HerBust pro hormonální rovnováhu a krásné poprsí.

HerBust je patentovaným stoprocentně přírodním preparátem. Jeho složení vychází z přesné kombinace osmi léčivých bylin, které se u žen tradičně používají pro vyrovnávání hormonálních výkyvů bez vedlejších účinků. Těmito bylinami jsou Tolice setá (Medicago sativa), Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), Andělika čínská (Angelica sinensis), Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale), Benedikt lékařský (Cnicus benedictus), Přeslička rolní (Equisetum arvense), Máta peprná (Menta piperita) a Borůvka černá (Vaccinum myrtillus). Jako přírodní filtr se do směsi přidávají ovesné vločky.

Pro zvětšení poprsí
Pokud chcete užívat HerBust především pro zvětšení poprsí, je doporučená denní dávka tři kapsle dvakrát denně (ráno a večer). Kapsle se zapíjejí vodou, nejlépe v době jídla, a užívají se po dobu šesti až devíti měsíců, podle toho, jakého výsledku chcete dosáhnout (velikost, pevnost apod.)

Uživatelky potvrdily, že první viditelné výsledky se objevily zhruba během prvních šesti týdnů užívání a maximálního efektu bylo dosaženo mezi šestým až devátým měsícem, kdy se růst přirozeně zastavil.

K udržení pevnosti a žádoucí velikosti poprsí je doporučeno (šest až devět měsíců po skončení kůry) užívat HerBust dva až tři týdny každé tři až čtyři měsíce.

Rostliny používané pro přípravu HerBustu obsahují přírodní látky, které u žen podporují reproduktivní funkce, vyrovnanost a celkové zdraví. V přípravku nejsou obsaženy žádné nebezpečné chemické látky, které by zvyšovaly jeho účinnost. Po dlouholetých výzkumech jsou jednoduše zkombinovány léčivé byliny, o kterých bylo již po staletí známo, že mají příznivý vliv na hormonální procesy a také velikost poprsí. Jestliže v tom, že HerBust opravdu „funguje“, není žádné kouzlo, můžeme říci, že nejdůležitější byl výběr rostlin a také to kolik od každé do směsi použít.
Předpokládáme, že většina z Vás má určité zkušenosti s užíváním výše popsaných léčivých rostlin, ale pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s jednotlivými bylinami, jsme připravili jejich následující přehled.

Tolice setá (Medicago sativa)

Používá se po mnoho generací v Americe již od dob Májů. Pojídání jejich plodů mělo příznivý účinek na rozmnožovací funkce a při nechutenství. V průběhu historie byla tato rostlina užívána pro léčbu celé řady zdravotních problémů včetně alkoholismu, astmatu, cukrovky, onemocnění ledvin, bronchitidy, nachlazení, bolesti v krku, obezity a překrvení plic. Dále je známo její použití při léčbě močopohlavního ústrojí, které přivedlo evropské vědce k využití těchto účinků pro léčbu prostaty, impotence a sterility u mužů.

Tato mnohostranná léčivá rostlina má však také široké použití při léčbě ženských onemocnění. Jako potravinový doplněk pomáhá zvětšovat objem a sekreční aktivitu prsních žláz a napomáhá thyroidu v řízení pohlavního vývoje tím, že reguluje činnost pohlavních žláz a orgánů. Tolice je také známa pro své příznivé účinky na nervy. Pro ženy je její použití důležitě při:

· Onemocnění močového měchýře
· Frigiditě
· Nadváze
· Zánětech močového ústrojí
· Hormonálních potížích
· Nevyvinutém poprsí

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus)

Rostlina původem z Číny. V Číně se kozinec (čínský název huang gi-což znamená ,,žlutý vůdce")používá při léčbě plic, závratí a jako afrodiziaka. V dnešní době se kozinec používá především při léčbě ženských obtíží. Známý je také schopností dodat tělu množství vitální energie při vyčerpanosti. Kozinec pomáhá také při léčbě kašle a nachlazení, chřipkových onemocnění, impotenci, zánětů ledvin, Parkinsonovy choroby a pro posílení centrálního nervového systému. Z ženských obtíží pomáhá léčit:

· Hormonální nevyváženost
· Špatně vyvinuté prsní žlázy
· Frigiditu
· Ochablost rozmnožovacích orgánů
· Snížené libido
· Návaly horkosti
· Klimakterické problémy
· Neplodnost
· PMS

Andělika čínská (Angelica sinensis)

Andělika se používala již v 6. století př. n.l. především v Číně a Japonsku zejména při léčbě ženských onemocnění. Používá se pro posílení krevního oběhu, proti zácpě, anemii, vysokému krevnímu tlaku, cukrovce, plicním chorobám, onemocnění ledvin a pro celkové posílení lymfatického systému. Za zmínku také stojí její antibiotické účinky. Ve vztahu k ženám má tyto důležité vlastnosti:

· Přispívá k rovnováze ženských hormonů
· Má vliv na velikost poprsí
· Podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí
· Usnadňuje porod
· Upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci
· Má uklidňující účinky
· Pomáhá vypudit zbytky placenty po porodu
· Odstraňuje návaly horkosti a další klimakterické příznaky
· Pomáhá proti vysušení poševní sliznice

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale)

Pampeliška pochází původem z Řecka, ale daří se jí poměrně dobře téměř v každých podmínkách, což umožnilo její rozšíření téměř do celého světa. Latinský název taraxacum pochází z řeckého taraxos (nepořádek) a akos (lék). Anglický název byl převzat z francouzského „dent de lion“ - lví zub, díky tvaru svých zubatých listů. Pampeliška je především známa svými příznivými účinky na játra, které byly vypozorovány při léčbě prvního stádia cirhózy jater, má schopnost ovlivňovat průtok žluče a také čistí krev. Pampeliška je také výborným přírodním zdrojem draslíku, díky čemuž je velmi dobrým diuretikem. Díky vysokému obsahu sodíku, vápníku a dalších přírodních solí zajišťuje elektrolytickou rovnováhu. Pampeliška je široce používaná v Indii při léčbě onemocnění jater, zatím co ve Francii se její kořeny vaří jako zelenina a v Německu se používají mladé listy pampelišek při přípravě salátů. Pro svůj vysoký obsah vitamínu A je považována jako důležitá potravina pro přežití v extrémních podmínkách.

V historii byla pampeliška dále používána pro léčení akné, anémie, artritidy, astmatu, vysokého krevního tlaku, vředů, zánětů střev, bronchitidy, cukrovky, zažívacích obtíží, ekzémů, žloutenky, zánětů ledvin a kožních onemocnění. Šťávou ze stonků je možné potírat kůži pro odstranění akné, puchýřů, kuřích ok a bradavic. Šťáva se používá denně po dobu asi jednoho týdne. Ve vztahu k ženám pampeliška pomáhá léčit:

· Rakovinu prsu
· Onemocnění pohlavních orgánů
· PMS symptomy
· Hypoglykémii
· Zadržování vody v těle
· Nadváhu
· Kvasinková onemocnění
· Krvácivost
· Age spots (stařecké skvrny)
· Únavu

Benedikt lékařský (Cnicus benedictus)

Benedikt lékařský, nazývaný též svatý bodlák byl velmi úspěšně používán v Evropě již ve středověku při léčbě neštovic. Léčitel Culpepper používal v 17. století bodlák jako lék proti bolestem hlavy, horečkám a ženským obtížím. V historii se také používal při léčbě žloutenky, ledvin, žlučníku, zažívacích problémů, splínu, poruch mozku a paměti, špatné funkce jater, migrén a senility. Používání Benediktu lékařského má také dlouhou historii při léčbě ženských chorob. Z tohoto hlediska je třeba připomenout především tyto přednosti

· Posiluje tvorbu mléka u kojících matek
· Odstraňuje křeče a bolesti při menstruaci
· Zmírňuje bolesti hlavy spojené s ženskými cykly
· Vyrovnává hladinu ženských hormonů
· Odstraňuje poševní výtoky
· Podporuje laktaci
· Zkvalitňuje složení mateřského mléka
· Posiluje organismus v průběhu těhotenství

Přeslička rolní (Equisetum arvense)

Tato rostlina používá jako přírodní sedativum při bolestech a nespavosti a pro uvolnění nervového napětí. Je známa také jako nejlepší přírodní prostředek pro uvolnění svalů při svalovém napětí. Dále se s touto rostlinou setkáváme při léčbě kapavky, bronchitidy, astmatu, revmatismu a dny. Pro ženy jsou důležité především jeho přednosti pro léčbu:

· Zánětů močového ústrojí
· Vaginitidy
· Křečí
· Pocity úzkosti
· Únavy

Máta peprná (Menta piperita)

V posledních několika letech byla objevena její schopnost stimulovat produkci lidských hormonů a nyní se používá pro přípravu mnoha prostředků na vyrovnání ženských hormonů. Má příznivé účinky při odstranění klimakterických obtíží jako jsou návaly horkosti apod. Tato rostlina obsahuje také diosgenin, látku podobnou steroidům, která je ve velkých koncentracích používána při výrobě antikoncepčních prostředků, nicméně pokud je užívána ve své přirozené podobě v malých množstvích, má zcela opačné účinky - zvyšuje plodnost.

V minulosti byla tato rostlina používána při léčbě bolestí v břišní krajině, zažívacích potíží, vyčerpanosti, plynatosti, onemocnění jater a močového ústrojí, nevolnosti, neklidu a revmatismu. Máta má příznivý účinek na játra, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a rovněž snižuje krevní tlak. Rostlina obsahuje také alkaloid, který pomáhá k uvolnění svalstva žaludečních stěn. U žen napomáhá při léčbě:

· Poporodních bolestí
· Nepravidelné a bolestivé menstruaci
· Hormonální nevyváženosti
· Hypoglykémie
· Křečí
· Samovolných potratů
· Ranních nevolnostech
· Nervového napětí
· Bolestech dělohy a vaječníků
· Potížích při těhotenství
· PMS

Borůvka černá (Vaccinum myrtillus)

Známa svými léčebnými účinky již v dobách Římského impéria. Po dlouhou dobu byl odvar z plodů této rostliny užíván při srdečních chorobách a ženských obtížích jako:

· Absence menstruace
· Bolestivá menstruace
· Bolesti dělohy
· Hromadění moči
· Nespavost
· Nervové napětí

Znovunabytí Vaší přirozené síly:

Poznávání a používání přírodních léčiv je rozšířeno již po mnoho tisíciletí existence lidského rodu. Lidstvo od nepaměti používá rostliny nejen jako zdroj potravy, pro léčebné či kosmetické účely, ale také při různých kulturních obřadech a náboženských rituálech.
Již dávno před tím, než byla popsána starobylá historie přírodního léčitelství muži, jako byl Hypokrates, Paracelsus nebo Galen, hrály především ženy aktivní roli v domácím užívání rostlin a bylin. V nedávných dobách začaly opět oživovat naše odvěké znalosti.
Z hlediska ženy je velmi důležité správné využívání léčivých rostlin pro vyrovnávání hladiny hormonů. Vzhledem k tomu, že těla žen podstupují mnoho radikálních hormonálních změn (od první menstruace, přes těhotenství až po období menopausy) je třeba si uvědomovat, že je možné lépe se vyrovnávat s hormonálními výkyvy, které je velmi ovlivňují jak fyzicky tak psychicky v průběhu celého jejich života. Je nutné předcházet především těm hormonálním změnám, které jsou způsobeny špatným stravováním, užíváním uměle vyrobených léků, působením škodlivin a stresu.
Syntetická léčiva a operativní zákroky mohou napomáhat především v náhlých případech, avšak jejich nadměrné užívání při bolestech hlavy, změnách nálady a obtížích způsobených hormonálními změnami, způsobuje zbytečné namáhání našeho imunitního systému a nese s sebou mnoho vedlejších účinků, které mohou být příčinami dalších obtíží.
Celá řada žen si podlomila zdraví nesprávným užíváním léků a podstupováním zbytečných lékařských zákroků a přitom k tomu ve většině případů vůbec nemuselo dojít. Existuje mnoho zkušeností jaké ohromné přínosy mohou ženy získat z přírodního léčitelství a jiných přirozených metod, které nezanechávají jizvy na jejich zdraví a nenesou s sebou žádné vedlejší účinky.

Použití léčivých rostlin v každodenním životě žen, pomůže posílit sebevědomí, navrátit tělesnou sílu a také přinést mnoho radosti. Namísto užívání léků proti bolestem hlavy je například možné použít lobelku nebo kopretinu řimbabu. Lépe než nadměrným užíváním léků proti bolestem a velmi silných estrogenových přípravků, mohou ženy řídit své přirozené cykly pomocí kontryhelu nebo anděliky čínské. Měsíček a čajovník jsou báječnými alternativami v boji proti kvasinkovým infekcím, stejně jako pupalka dvouletá a máta peprná proti premenstruačnímu syndromu (PMS).
Znalosti a užívání těchto přírodních léčiv umožňuje ženám pečovat o své tělo a snižovat závislosti na škodlivých syntetických lécích či moderních chirurgických zákrocích, které mohou trvale poškozovat jejich fyzickou a citovou pohodu.
Velmi významné jsou také příznivé kosmetické účinky přírodních léčiv. I když jsou užívány vnitřně k vyrovnání hormonálních výkyvů a odstranění stresu a napětí, činí ženy navenek mladšími, zdravějšími, silnějšími, plnými energie a přitažlivějšími. Zevní používání rostlinných olejů zkrášluje a chrání pleť, vlasy a nehty.
Poznávat a používat přírodní substance ke zlepšení svého zdraví a krásy je tedy jednou z nejdůležitějších věcí, které mohou ženy pro sebe udělat. Správně připravená a rozumně užívaná přírodní léčiva nás nečiní pouze lepšími, ale také sebevědomějšími. Díky jim se můžeme navracet pomalou a klidnou cestou k našim kořenům a přírodnímu bohatství. Přirozená a hlavně bezpečná přírodní léčiva mohou velmi dobře nahradit techniky, které lidstvo vynalezlo, pro zlepšení zdraví a krásy žen, dokonce včetně, bohužel, stále tak oblíbeného "vylepšování" ženského poprsí pomocí umělých implantátů, které vede v posledních několika desetiletích spíše k polemikám a přináší mnoha ženám bolest a pocity úzkosti.
HerBust je přírodní směs léčivých bylin, která nejenže přirozenou cestou dodá plnost a krásu nedostatečně vyvinutému, zničenému či stárnoucímu poprsí, ale zároveň zajistí ženě dokonalou hormonální vyváženost, která výrazně přispěje k jejímu celkovému zdraví. Nevěříte? Je tomu opravdu tak.
Přírodní alternativa pro řešení současných problémů
Je velmi důležité nepodceňovat uměle vyrobené léky nebo chirurgii, které hrají v našem životě jistě důležitou roli, ale neměly bychom je užívat či podstupovat, aniž bychom si ověřily, jestli neexistuje bezpečnější alternativa pro náš organismus.
Tisíce žen již v současné době užívá HerBust s ohromným úspěchem a můžeme cítit velké uspokojení z toho, že těmto ženám byla zajištěna tak jednoduchá náhrada chirurgických zákroků, které stále "mrzačí" ženské tělo. Mnoho žen mělo tak vážné zdravotní problémy po tom, co si nechaly voperovat prsní implantáty, že stěží mohly vstát každý den z postele, avšak náklady na jejich odstranění byly příliš vysoké na to, aby si mohly od těchto potíží pomoci. Jiné ženy, které si implantáty nechaly odstranit, si stěžovaly na jizvy a zborcení původního tvaru poprsí, trpěly velkou ztrátou sebevědomí a sebeúcty, a to kvůli tomu, že se jim už nikdy zcela nepodaří vrátit vše do původního stavu.
Jak úspěch HerBustu ukázal, příroda nám dokáže poskytnout mnohé - stačí si jen dobře uvědomit co nám prospívá a co nás chrání - namísto podstupování nepřirozených chirurgických zákroků.
Je třeba si uvědomit, že HerBust byl vyvinut především jako přírodní lék pro nabytí hormonální rovnováhy a také z tohoto důvodu jej mnoho žen užívá. Není to pouze prostředek ke zvětšování poprsí.
A ještě další důležitá poznámka. Ženy s velkým poprsím, které chtějí HerBust užívat pro vyrovnání hormonální činnosti, nemusí mít strach, že se jejich prsa výrazně zvětší. Účinek přípravku je v tomto ohledu pouze nápomocen ke zpevnění nevyvinutého či ochablého poprsí a k odstranění hormonálních poruch.
Ženy, které důsledně užívají HerBust, se shodly na tom, že u nich vymizela nepravidelná a bolestivá menstruace, křeče, silné krvácení, změny nálad, PMS, klimakterické obtíže, problémy neplodnosti, deprese, nervové napětí apod. Ve skutečnosti to není nic překvapivého, protože léčivé rostliny, které HerBust obsahuje, byly po staletí používány při léčbě potíží spojených s ženskými cykly a reproduktivní činností. Takže si můžete být jisté, že tento produkt bude mít velmi příznivý vliv na Váš celkový zdravotní stav, i když Vám jde především o zvětšení Vašeho poprsí.
Život mnoha žen i život celých rodin byl bohatě obdarován štědrostí země a neuvěřitelnou silou léčivých rostlin, které nám příroda poskytuje. Opravdu doufáme, že i ve Vás vzbudí HerBust stejnou důvěru v přírodní síly, jakou přinesl mnoha ženám na celém světě.
Nejčastější otázky a odpovědi
Vzhledem k tomu, že každý člověk má jiný metabolismus a zdravotní stav, je zcela zřejmé, že i přírodní léčiva budou působit na každého jinak. Zkušenosti, které poskytly stovky žen, které užívaly HerBust pro dosažení hormonální rovnováhy a ke zvětšení jejich poprsí, vypovídají o tom, že působení tohoto přípravku bylo individuální. Příznivé účinky se však vždy začaly projevovat již po několika týdnech od začátku užívání a požadovaných výsledků léčby bylo dosaženo během několika měsíců.

Mnohé ženy se ptají, jestli užívání HerBustu nezpůsobí příliš velký růst prsou. To se však jednoduše nestane, protože jde o přirozený růst a vývoj poprsí, který je výsledkem hormonální rovnováhy dosažené užíváním bylin v tomto výrobku obsažených. Uživatelky se shodují na tom, že po užívání HerBustu se stala jejich poprsí plnější, větší a pevnější a vždy byla přiměřená celkové tělesné stavbě (jinými slovy, nemusíte se bát enormního růstu). Vzhledem k tomu, že přípravek v tomto směru působí až po určité době, můžete jej přestat užívat ve chvíli, kdy dosáhnete velikosti, kterou jste si přála. Jakmile s užíváním přestanete, růst se zastaví. Můžete si tedy samy zvolit velikost poprsí, která je pro Vás pohodlná.
Starší ženy se rovněž shodují na tom, že se jejich povislá, vrásčitá prsa po užívání HerBust napřímila a vrásky se vyrovnaly. Tím získalo jejich poprsí mladistvý vzhled. Je také pravda, že u žen s velkým poprsím, které chtěly užívat HerBust především pro dosažení hormonální rovnováhy, zůstala velikost nezměněna nebo se prsa zvětšila jen velmi mírně, zatímco došlo ke zpevnění a omlazení, což bylo pro tyto ženy velmi překvapující.
Kolik kapslí obsahuje jedno balení přípravku HerBust®?
Jedno balení HerBustu® obsahuje 180 kapslí. Toto množství vystačí na jeden měsíc užívání přípravku.

Jaké množství HerBustu bych měla užívat?

1. Pro zvětšení poprsí

Pokud chcete užívat HerBust především pro zvětšení poprsí, je doporučená denní dávka tři kapsle dvakrát denně (ráno a večer). Kapsle se zapíjejí vodou, nejlépe v době jídla, a užívají se po dobu šesti až devíti měsíců, podle toho, jakého výsledku chcete dosáhnout (velikost, pevnost apod.)

Uživatelky potvrdily, že první viditelné výsledky se objevily zhruba během prvních šesti týdnů užívání a maximálního efektu bylo dosaženo mezi šestým až devátým měsícem, kdy se růst přirozeně zastavil.

K udržení pevnosti a žádoucí velikosti poprsí je doporučeno (šest až devět měsíců po skončení kůry) užívat HerBust dva až tři týdny každé tři až čtyři měsíce.

2. Pro dosažení hormonální rovnováhy

Užívání HerBustu má výborné výsledky při odstraňování obtíží jako jsou: nepravidelná menstruace, neplodnost, PMS, křeče v podbřišku, nadměrné krvácení, podrážděnost, klimakterické obtíže, návaly horkosti, svědění pochvy, suchost poševní sliznice, bolesti dělohy a vaječníků, nervozita, nespavost a dalších obtíží vyvolaných hormonální nerovnováhou.

Pokud užíváte HerBust pro dosažení hormonální rovnováhy, můžete ho užívat každý den (tři kapsle dvakrát denně) do té doby než příznaky nerovnováhy pominou. Když přestanete s užíváním a obtíže se opět objeví, začněte HerBust užívat dále. Přípravek se užívá jednoduše tehdy, pokud je to potřeba. Není třeba se bát toho, že by Vaše prsa po dobu užívání vyrostla do nepřirozených rozměrů.

Je HerBust bezpečný?

Byliny obsažené v HerBustu byly stovky let používány k léčbě zdravotních potíží bez jakýchkoli vedlejších účinků, pokud byly užívány v doporučném množství. Výrobek neobsahuje žádné syntetické látky, barviva nebo konzervační prostředky. HerBust užívalo již mnoho tisíc žen a za celou dobu nebyly zpozorovány žádné nepříznivé vedlejší účinky.

Vždy je třeba mít na paměti, že jako u každého léku nebo potravinového doplňku, je také u HerBust důležité dodržovat doporučené dávky. Dokonce i voda Vám může způsobit bolest, pokud jí vypijete příliš mnoho, obzvláště Američané, kteří mívají často tendenci držet se hesla "čím více, tím lépe", by se měly mít na pozoru. Dodržujte tedy předepsané denní množství a pokud máte pocit, že Váš stav vyžaduje dávku větší, poraďte se raději se svým lékařem.

Obsahuje HerBust estrogen?

Výrobek neobsahuje estrogen nebo jiné hormony. Obsahuje však látky hormonům podobné, které mohou napodobovat činnost ženských hormonů, jako je estrogen a progesteron, nebo napomáhají řídit hladinu těchto hormonů v těle tím, že ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí.

Na rozdíl od syntetických přípravků, jako jsou hormonální antikoncepční prostředky, nezvyšují byliny obsažené v HerBustu nepřirozeně hladinu estrogenu a nevyvolávají tak zhoubné bujení či žádné jiné vedlejší účinky. Rozumné užívání HerBustu v doporučených dávkách nám zajistí hormonální rovnováhu bezpečnou cestou.

Existuje nějaké věkové omezení pro užívání HerBustu?

Období puberty je tím nejlepším okamžikem pro začátek užívání HerBustu. Pokud je přípravek užíván od začátku puberty, zaručí svými pozitivními účinky na hormonální rovnováhu, zdravý a přirozený vývoj pohlavních orgánů a žláz u dospívající dívky. Zdravý vývoj prsních žláz pomáhá předejít potížím, jako je špatně vyvinuté či předčasně pokleslé poprsí, které se často projeví až v dospělosti.
HerBust je také výborným prostředkem pro vyrovnání hormonálních výkyvů způsobených těhotenstvím nebo klimaktériem. Mladé matky si pochvalují účinky HerBustu především z důvodu znovunabytí hormonální rovnováhy po porodu a zpevnění poprsí po ukončení kojení.

Může být HerBust užíván po dobu těhotenství?

Užívání HerBustu není během těhotenství a kojení doporučováno, protože obsahuje tolici setou jejíž užívání bývá po tutu dobu všeobecně zakázáno. V případě, že si budete chtít i v tomto období udržet hormonální rovnováhu, kontaktujte svého lékaře, který Vám doporučí přípravek určený pro těhotné a kojící matky.

Je HerBust určen také pro ženy v klimaktériu?

