Dr. Carolyn Anderson: Směs 3 běžných látek zabraňuje vývoji rakoviny

Americká lékařka Carolyn Anderson dala veřejnosti velmi jednoduchý recept, který může zabránit rakovině. Jedná se o směs tří snadno dostupných složek.

Podle slov doktorky Andersonové toto zjištění vychází z dvou tisíc let staré tradice používání těchto složek ve východní Indii.  Nyní to potvrzují i nejnovější studie a výzkumy západní medicíny. Andersonová tvrdí, že pokud budete používat tyto tři složky každý den, téměř neexistuje možnost vzniku rakoviny.

Recept:
Smíchejte 1/4 lžičky kurkumy  s 1/2 lžičky olivového oleje. Přidejte větší špetku čerstvě umletého pepře. Smíchejte tyto tři složky v šálku. Můžete konzumovat buď samotnou směs nebo ji můžete  přidat do různých jídel, polévek a salátů. Nicméně, měli byste být opatrní, abyste nevařili tyto složky příliš mnoho. Pokud je používáte do vařených jídel, měli byste je přidat na samém konci. Pokud budete konzumovat jen směs, měli byste přidat trochu vody.

 Ale co přesně brání vzniku rakoviny a šíření rakoviny?

Doktorka dala odpověď na svém blogu.
“Všechny odpovědi leží v kurkumě. Kurkuma je koření ve formě žlutého prášku, které je jednou ze složek kari. Jeho protizánětlivé schopnosti jsou neuvěřitelně silné. Neexistuje žádná jiná přírodní látka na světě, která je účinnější pro snižování zánětu v těle, než je kurkuma. Molekuly v kurkumě, které způsobují tento protizánětlivý účinek se nazývají kurkumin.

Nejnovější studie ukázaly, že kurkuma brání mnoha druhům rakoviny, jako je rakovina tlustého střeva, rakovina prostaty, rakovina mozku a rakoviny prsu. V experimentech uplatňovaných na myších se ukázalo, že když byly myši vystaveny karcinogenním chemikáliím, tak dokud užívaly kurkumu, bylo zcela zabráněno rozvíjejní různých typů rakoviny. Kurkuma má pouze jednu chybu, a to, že se těžko rozpouštív trávicím traktu. Proto nejlepší způsob, jak léčit a předcházet rakovině je použít kombinaci kurkumy s pepřem nebo zázvorem. Podle výzkumů, pepř zvyšuje účinnost kurkumy o 200 procent. “

Anderson také zdůraznila, že je třeba použít tuto směs každý den několikrát, aby se zabránilo  úspěšně předcházet rakovině a také zabíjet rakovinné buňky. “Používejte ji tak často, jak je to možné,“ říká Anderson, a dodává, že tato směs nemá žádné vedlejší účinky.

Zdroj: http://www.healthyfoodplace.com/

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele Tož, to je zase
  Tož, to je zase (anonym)

  blábol pro debily určený...

  Pro 12, 2014
 • Obrázek uživatele Anebo,
  Anebo, (anonym)

  blábol pro debily určený...co se tu prodává je žlutý prášek z něčeho a něco v něm |:-(((

  Pro 13, 2014
 • Obrázek uživatele A je dobrý
  A je dobrý (anonym)

  co se tu prodává je žlutý...i k něčemu jinému než k tónování exkrementů? :-D

  Pro 13, 2014
 • Obrázek uživatele Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích
  Doporučuji knih... (anonym)

  Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět. http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

  Pro 28, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama