Jak na bolavé klouby v chladném počasí?

Je vám kolem čtyřiceti a v prvních chladných dnech hledáte tenké rukavice, protože víte, že když vám prochladnou ruce, přijdou bolesti? Pak nejspíš trpíte počáteční artrózou.

Kolem čtyřicátého roku života se začíná projevovat opotřebení kloubů. Ať už sportujete nebo ne, vaše klouby mají už něco za sebou. Na kostech se mohou objevovat okrajové výrůstky, regenerace chrupavky se snižuje, tudíž jí ubývá a kloub samotný ztrácí svou funkci, zhoršuje se jeho pohyblivost.

Podle lékařů je až sedmdesát procent lidí s artrózou citlivých na chladné počasí. Jednou z nejlepších cest, jak s nemocí v zimě naložit, je pohyb. Jenže rozhýbat po ránu ztuhlé klouby jde těžko.

Ztuhlé klouby nemají rády nedostatek aktivity.  Prokrvení potřebují ale i šlachy a svaly. Přístroj HandyCure je ideálním pomocníkem. Kombinuje nízkou úroveň laserového záření, infračervené záření, viditelné červené světlo se statickým magnetickým polem.

Působí jako prevence proti artritidě. Díky čtyřem účinkům buňky obnovují a zrychlují svůj růst, což je pro bolestivé klouby velice žádoucí. Díky laserovém světlu se tkáň více prokrvuje, čímž dostává potřebné živiny.

„Lékař mi diagnostikoval začínající artrózu a poradil více pohybu. Ale na podzim a hlavně v zimě mi dělalo problém začít se po ránu hýbat. Přitom pracuji na směny, každý druhý týden chodím na odpolední,“ napsala nám dvaačtyřicetiletá Jana. „Potřebovala jsem být po ránu v kondici. Poradila jsem se s lékařem, jestli by mi pomohl přístroj HandyCure a začala jsem ho používat. První, co mi bylo velice sympatické, byla doba použití. Pět minut ráno a pět minut večer. Takže žádné dlouhé vysedávání. První dny jsem nepociťovala velkou změnu, ale než jsem skončila první týden, měla jsem pocit, že se klouby ohýbají nějak víc. A po ránu jsem neměla vůbec žádné bolesti. Ve druhém týdnu jsem byla na dlouhé procházce a dost jsem prostydla. Trochu jsem se obávala, jak se mi bude ráno vstávat, ale nedělo se nic. Bylo mi dobře jako v předchozích dnech. Třetí týden jsem už v pohodě cvičila, chodila, zvedala věci jako by mi nic nebylo. Cítím se mladší, nic mě neomezuje.“

Handy Cure je vynikajícím pomocníkem pro chronické a akutní onemocnění pohybového aparátu. Je také vhodný pro léčbu sportovní úrazů a pro prevenci některých ortopedických onemocnění. Díky jedinečné Handy Cure technologii dochází k rychlému odstranění bolestí. Handy Cure je i vhodným dárkem do každé rodiny. Více informací najdete na www.handycure.cz a na zákaznické lince 234 372 372.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama