Dobijte si energii každý den - buďte fit a chic

Rychle se přemístit z kanceláře na kosmetiku, udělat nákup a včas dojet za kamarádkami do kavárny. Přitom se vyhnout dopravním špičkám a navíc vypadat skvěle. To vše zvládnete s elegantním retro kolem Kolos.

Designová značka jízdních kol Kolos dominuje na českém trhu v segmentu stylových jízdních kol. Retro kolo v jedinečném a osobitém stylu si můžete vytvořit i vy v jednoduchém online konfigurátoru.

Jen pár kliknutí vám postačí k vytvoření ideálního kola, snadno si zvolíte barvu rámu, vybavení kola či nejrůznější doplňky. Dámské retro kolo s košíkem či pánské elegantní stylové kolo? Líbí se vám v krémové, pistáciové, lila či capri barvě? S hnědými či krémovými pneumatikami a nezbytným proutěným košíčkem na řídítkách? To je již jen na vás. Pak již jen doladit outfit, letní šaty či kalhoty a sako a můžete vyrazit.

 

Neztrácejte čas na cestách a pak večer znovu ve fitku. Spojte příjemné s užitečným,  pravidelná jízda na kole pomáhá udržet štíhlou linii a přispívá k pozitivní náladě. Jen pár minut na kole každý den.  Buďte i vy fit a chic!

 

www.kolosbikes.com

Komerční sdělení

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama