Reklama

Obrezaný penis - názory žien

Gubernátor (Pá, 18. 4. 2008 - 21:04)

No, to bych si rád početl, co jsi tam vyplodila! Ale je vidět, že z angliny rozhodně nepropadáš!

to John ONLY!!! (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

I answered all your questions by email, JohnnyB. Looking forward to hear from you.
Tina

Gubernátor (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Nemyslel jsem to nijak špatně, z tvého psaní mi to přijde, že máš docela bohaté zkušenosti, nemyslím, že bys musel být sešlý věkem. Starý harcovník je muž, který opíchal už spousty kundiček..... starých mladých, středních, malých, velkých, úzkých, širokých..... a i dírek análnich..... hodící se doplňte! Jen nemám dojem, že by Tina byla tím správným zdrojem pro informace, četl jsem, co tu v minulých dnech vytvořila.

Pro Johna. (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Ty si jako myslíš, že každá žena která má neobřezaného muže má záněty? Jsi naivní nebo hloupý, spíše to druhé.

John (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Gubernátore, věř si čemu chceš, je to tvůj problém. Já chci pomoci své partnerce, tak uvítám radu od kohokoliv. A proč si myslíš, že jsem starý harcovník? A co je vlastně starý harcovník?

Gubernátor (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Já už fakt nemůžu, puberťačka Tina bude radit nějakému starému harcovníkovi jako je John! To už je možné asi cokoliv. Johne, najdi si jiná témata, o obřízce je tady toho víc. Ale já osobně nevěřím tomu, že by tvá partnerka chytala něco z tvého neobřezaného penisu, pokud dodržuješ hygienu.

Tina (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Tedy to mělo tam být to John

John (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Jasně Johne, už jsem Ti napsala. Máš tam můj email, ptej se na co chceš.

John (Pá, 18. 4. 2008 - 19:04)

J. ty jsi fakt husa! Moje partnerka, že je mi nevěrná???? Podle sebe, soudím tebe co!!!!
Tino, mohla by jsi mi napsat na JohnnyB"mailinator.com? Tady to asi fakt nejde.

Tina (Pá, 18. 4. 2008 - 19:04)

Johne tak se ptej mě, co Tě zajímá. Když nebudu vědět, zeptám se miláčka, ten už si obřízkou prošel.

J. (Pá, 18. 4. 2008 - 19:04)

Johne, jediný kdo tady pořád dokola někoho uráži je pouze Tina!!! Já jsem od svého přítela teda nikdy nic nechytla-myslím zánět. Třeba je ti tva partnerka nevěrná...

John (Pá, 18. 4. 2008 - 19:04)

Tino, nejsem, ale uvažuji o tom kvůli své partnerce. Trpí pořád dokola na záněty, až jí gynekolog řekl, že má mít sex jenom s kondomem. To ale ruší spontanitu našeho milování, takže se teď zajímám o tuhle cestu, jak jí pomoci. Zabrousil jsem na tuhle diskuzi v naději, že se něco víc dozvím. Místo toho tady kdákají ty pitomé husy, co Tě urážejí, a hlásají tady takové kecy, jako že si žena může za záněty sama, promiskuitním chováním apod. To mi fakt hnulo žlučí. Moje partnerka není promiskuitní ani já ne, oba jsme čistotní, žádnou dráždivou kosmetiku nepoužívá a stejně má pořád záněty.

Jo, (Pá, 18. 4. 2008 - 18:04)

má mozek obřezanej!

Tina (Pá, 18. 4. 2008 - 18:04)

Johne, díky za uznání. Jsi sympaťák. Jsi taky obřezaný?

Tina (Pá, 18. 4. 2008 - 18:04)

ha ha Alice, výtvarnice na volné noze! To ti tak sežeru. To jedině, že máš nohy volné od fetu, vrávoráš na veřejných záchodcích, a se sprayem v ruce tam vytváříš grafiti. Na nic jiného se totiž nezmůžeš, ty blbko.

John (Pá, 18. 4. 2008 - 18:04)

Pro Udivenou: Janu ignorujte, to někdo jenom hecuje. Ještě jsem neslyšel, že by se nějaká žena vyblila chlapovi do klína. Typický internetový žvást.

Udivená (Pá, 18. 4. 2008 - 14:04)

Milá Jano.Já mám takový pocit že jsi viděla penis možná tak z rychlíku a to byl ten z kterého jsi se poblila.Žená která má ráda sex a umí ho a partner je s ní spokojený tak je úplně jedno jestli je obřezaný nebo ne.Abych pravdu řekla tak z hygienických důvodu je lepší když je obřezaný.A vzhled?Na tom přece nezáleží jak bypadá jesli jde na stranu nebo ne snad záleží na tom co sním ten muž umí ne?Podle mě jsi panna která si čte akorád tak časopis Bravo a tenhle názor možná okopírovala aby jsi byla zajímava.

Pochybovač (Pá, 18. 4. 2008 - 12:04)

Vidíš to tady, Týno, jaké jsi vyvolala vášně? Můžeš být spokojená. Můj závěr je, že jsi naprosto průměrná puberťačka, která dokáže oblbnout lidi. IQ=174v je totální blbost. Ne, že bych tvrdil, že takový člověk je nereálný, ale ten by nepsal na diskuzi o kožatcích, to by bylo pod jeho úroveň. Zabýval by se jinými, vyššími intelektálními tématy. To co píšeš, jsou ubohý pakárny a je škoda se tím zabývat. Je tu opravdu paralela s D. Rathem. Ten, ač člověk primitivní, mám k dispozici výsledky jeho IQ-testů, působí na většinu lidí jako inteligent. Tragédie dnešní společnosti je, že po naučení několika frází je možno se vydávat za inteligenta.

Jana (Pá, 18. 4. 2008 - 10:04)

Jednou jsem se s obreznym setkala. FUJ!!!
Vybalil ho na mne a ja jsem ho videla a poblila jsem se z toho. Hned tam na nej, byl to trapas. Vyblila jsem se mu do klina a utekla jsem. Dodnes se mu v duchu omlouvam nemyslela jsem to zle ale proste hnus. Ten obrezanej hladkej ptak, ten zalud jak muchomurka. Proc si to chlapi nechavate delat, jeste ke vsemu tady u nas copak jste zidi nebo co!?
Hnus hnus uz zadnyho obrezanyho ptaka nikdy nechi!!!

John (Pá, 18. 4. 2008 - 08:04)

Alice, já to myslel vážně. Tininy příspěvky jsou na rozdíl od Tvých skutečně trefný a vtipný.

Reklama

Přidat komentář