HerBust výborně zajišťuje dosažení hormonální rovnováhy během klimaktéria. Obsahuje několik léčivých bylin ,které jsou velmi účinné při překonávání klimakterických příznaků jako jsou návaly horkosti, nervozita a změny nálady a navíc dodají pevný a mladistvý vzhled stárnoucímu poprsí.

Může být HerBust užíván ve spojení s jinými léky?

Nikdy nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky, způsobené kombinací HerBustu s jinými léčivy, včetně hormonální antikoncepce. Přesto se ale nejdříve poraďte se svým lékařem, pokud máte předepsány jiné léky nebo užíváte některá volně prodejná léčiva.

Mohou také muži užívat HerBust pro dosažení hormonální rovnováhy?

Receptura HerBustu je sestavena výhradně pro ženy, ačkoliv obsahuje některé léčivé byliny , které jsou vhodné pro dosažení hormonální rovnováhy také u mužů. Většina bylin však má vliv na rovnováhu ženských hormonů a vývoj poprsí. Existuje však řada jiných přípravků, které jsou určeny výhradně pro muže.

Zkušenosti:

I když jsem byla spíše pesimistka, co se týká všech těch "zázračných léků," po užívání pouze jednoho balení přípravku HerBust jsem zcela změnila svůj názor. Mé předmenstruační období, které bylo vždy obdobím nervozity a především pak bolestí se stalo naprosto klidným obdobím, po kterém jsem vždy jen marně toužila. Nezbývá než poděkovat a doporučit všem, kteří mají stejné problémy, jako jsem měla i já. Musím tento "zázračný lék" doporučit i všem ženám, které trpí tím, že je příroda neobdařila větším poprsím! Po užívání pouze jednoho, již zmíněného balení se k naprosté spokojenosti mého manžela mé poprsí nejen zpevnilo, ale i zvětšilo.
Lucie, 28 - Uherské Hradiště

Bývala jsem velmi hubená a lidé si o mně mysleli, že jsem anorektička. Ačkoli jsem jedla správně, nedařilo se mi přibrat. Také moje poprsí nestálo ani za řeč. Poté, co jsem objevila HerBust, jsem přibrala 6 kg a dosáhla jsem poprsí velikosti "B" během sedmi měsíců.
Alena N. Hodonín, 34 let

Začala jsem užívat HerBust kvůli problémům v klimaktériu. Byla jsem velmi překvapena. Během pěti měsíců všechny obtíže zmizely a moje poprsí bylo pevné jako v 25 letech. Navrátila se mi sexuální chuť jakou jsem už léta nezažila!
(J. O., 52 let -Praha)

Cítila jsem se velmi sešlá a stará. Vůbec se mi nelíbilo, co dělá zemská přitažlivost s mým tělem. Moje prsa ztratila svůj původní tvar, dokonce nepomohly ani push-up podprsenky. Nepotřebovala jsem zvětšit velikost, ale chtěla jsem, aby moje poprsí bylo pevnější. Po čtyřech měsících užívání HerBustu, jsem byla na výsledek opravdu pyšná. Mohla jsem bez problémů nosit hluboký výstřih, aniž bych se musela stydět. Moje prsa byla opět pevná bez žádných vedlejších účinků, aniž bych podstoupila operaci.
(L. H., 42 let - Praha )

Přestala jsem uvažovat o zvětšení poprsí pouhé dva týdny předtím, než jsem se dozvěděla o HerBustu. S velkým vzrušením jsem si telefonicky výrobek objednala. Považovala jsem to za vyslyšení mých proseb. Moje oblečení mi nikdy nepadlo a byla jsem z toho velmi rozpačitá. Po devíti měsících se můj objem v prsou zvětšil o devět palců a deprese, které jsem mívala vždy dva týdny před menstruací byly ty tam. Byla jsem nesmírně vděčná za to, že jsem objevila Herbust.
(T. C., 22 let -Třebíč)

Moje babička mi povídala o prastaré bylinné receptuře, která pomáhá ženám zvětšit poprsí, avšak marně jsem se ji pokoušela najít. Velmi mě rozradostnilo, když jsem se dověděla o HerBustu. Užívala jsem ho tři měsíce a můj objem se zvětšil o 10cm.
(N. P., 19 let - Brno)

Před několika lety jsem si nechala voperovat prsní implantáty. Hodně mě to trápilo, protože moje poprsí nevypadalo tak, jak jsem si představovala. Kolem jednoho prsu se mi vytvořila nehezká rýha. Začala jsem užívat HerBust, prsa se mi zvětšila a kůže opět vyrovnala. Teď lituji, že jsem se nechala operovat.
(S.K., 29 let -Praha)

Měla jsem velké problémy s otěhotněním. Byl to HerBust, který pomohl mým hormonům, abych mohla přijít do jiného stavu. Užívala jsem HerBust čtyři a půl měsíce, menstruace se zpravidelnila a zcela vymizely příznaky PMS. Brzy jsem otěhotněla a narodil se mi překrásný chlapeček. Obvod poprsí se mi zvětšil o čtyři palce.
(B. B., 27 let - St George, Utah)

Uvažovala jsem o prsních implantátech, ale byla jsem vždy na své zdraví velmi opatrná. Dlouho jsem se trápila, protože mi žádné oblečení nesedělo a pořád jsem musela nosit "vycpanou" podprsenku. Byla jsem velmi vzrušená, když jsem se doslechla o HerBustu. Okamžitě jsem začala s jeho užíváním. Po prvním měsíci se můj objem zvětšil o dva palce a postupně se dále zvětšoval až celkově o pět a půl palce přibližně za devět a půl měsíce.
(J. T., 47 let - St. George, Utah)

Jsem velmi pracovně vytížená žena, a nikdy jsem si nenašla čas, abych si koupila krejčovský metr. Po jednom měsíci užívání HerBustu jsem zjistila, že jsou mi všechny podprsenky malé. Léta jsem užívala Sabal (Saw Palmetto) a zdálo se, že to mému poprsí prospívá. Ale když jsem začala s HerBustem, moje prsa se nejen zvětšila, ale získala úžasnou pevnost. Pocítila jsem velký rozdíl mezi užíváním pouhého Sabalu a užíváním kombinace bylin obsažených v HerBustu. Při užívání HerBustu jsem se dokonce přistihla, že naháním manžela po celém domě.
(S. B., 41 let - Las Vegas, Nevada)

Kojila jsem tři děti a na mých prsou to bylo rozhodně znát. I když hodně cvičím, tato tělesná partie mě neustále rozčilovala. Když jsem začala s HerBustem, moje prsa nejprve změkla, později se jejich horní část jakoby srazila, ale po dvou a půl týdnech začala narůstat a zpevňovat se. Cítila jsem se zase jako teenager. Poté, co jsem překročila svoji velikost "C", jsem zahodila podprsenku a radovala se z úspěchu. Teď mám stále dobrou náladu a můj manžel je také nesmírně spokojený.
(M. J., 35 let - Chandler, Arizona)

Byla jsem ohromena působením HerBustu. Za deset dní se můj objem zvětšil o půl palce a po třech měsících je ještě o dva palce věší.
(J. B., 21 let - Oakland, California)

Měla jsem veliké poprsí, které zcela ztratilo svou někdejší pevnost. Po dvou týdnech užívání HerBustu to vypadalo, že se vytratil tuk a dokonce se moje prsa trochu zmenšila. Během dvou až tří týdnů se začala zpevňovat a omlazovat. Bože, jaký mám teď úžasný profil!
(D. C., 31 let - Glendale, Arizona)

Mívala jsem velmi nepříjemné menstruace. Byla jsem rozrušená a měla velké bolesti. Poté, co jsem začala s HerBustem, se bolesti i psychické obtíže vytratily. Objem mého poprsí se za měsíc zvětšil o celý palec.
(R. T., 34 let - San Diego, California)

Více informací a možnost koupě ZDE.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (43)

 • Obrázek uživatele advocatus diaboli
  advocatus diaboli (anonym)

  "Je třeba si uvědomit, že HerBust byl vyvinut především jako přírodní lék pro..." zbohatnutí jeho výrobců prostřednictvím vytažení peněz z peněženek důvěryhodných (a v jistém směru strádajících) spotřebitelek. Budiž útěchou, že je alespoň 100% přírodní, a když už vás nezbaví mindráků, tak alespoň neublíží. Ostatně když je za to někdo ochoten zaplatit... :-)

  Pro 10, 2002
 • Obrázek uživatele fanda
  fanda (anonym)

  Naprosty souhlas...

  Pro 15, 2002
 • Obrázek uživatele Zuza
  Zuza (anonym)

  Tak tento velmi drahý přípravek, nefunguje! Nebo má vliv pouze na ženy, které mají velmi nevyvážené hormony, což se dá zpravit vit. E, C, zinkem a železem. Milé dámy - a není to tak drahé. Jen se z nás snaží tahat peníze.

  Bře 19, 2003
 • Obrázek uživatele Zuza
  Zuza (anonym)

  Tak tento velmi drahý přípravek, nefunguje! Nebo má vliv pouze na ženy, které mají velmi nevyvážené hormony, což se dá zpravit vit. E, C, zinkem a železem. Milé dámy - a není to tak drahé. Jen se z nás snaží tahat peníze.

  Bře 19, 2003
 • Obrázek uživatele haha
  haha (anonym)

  A co vic, po dlouhodobem uzivani se mi zhorsila vyrazne plet, nejdrive jsem tomu nevenovala pozornost a nedavala to do souvislosti, ale po vysazeni asi po tydnu, se nastesti vraci vse do normalu, i kdyz pomalu. A co teprv ty penize!! Tlucu se do hlavy, bohuzel pozde :(( draha zkusenost a bohuzel osvedcilo se- za blbost se plati. Tak se nenechte nachytat.-.

  Srp 10, 2005
 • Obrázek uživatele Jiřka
  Jiřka (anonym)

  Já HerBust koupila minulý měsíc na zkoušku a jsem plně spokojená. Nemyslela jsem si, že bych měla nějaké psychické potíže nebo byla nějak podrážděná, ale během braní tohoto přípravku se teď cítím tak neskutečně dobře! Nic - absolutně nic - mne nedovede vyvést z míry, vrací se mi humor a pohoda, které jsem naposledy v takové míře pociťovala v pubertě. Nevím, jestli je to skutečně tímto přípravkem, to se teprve ukáže, ale rozhodně mu věřím. A propo, prsa se mi během měsíce výrazně zpevnila a zvětšila už o 5 cm. Beru doporučenou denní dávku, jiné léky jakéhokoliv druhu ne. Max. betakaroten - a tyto dva přípravky se navzájem skutečně nevylučují.

  Kvě 09, 2006
 • Obrázek uživatele Blanka
  Blanka (anonym)

  Kdyz ctu o tomto pripravku,neda mi to abych nenapsala o sve zkusenosti.Pouzivala jsem ho pul roku a opravdu se mi poprsi zvetsilo a ja byla nadsena.Bohuzel jsem na upozorneni manzela zjistila ze podezrele zacinam otykat v obliceji.Po par tydnech mne zacala pobolivat stitna zlaza a ja musela navstivit lekare,protoze se mi udelala na krku boule asi 4 cm.Kdyz se mne lekar zeptal jestli neuzivam hormonalni leky,rekla jsem ze ne,ale vzpomnela jsem si ze u tohoto pripravku psali ze je ciste prirodni a rekla jsem mu to.Po precteni slozeni mi rekl,at tam zavolam a zeptam se co mam delat.Stroze mi odpovedeli at si jdu k obvodnimu lekari,ze oni mi neporadi :o)Uz nikdy bych si ho nekoupila,nestalo to za to.Ted cekam miminko a musela jsem jit na vysetreni plodove vody jen proto, ze jsem dostala zanet stitne zlazy,diky sve blbosti.CHYBAMA SE CLOVEK HOLT UCI!!

  Kvě 09, 2006
 • Obrázek uživatele Lena
  Lena (anonym)

  Já tento přípravek brala dva týdny a prsa mi natekla a později se mi po celém těle objevila virážka....Na to mi můj lékař řekl že je to způsobeno nějakými "přírodními hormony"!!!

  Čer 26, 2006
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Holky, co říkáte na Stherb? www.krasnaprsa.cz. Chtěla bych to vyzkoušet ale nevím, co a jak? Díky.

  Čer 27, 2006
 • Obrázek uživatele Pem
  Pem (anonym)

  Ahoj, já sem brala Herbust asi 3 měsíce a ke zvětšení prsou opravdu nedošlo, ba naopak.Po těchto práškách sem přestala mít chut k jídlu a zhubla sem několik kilo.Takže já tento přípravek opravdu nedoporučuji!

  Pro 21, 2006
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  Také jsem si s nadšením koupila tento přípravek...po doporučení že se má užívat minimálně 2 měsíce jsem si koupila 3 balení...dojídám poslední...žádné další zdravotní potíže se u mě neobjevili...ale k žádné změně při menstruacích a na poprsí nedošlo! Štve mě, že jsem výrobcům naletěla. Je to akorát tahání peněz...nikomu to nedoporučuji. Je lepší se smířit s tím co máme!!

  Bře 27, 2007
 • Obrázek uživatele Lucie
  Lucie (anonym)

  Ahojky Jani teď na to koukám a chtěla jsem si to koupit ale když to nemá žádný učinek tak to je akorát vyhazování peněz.Určitě nemáš žádnou změnu na poprsí?

  Kvě 04, 2007
 • Obrázek uživatele eva
  eva (anonym)

  ja jdu na plastiku :(

  Kvě 04, 2007
 • Obrázek uživatele Kateřina
  Kateřina (anonym)

  Ahoj holky,já to brala skoro rok a nic,no prostě vůbec nic,asi to je něco jako školní křída za těžký prachy,nikomu to nedoporučuju,vyhozený peníze.

  Pro 13, 2007
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Stejně mi to nedá a i přes většinu negativních hodoncení, bych to chtěla vyzkoušet.Po HA se mi prsa zvětšily tak o dvě čísla, ted ji už neberu a vše se vrátilo do starých kolejí a tak bych ráda zkusila tuto alternativu. Máte někdo zkušenosti s tím, že se vám prsa po HA zvětšily,ale Herbust nezpůsobil vubec nic?

  Bře 16, 2008
 • Obrázek uživatele hana
  hana (anonym)

  chtela bych vedet kde se da herBust koupit a kolik stoji. chtela bych ho vyzkouset. dekuji.

  Dub 03, 2008
 • Obrázek uživatele i.
  i. (anonym)

  Mila Hano, muzu ti zaslat jedno baleni na dobirku, samozrejme neotevrene, za 600 kc plus postovne. Trvanlivost ma do roku 2010. Co vim, tak stoji jedno baleni 1200 kc, ale ja jsem ho koupila v akci, tak protoho prodavam 600. Napis mi sem kdyztak na tebe kontakt a ozvu se ti. i.

  Dub 03, 2008
 • Obrázek uživatele NA PICU
  NA PICU (anonym)

  nepoužívejte to je to nejvíc na píču zmenšily se mi kozy o cm a ztloustla sem ..tzed sem tlustá jak prase a plochá jak podlaha ..mno nic tak si ten prášek užívejte vy kurvy

  Kvě 18, 2008
 • Obrázek uživatele wsdd
  wsdd (anonym)

  Rodiče tě asi zapomněli vychovat

  Čer 20, 2008
 • Obrázek uživatele Julie
  Julie (anonym)

  Ja beru Herbust 3.mesic a muzu jedine doporucit -prsa se mi zvetsila sice jen o cislo,ale to mi staci.Jsou navic pevna a opravdu plna, hezciho tvaru.A menstruaci vubec necitim - zadny PMS!Ale myslim si,ze ucinek musi byt hodne individualni...

  Črv 21, 2008
 • Obrázek uživatele vikina
  vikina (anonym)

  to je opravdu síla, a jinak jsi v pořádku?

  Zář 10, 2008
 • Obrázek uživatele vikina
  vikina (anonym)

  to patřilo k onomu vulgárnímu příspěvku

  Zář 10, 2008
 • Obrázek uživatele valďa
  valďa (anonym)

  já právě uvažuji o jeho koupi ale jesli chci mít větší prsa tak to musím používat pořád ne?nebo se to vrátí vše do původního stavu..

  Zář 12, 2008
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  Kolik tabletek za den se má užívat.

  Říj 14, 2008
 • Obrázek uživatele mirka
  mirka (anonym)

  pribrali ste ked sa vam prsia zvedsily?

  Kvě 12, 2009
 • Obrázek uživatele Marie Fialikova
  Marie Fialikova (anonym)

  Dobry den, mam obdobne zkusenosti jako uzivatelka, ktera zminuje pribeh o stitne zlaze. Take jsem objevila bouli na krku 3-4 cm. Vse zacalo v pulce ledna, kdy mi otekl cely krk a objevila se zminena boule. Snizila se mi chut k jidlu. Lekari mne nekolik tydnu lecili na virozu. Nakonec jsem se s velkymi obtizemi dostala do nemocnice, kde jsem pobyla nekolik dni. Stale lezim v posteli a lecim se na podrazdeni stitne zlazy. Jsem unavena a verim, ze nebudu mit stitnou zlazu poskozenou cely zivot. Nikdy jsem nemela zadne zdravotni potize, nejsem dokonce ani alergik. Nikdy jsem nebyla v nemocnici. Do tri tydnu po zacatku pravidelneho uzivani pripravku HerBust jsem dopadla tak, jak pisi. Katastrofa. Nahodou mi vrtalo hlavou, cim to je, ze se mi najednou tak zkazilo zdravi a prisla jsem na Vase forum. Hned zitra pisi na ministerstvo zdravotnictvi. Ted se musim z rozcileni uklidnit. Tyto tabletky mi koupil pritel, rikam si - udelam mu radost. Nestala za to.

