EXADIPIN-Hladina krevního cukru klesá - kila mizí!

Jednou z hlavních příčin nadváhy a obezity je kolísající hladina krevního cukru. Po jídle jeho hodnoty stoupají a nadbytečný cukr tělo nedokáže zpracovat, uloží jej v podobě tuku. Kolísání krevního tuku však lze ovlivnit.

Rostlinný extrakt reguluje hladinu krevního cukru

Nový doplněk stravy EXADIPIN(R) obsahuje výtažky z indické rostliny Salacia reticulata. Ta se používá po tisíce let v tradičním lékařství na prevenci nadváhy a cukrovky, ovlivnění pocitu hladu a snižování hmotnosti.

Neuvěřitelná proměna obézního muže

Rekordmanem ve váhovém úbytku s EXADIPINEM(R) je Rakušan Arnold Feldbaumer. Obézní a nepohyblivý muž vážil 240 kg. Během tří let snížil svoji hmotnost o neuvěřitelných 160 kg a změnil se k nepoznání. Dnes říká: „Samozřejmě je důležitá disciplína a vytrvalost, pokud chcete zhubnout tolik co já.   Ale často nebývá lehké ani shodit 5 nebo 10 kg. Pravidelně jsem užíval EXADIPIN(R), pomáhal mi potlačit chutě na sladké a já jsem se přestal nesmyslně přejídat.“

Ale i u nás máme řadu velmi úspěšných klientů. Paní Heleně doporučil Exadipin(R) lékař. Potřebovala zhubnout před operací kyčle. Současně se snažila pravidelně jíst 5x denně netučná jídla. Během tří měsíců se jí podařilo zhubnout 10 kg.

Obezita a cukrovka

EXADIPIN(R) je vhodným doplňkem také pro diabetiky. Naše klientka Anna se svěřila: „Můj otec má 63 let, trápí ho obezita a hlavně zvýšená glykémie. Jsme oba lékaři, snažím se sledovat nové trendy v této oblasti, vyzkoušet nejen konvenční způsoby léčby. Otec užívá léky a k nim jsme před necelým rokem přidali EXADIPIN(R) 3x denně. Otec přiznal, že se cítí lépe, hodnoty glykémie nekolísají, dokonce za poslední 3 měsíce zhubnul 8 kilo. S EXADIPINEM(R) jsem velmi spokojená. Objednávám ho pravidelně jako dávku na 3 měsíce.“

Doplněk stravy EXADIPIN(R) doporučujeme užívat spolu s jídlem. Je zcela bez vedlejších účinků.

EXADIPIN(R) je nyní také k dostání ve Vaší lékárně.

www.exadipin.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama