Dnešní třicátníci mají nemoci čtyřicetipětiletých

Podle nových poznatků,jsou dnes u lidí diagnostikovány onemocnění o 33 procent rychleji než u jejich prarodičů. Věk 30 se stal novou 45 ve vztahu k objevení chronických a degenerativních onemocnění.

Jak jsou do populace očkovány vakcíny plné rtuti a thimerosalu, jak geneticky modifikované plodiny mění lidskou DNA, jak bisfenol-A v plastech mění hormonální hladiny lidského těla, pesticidy znečišťují půdu a vodu, stále více lidí ve Spojených státech zažívá chronické nemoci v nižším věku.

Hojnost onemocnění diagnostikových v raném věku znamená pouze to, že moderní éra léků a chemikálií nefunguje a snižuje kvalitu života bezpočtu lidí.

Další informace: http://www.naturalnews.com/039976_aging_longevity_chronic_disease.html

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele carlos
  carlos (anonym)

  No sice všichni vykřikují, jak se žije déle, ovšem tito déle žijící lidé budou mít tělo prolezlé chorobami. Jejich kvalita života nebude nic moc. Kalouskovy řeči o semdesátiletých tramvajácích (při obhajování důchodové reformy) jsou z říše fantazie a výplodem zlovolného mozku.

  Kvě 16, 2013
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Průměrný lidský věk se neprodlužuje. Je to jen statistický klam, protože v naší populaci ubylo dětí.

  Kvě 16, 2013
 • Obrázek uživatele lidi
  lidi (anonym)

  neinvestují do zdraví ani prevence .... a pak je pozdě

  Kvě 16, 2013
 • Obrázek uživatele Kate
  Kate (anonym)

  otázka je, jestli je diagnoza provedena rychleji, nebo jestli je nástup nemoci v dřívějším věku (z článku vyplývá, že diagnostika je rychlejší - co by bylo pozitivní..). A obecné s prominutím "kecy" o tom, že je třeba dbát více na prevenci - jsou nic neříkající, obecné bláboly, a vše rozhodně nelze svádět na prostředí, máte nemoci, kde můžete žít zcela zdravě, a stejně vás ta nemoc dostihne.. člověk nikdy nemůže stoprocentně vědět, co ho čeká.

  Kvě 20, 2013
 • Obrázek uživatele přesně tak
  přesně tak (anonym)

  otázka je, jestli je...Některé nemoci "prevencí" ani "investicemi" nemáte šanci ovlivnit. Takže jsou to bláboly podobné jako od Cikrtovců o "plýtvání" léky lidmi. Ještě mi nikdo nevysvětlil, jak pacient může "plýtvat" lékem, který mu lékař předepíše a zaplatí si ho skrz pojišťovnu, nebo často i sám hotově.

  Kvě 21, 2013
 • Obrázek uživatele Milan
  Milan (anonym)

  Musíme o sebe více pečovat - dieta, změnit bydlení - jiný region atd.

  Kvě 21, 2013
 • Obrázek uživatele ale co jako dělat?
  ale co jako dělat? (anonym)

  Konkrétně? Vždyť ten článek ani nezmiňuje jaké choroby konkrétně. Takže souhlas, je to obecný blábol o ničem.

  Kvě 21, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama