaru neni mozne aby...lékařů není možné, aby člověk umřel

  Lis 10, 2015
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Znám jednoho takového - věčně živý Lenin.

  Lis 11, 2015
 • Obrázek uživatele Jitka
  Jitka (anonym)

  Podle lekaru neni mozne aby...Ano a tím, jak tělo musí stále vyrovnávat ph, tak přichází o mnoho důležitých minerálů, které by potřebovalo jinde...a po čase se to projeví nemocí.

  Lis 11, 2015
 • Obrázek uživatele Jaroslav Jakubů
  Jaroslav Jakubů (anonym)

  Podle lekaru neni mozne aby...Acidibazická rovnováha, problém nadmíru složitý. http://fblt.cz/skripta/vii-vylucovaci-soustava-a-acidobazicka-rovnovaha/7-acidobazicka-rovnovaha/

  Zář 05, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama