Reklama

Rehabilitace

Nebbbar. (Út, 26. 11. 2019 - 18:11)

je také Neuro - terapie.eu

Monika (Po, 18. 11. 2019 - 13:11)

Klinika je v Praze, doporučuji se podívat na stránky kliniky neuroaxon .cz, a doporučuji jejich program terapie Kosmík.

Daniela (Ne, 17. 11. 2019 - 17:11)

Mohla bych se prosím zeptat, kam jste tedy chodila? Kde to bylo?

Monika (So, 16. 11. 2019 - 10:11)

Nám hodně pomohlo docházení na soukromou kliniku v Praze, kde mají specializované přístroje pro správné cvičení motoriky u dětí.

Daniela (Pá, 15. 11. 2019 - 13:11)

Dobrý den, moje dcera má po prodělání dětské mozkové obrny snížené motorické schopnosti, doktorka mi tehdy radila, abych s ní hodně rehabilitovala, ale přijde mi, že pokrok za poslední dobu není nijak velký, máte někdo zkušenosti?

Jarmila (Čt, 20. 4. 2017 - 08:04)

Dobrý den, Soňo, jaký je zde přístup a jaké se zde praktikují metody ? Také zvažuji návštěvu rehabilitačního centra, ale chtěla bych něco na opravdu vysoké úrovni, kde bude profesionální přístup a příjemné prostředí pro odpočinek.

Soňa (St, 15. 3. 2017 - 15:03)

Co se týče rehabilitací, tak mohu doporučit www.infinity-clinic.cz. Měla jsem velké trápení se zády a lékařka mě odkázala do tohoto zařízení. Paní MUdr. Michaela Tomanová je opravdu odbornice a ví, jak s pacientem pracovat, takže za mě velké díky.

Martin Novotný (St, 18. 9. 2013 - 16:09)

Chystam se na rehabilitace...Já jsem byl na rehabilitaci na Praze 4 a byl jsem maximálně spokojený. Doporučuji všem.

Jiřina S. (St, 21. 5. 2014 - 14:05)

Mě by zajímalo jak dlouho taková rehabilitace trvá dlouho. Jsem celkem vytížená, takže nemám čas na dlouhé sezení v čekárně a pak následně u terapeuta...díky Jiřina.

Aneta Jirsová (Čt, 15. 5. 2014 - 17:05)

Musím se podělit o skvělou zkušenost. Byla jsem teď na rehabilitaci a bylo to perfektní: takže doporučuji http://www.rehabilitace.rehasport.cz/

Lucy (Čt, 23. 1. 2014 - 16:01)

Já bych ráda doporučila pražskou rehabilitaci, hrozně mi pomohli, nemohla jsem se skoro hýbat (záda), takže velké dík :-D. http://www.rehabilitace.rehasport.cz/ Nejsou v Praze jediní dobří, ale i tak mi zatím pomohli nejvíce, takže doporučuji :-))

Petr Jinak (Út, 14. 1. 2014 - 16:01)

pěkný katalog rehabilitací v čr jsem našel na www.rehabilitace.info

Michal (Pá, 23. 11. 2012 - 10:11)

Koncem června jsem dostala...Paní Marie, problém je v tom, že se všichni příliš spoleháme na almužnu pánů doktorů a na medicínském systému. O vlastní rehabilitaci a zdraví by se měl člověk postarat v první míře sám, a nečekat až ho doktor řáčí příjmout do jeho svaté ordinace. Já jsem aktivní sportovec a úrazy a rehabilitaci řeším poměrně často, a naštěstí už v naprosté většině sám a doma, pomoci laserového přístroje Delta. Zkuste také vzít zdraví do vlastních rukou, vyplatí se to :) Tady tento pán to moc hezky celé popisuje:
http://www.cestyksobe.cz/dalibor-kubena-vezmete-zdravi-do-svych-rukou-ad1749/

Marie (St, 21. 11. 2012 - 14:11)

Koncem června jsem dostala poukaz na rehabilitaci - krční páteř - elektroléčba.
Vzhledem k dovoleným, jsem rehabilitaci ukončila začátkem srpna. Koncem října mě lékařka napsala nový poukaz vzhledem k trvajícím potížím a na rehabilitaci mě odmítli vzít, prý jen jednou za půl roku. Vždy to bylo čtvrtletně. Jaké máte zkušennosti vy.

Honza (Čt, 13. 10. 2011 - 18:10)

Také jsem měl po operaci čekat na rehabilitaci, ale k čemu pak ta rehabilitace je, když se neudělá zavčas? Známý mi poradit, abych zkusil http://www.fitnessland.cz/, kde mi vytvořili tréninkový program po odborné konzultaci s rehabilitačním lékařem a fyzioterapeutem. Půjčil sem si od nich posilovací věž a nemusel sem nikam chodit. Navíc posilovna ja od nás asi 30 km a nová věž by mě vyšla pěkně draho.

milo (Út, 28. 8. 2007 - 16:08)

Kvůli mizející ploténce mě byla doporučena lůžková rehabilitace v Žacléři. Může mě někdo říci jak to probíhá.

Dobra (St, 9. 5. 2007 - 18:05)

Byla mi předepsána lékařem laserová synovectomie na oba kyčelní kloby. Jak tato procedůra probíhá, poradíte mi, abych byla na vše připravená. Bohužel jsem na internetu nic takového nenašla. Děkuji předem za informaci

Dobra (St, 9. 5. 2007 - 18:05)

Byla mi předepsána lékařem laserová synovectomie na oba kyčelní kloby. Jak tato procedůra probíhá, poradíte mi, abych byla na vše připravená. Bohužel jsem na internetu nic takového nenašla. Děkuji předem za informaci

Franta (Po, 25. 9. 2006 - 16:09)

Manželka má problémy ze zády a několikrát byla na rehabilitaci. Kromě toho byla i na operaci plic ve FN Olomouc a když měla nastoupit rehabilitaci, tak měsíc musela čekat, až se dostane a dodnes, což je již více jak půl roku má neustále potíže s tím, že tyto rehabilitace nejsou prováděny včas. Proto bych pro zdravotní ústavy navrhoval, aby nástup po operacích byl bezprostřední ještě v té nemocnici, kde se operace provádí a nikoliv s čekáním, až se místo uvolní

Tomášková Hana (Pá, 10. 3. 2006 - 18:03)

Mám zájem zvýšit si kvalifikaci /jsem všeobecná zdravotní sestra /.CHtěla bych pracovat jako rehabilitační sestra /masáže, vodoléčba, elektroléčba atd. /. Kde probíhá nástavbové studium nebo kurzy ? Pokud možno v okrese Česká Lípa, Liberecký kraj. Předem děkuji za odpověď.

Reklama

Přidat komentář