  Feb 24, 2011
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  Lepší než herbus je pueraria mirifica. Dostala jsem od kamarádky doporučení na www.kosmetikaprotebe.webnode.cz a tam jsem si vybrala - teda vybrala - zavolala jsem na jejich číslo a paní velmi ochotně mi poradila a doporučila co si mám koupit - světe div se, necpala mi to nejdražší, ale dle jejích slov nejlepší - a já musím říct, že po třech měsících mám na obvodu o 4cm víc a prsa jsou plnější a pevnější. Ta změna je vidět na první pohled. Moje sebevědomí je v oblacích. Jsem prostě nadšená, nadšená a nadšená :-))

  Dub 22, 2011
 • Obrázek uživatele Andrea
  Andrea (anonym)

  Lepší než herbus je...Dobrý den Martino, mohu se zeptat, které konkrétní tablety z těch stránek objednáváte??? Asi se jedná o různé výrobce...děkuji za radu a prosím napište na mail havlikovaa@post.cz Hezký den Andrea

  Kvě 20, 2011
 • Obrázek uživatele Pavel
  Pavel (anonym)

  Herbust je po dlouhé době zase skladem - http://www.vitalita.cz/herbust

  Led 26, 2012
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Lepší než herbus je...Tam milá artinka je opět sama paní majitelka, nejspíš, která sem cpe tu svojí reklamu všude. také jsem se nachytala, no nic...Chci ale upozornit, jak tu někdo psal o užívání jiného přípravku a zničení zdraví, já mám obdobnou zkušenost, díky vyloženě sračce z kosmetikaprotebe se mi rozjely předrakovinové změny na děložním čípku . Pořád nic a během 3 měsíců hned výsledek z cytol. 8. Žel, není to zřejmě náhoda, jak jsem postupně zjistila a vyslídila, je nás více...Takže kecy o tom, že to má vliv na růst prsou si strčte za klobouk a co víc, za děsné prachy si uženete ještě zdravotní problémy. Nebuďte najivní paka, jak jsem byla já.

  Led 27, 2012
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Tam milá artinka je opět...Oprava - Martinka (vypadlo M)

  Led 27, 2012
 • Obrázek uživatele Vanda11
  Vanda11 (anonym)

  Máte nějaké zkušenosti s TABLETKAMI? Deckolen? GOLDBUST? NADRAIN?

  Led 30, 2012
 • Obrázek uživatele Vlasta
  Vlasta (anonym)

  Máte nějaké zkušenosti s...Já mám zkušenost s Nadrainem a jsem velice spokojená, prsa mám o velikost větší a musím říct, že jsou i pevnější. Nicméně podle mého názoru je to velice individuální a nemusí působit na každou.. Každopádně si myslím, že to za zkoušku stojí.

  Feb 06, 2012
 • Obrázek uživatele Nany
  Nany (anonym)

  Já mám zkušenost s...To je super. A jak dlouho jsi ho užívala? Vyzkouším ho a uvidím, snad to nebudou vyhozené peníze.

  Čer 26, 2012
 • Obrázek uživatele Vlasta
  Vlasta (anonym)

  Užívala jsem zatím jedno balení, které je na 2 měsíce. Plánuji Nadrain užívat i nadále s předepsanými pauzami :)

  Črv 09, 2012
 • Obrázek uživatele Melisa
  Melisa (anonym)

  Ahojky, já brala taky Nadrain přes 2 měsíce a pak jsem to vzdala, žádná změna Pak jsem dala na doporučení HerBustu a byla jsem velmi mile překvapena! Již po měsíci se mi prsa viditelně zpevnila a zvětšila. Budu pokračovat dál, prý je ideální doba užívání 3 měsíce, tak jsme zvědavá na další nárůst HerBust užívám také pro zmírnění nepříjemných potíží premenstruačního syndromu. Zde jsem pozorovala mírné zlepšení. Zmizely návaly, změny nálad a neodmítala jsem tolik partnera. Takže za mě Vám HerBust určitě doporučuji. Zrovna mají na www.herbust.cz akci 2+1 zdarma.

  Črv 12, 2012
 • Obrázek uživatele Lucie, 28 - Uherské Hradiště
  Lucie, 28 - Uhe... (anonym)

  I když jsem byla spíše pesimistka, co se týká všech těch "zázračných léků," po užívání pouze jednoho balení přípravku HerBust jsem zcela změnila svůj názor. Mé předmenstruační období, které bylo vždy obdobím nervozity a především pak bolestí se stalo naprosto klidným obdobím, po kterém jsem vždy jen marně toužila. Nezbývá než poděkovat a doporučit všem, kteří mají stejné problémy, jako jsem měla i já. Musím tento "zázračný lék" doporučit i všem ženám, které trpí tím, že je příroda neobdařila větším poprsím! Po užívání pouze jednoho, již zmíněného balení se k naprosté spokojenosti mého manžela mé poprsí nejen zpevnilo, ale i zvětšilo.

  Črv 12, 2012
 • Obrázek uživatele Pavla Vrábelová
  Pavla Vrábelová (anonym)

  Prodám balení 3 pueraria mirifica cena 1200kč.

  Lis 08, 2012
 • Obrázek uživatele Hymy
  Hymy (anonym)

  I když jsem byla spíše...Abych nikomu neskočila na lep, pročítám si mraky stránek jednu po druhé... No, na většinu tabletek se pozitivní reakce až přespříliš často opakují ve stejném znění. Normální spokojený uživatel by asi těžko používal Ctrl+C, Ctrl+V, kdyby se nevinně chtěl podělit o názor. To jest v případě místní Melisy a Lucie z Uherského Hradiště (Jsou to dosti obecné nicky, takže ostatní Melisy a Lucky, nezlobte se). Nuž, i HerBust si škrtám, snad jednou najdu ,,pilulky svých snů..."

  Kvě 09, 2013
 • Obrázek uživatele simona
  simona (anonym)

  nepoužívejte to je to...ty jundo :D prej o centimetr a jsi ted plocha :D:D:D tak to jsi byla uz pred tím. a kurva ses ty :-*

  Kvě 22, 2013
 • Obrázek uživatele ...:o)))
  ...:o))) (anonym)

  ty jundo :D prej o centimetr...No to jsou věci!

  Bře 07, 2015
 • Obrázek uživatele marpoyvn
  marpoyvn

  Prášky na zvětšení prsou - http://hespac.com/breastcz.htm Začala jsem užívat Probreast skoro před měsícem a půl a už můžu zaznamenat změny na mých prsou. Jsou pevnejší, mají lepší tvar a jsou větší.

  Čer 12, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama