Domácí diagnostické testy: Otestujte si své zdraví doma

Domácí diagnosické testy poskytují informace rychle, spolehlivě, bezpečně a hlavně z pohodlí domova

Chlamydia test pro ženy

Tento test vám pomocí poševního stěru umožní rychle a spolehlivě zjistit, zda jste se nakazila bakterií Chlamydia Trachomatis a to v pohodlí vašeho domova. Test je určen pouze pro ženy a neměl by se provádět během těhotenství. CE certifikace.

Ovulační test 5ks

Chcete otěhotnět a nedaří se? Zjištění období vaší ovulace může výrazně zvýšit šanci na úspěch. Udělejte si test! Spolehlivý domácí test ke stanovení plodných dnů (období ovulace) na základě zvýšené hladiny LH v moči. >99% spolehlivost. CE certifikace.

Cholesterol test plus

Tento test vám umožní zjitit vaši hladinu celkového a HDL cholesterolu. CE Certifikace
Statistiky dokazují, že vysoká hladina cholesterolu v krvi je jedna z nečastějších příčin kardiovaskulárních onemocnění. Nicméně rozhodující není jen hladina celkového cholesterolu, ale také poměr mezi celkovým a „dobrým“ HDL cholesterolem.

Test na zjištění krevní skupiny

Test Na Zjištění krevní skupiny je sada domácího testu k určení vašeho krevního typu v systémech ABO a Rh. CE Certifikace

Syfilis test

Tento test vám umožní rychle a spolehlivě zjistit, zda jste se nakazili syfilidou. CE Certifikace. Každý nechráněný pohlavní styk je dnes spojen s rizikem infekce některou ze sexuálně přenosných nemocí. Pokud se u vás vyskytnouvřídky na/nebo v okolí vagíny, penisu nebo úst, může to indikovat infekci bakterií, která způsobuje syfilis. Tento test vám to umožní rychle a spolehlivě zjistit. 

Menopauza test

Jste v období menopauzy? Udělejte si test! CE Certifikace
Devět z deseti žen trpí s přicházející menopauzou různými problémy. Jen několik z nich však ví, že právě přicházející menopauza je příčinou těchto problémů. To, zda jste v období menopauzy, můžete zjistit sami, jednoduše a rychle pomocí tohoto testu.  

Mononukleóza test

Bolí vás v krku, máte zvětšené lymfatické uzliny a cítíte se unaveni? Udělejte si test na mononukleózu! CE Certifikace 

Test na vaginální kvasinky

U každé ženy se může vyskytnout vaginální kvasinková infekce. Máte dráždivý, pálivý pocit v genitální oblasti, máte častější potřebu močení, trpíte bolestí během pohlavního styku, máte náhlá svědění a/nebo výtok?
Tento test vám umožní zjistit, zda máte vaginální kvasinkovou infekci. 

Test mužské plodnosti 2ks 

Pokud se vám nedaří počít dítě, může to být způsobeno i mužskou neplodností. S pomocí tohoto domácího testu to můžete snadno zjistit. Testovací sada obsahuje 2 testy pro jedno použití. CE Certifikace. Tento test mužské plodnosti zjišťuje, zda je vaše sperma plodné 

Diabetes test 2ks

50% lidí s cukrovkou 2 typu neví, že ji má. Přitom počet lidí trpících cukrovkou se rychle zvyšuje. Tento Diabetes Test je efektivním testem k včasné detekci abnormální hladiny cukru v krvi, která může být příznakem cukrovky nebo jiných zdravotních problémů. CE Certifikace 

Alkoholový tester - Alkoholsenzor HC 207

Detektor úrovně alkoholu v dechu.  Měří dech a během pěti vteřin změří úroveň alkoholu v dechu, naměřené hodnoty přepočítá na promile v dechu a zobrazí je na displeji v číslicích s přesností na jedno desetinné místo (0,00-1promile). Vhodný i pro měření více osob.

Testovací pH proužky

Remedicum pH testovací proužky Vám pomohou zjistit, zda je Vaše tělo kyselé nebo má optimální pH. Testujete z moči či ze slin. 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama