Elektromagnetické síly a biofyzikální štít

Všechny naše orgány mají své vlastní elektromagnetické pole, které působí vzájemně na jiná energetická pole a na energetická pole jiných lidí v okolí; encefalografy (EEG) mohou změřit naše mozkové vlny, EKG nahrává energetické vlny ze srdce. EMG ze svalů. Podobně se energetická pole rozprostírají až za povrch těla a mohou být detekována 30 až 38 cm od povrchu těla senzitivní osobou.

To proto, že každá buňka v těle má elektrický náboj a všechny buňky vytvářejí "biomagnetické" pole okolo těla, jak můžeme vidět na snímcích NMR snímačů (zobrazení pomocí nukleární magnetické rezonance). Tyto přístroje jasně ukazují, že energetická pole okolo člověka jsou poměrně velká, větší než tělo, a působí jako ochrana proti všem zmagnetizovaným částicím, které se snaží do tohoto prostoru vstoupit.

Elektromagnetické síly člověka jsou normálně velmi silné, ale když dochází kontinuálně k porušování vlivem špatné výživy, která je chudá z hlediska elektromagneticky nabitých minerálních látek a kovů, pak se elektromagnetická pole značně oslabují. Snímače detekce elektromagnetických polí u člověka mohou ukázat, kde je elektromagnetická vodivost buněk slabá nebo vůbec žádná.Je-li elektromagnetismus člověka nízký, jsou tito lidé vystaveni elektromagnetickým zásahům zvenčí, tj. záření z vnějšího prostředí prostupuje buněčný materiál.

Toto pole, tím že je větší než člověk, má tendenci se překrývat s polem kohokoliv, kdo se nachází poblíž. Většina z nás si to v běžném životě ani neuvědomuje, ale jestliže člověk na svého bližního myslí láskyplně, bude tento blízký člověk cítit i výraz tepla a lásky.

Toto energetické pole nebo aura je velmi dobře známa už po staletí a léčitelé všech stupňů kultur jsou schopni léčit tím, že reorganizují toto "aurické" tělo. To je základní úkon, který léčitel na pacientovi provádí, i když často nevědomě.Jestliže je ochranný štít zdravý, pak se tělní procesy nezhroutí a buňky se normálně regenerují. Ale když dojde k poškození energetického těla, pak se ve fyzickém těle uskuteční řada změn. Když onemocníme, všechny buňky, které se rozložily (nebo změnily svou magnetickou schopnost), jsou identifikovatelné pomocí snímače NMR; což nám umožní lokalizovat místo, kde se buňky zhroutily nebo kde změnily svou magnetickou charakteristiku.

Dnešní život nás nepostihuje jen nemilosrdným proudem stresů a šoků. My sami máme sklon takové stresy oživovat a znovu a znovu jimi procházet, ať už vědomě, nebo nevědomě. A pokaždé když to činíme, podněcujeme některé fyziologické reakce. Výsledkem může být téměř permanentní útok na naši biofyzikální ochranu, a to zevnitř.S ohroženým ochranným štítem jsme pak kořistí pro větší nebezpečí útoků elektromagnetického nebo nízkoionizačního záření. Je tedy důležité, abychom se naučili se stresy zacházet, ale také se zbavit vzpomínek na ně.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (6)

 • Obrázek uživatele jirka
  jirka (anonym)

  S prolínáním energetických polí mám příjemné i nepříjemné zkušenosti. I když se necítím nemocný, stane se mi, že v přítomnosti určitých osob jsem jako ochrnutý a cítím, jak do mne "vstupují" svojí energií. JAk se lze proti tomuto bránit, když se nelze kontaktu s takovým člověkem vyhnout (např. denní pracovní vztah)

  Lis 30, 2004
 • Obrázek uživatele Jiri
  Jiri (anonym)

  Odpovidam sice pozde,ale snad to prijde vsem,kteri to potrebuji. Existuje spousta metod, cviceni ci zpusobu mysleni,ale pomatuj si, ze to hlavni je verit a mozna si i opakovat: "jsem tak silny,ze me zadna energie nemuze ublizit" nebo jeste lepe: "jsem tak silny, ze kazdou zlou myslenku promenim v lasku" .Stejne tak i premyslej, ostatni se dostavi.

  Črv 07, 2009
 • Obrázek uživatele Básník
  Básník (anonym)

  To se tady zase objevil esoterický blábol!

  Črv 07, 2009
 • Obrázek uživatele dwrugo
  dwrugo (anonym)

  S prolínáním.....je to neskoro a pekne o tomto pisu v knihe Celestinske proroctvo (da sa zadarmo stiahnut) alebo kto chce mozem poslat dwrugo@azet.sk

  Čer 04, 2015
 • Obrázek uživatele Ivan
  Ivan (anonym)

  Chce zesilovat svou energii a pracovat s vizualizaci. Pokud máte energii silnou, pak do vás cizí běžně slabší energie nepronikne. V tom pomáhá vizualizace propojená s energií. Dobrý způsob na zesílení energie je chikung, taichi, Jóga. Ale jen tradiční metody!!!

  Čer 04, 2015
 • Obrázek uživatele Lída
  Lída (anonym)

  Ahoj minule ve středu 30.10 jsem spala s nemocnou mamčou po rakovině v pokoji, jako každou noc, když mne vzbudila bolest hlavy a ono hučení, takový vysoko frekvenční zvuk v uších a hlavě, jako když píská zásuvka, zajímavé bylo že když jsem vstala a odešla s ložnice do obýváku tak ten zvuk a tlak zmizel, zatímco jsem se vrátila do ložnice opět se to vrátilo, tak jsem lítala a vypojovala zásuvky u sebe za postelí nic, nakonec jsem rozsvítila a zbudila mamču, ono pískání slyšela i ona, a když jsem začala vypojovat televizi a anténu a nabíječku s mobilem, nic. Zvuk a tlak sílil, nakonec jsem zjistila že to vychází z ní, normálně jsem se nad ní naklonila a začalo my dunět v hlavě a když jsem nad ní dala ruce tak mi začaly vstávat chlupy, když jsem se jí párkrát dotkla dostala jsem statický výboj, ráno 3.11. znovu, vysoká zvuková frekvence.Dnes po půlnoci opět tentýž problém změny magnetizmu akorát bez výbojů.Podobný pocit tlaku a pískání vždy mívám u sestry v obýváku, kde nemohu sedět na gauči že mi vadí její Wi-Fi. Nevím co mám dělat když se to mamče děje nemohu s ní být v místnosti. Tento pocit znám jen od zásuvek, některých spotřebičů, či drátů elektrického vedení, nebo po vlastní zkušenosti s magnetickou rezonancí z Ústí kde jsem málem zkolabovala, a měla jsem bolest a dunění v hlavě spojené se světelnými vizuálními záblesky, kdy jsem šla se zavřenýma očima a normálně jsem vnímala světelné obrysy lidí a věcí, že ten mozek byl úplně oblbnutý a já ani nemohla jít, že jsem ani nevěděla kde je kde nahoře a dole ale u člověka jsem se s tímto pocitem jakéhokoliv magnetizmu nesetkala až u mamči a je pravda že na změny jsem fakt citlivá.

  Lis 06, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama