EXADIPIN - Hladina krevního cukru klesá - kila mizí!

Jednou z hlavních příčin nadváhy a obezity je kolísající hladina krevního cukru. Po jídle jeho hodnoty stoupají a nadbytečný cukr tělo nedokáže zpracovat, uloží jej v podobě tuku. Kolísání krevního tuku však lze ovlivnit.

Rostlinný extrakt reguluje hladinu krevního cukru

 

Nový doplněk stravy EXADIPIN(R) obsahuje výtažky z indické rostliny Salacia reticulata a vitamin D3. Salacia se používá po tisíce let v tradičním lékařství při nadváze a cukrovce, ovlivnění pocitu hladu a snižování hmotnosti. Napomáhá normalizovat hladinu krevního cukru tím, že ovlivňuje vrchol glykémie po jídle.

 

EXADIPIN(R) a diabetes 2. typu

 

Paní Katarína se svěřila: „Jsem diabetička 2. typu a trápil mne především kolísající krevní cukr. Hledala jsem pomoc u přírodních doplňků stravy, které pomáhají hladinu krevního cukru upravit. Objevila jsem EXADIPIN(R) a dlouho jsem neváhala si ho objednat. Po poměrně krátkém užívání se lépe cítím, nepociťuji únavu ani bolesti nohou. Moje váha se stabilizovala a nemám pocity žízně. Díky EXADIPINU(R) mi poklesla hladina cukru, což si ověřuji 3x denně měřením.“

EXADIPIN(R) a obezita či nadváha

 

EXADIPIN(R) má díky svému vlivu na hladinu krevního cukru po jídle velmi vhodné uplatnění i při obezitě či nadváze. Při užívání EXADIPINU(R) vymizí chutě na sladké i tzv. vlčí hlady.

Rekordmanem, který během tří let za podpory EXADIPINU(R) snížil svoji hmotnost na jednu třetinu (neuvěřitelných 240 kg na počátku, nyní 80 kg), je pan Arnold z Rakouska.

Někdy bývá nutné zhubnout ze zdravotních důvodů. „EXADIPIN(R) mi doporučil lékař před operací kyčle, za předpokladu, že budu současně pravidelně jíst, a to 5x denně. Po třech měsících jsem zhubla 10 kg. Nyní mám již kyčle vyměněné, ale v hubnutí pokračuji,“ píše paní Helena.

 

Doplněk stravy EXADIPIN(R) doporučujeme užívat spolu s jídlem. Je zcela bez vedlejších účinků.

EXADIPIN(R) je nyní také k dostání ve Vaší lékárně.

www.exadipin.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama