Darujte celoroční lázně

Máte ve svém okolí blízkého, který má problémy s pohybovým ústrojím, ale nemůže si dovolit na tři týdny odjet do lázní? Pak pro vás máme řešení. Darujte mu k Vánocům přístroj Handy Cure.

Ať už je bolest kloubů, šlach nebo svalů způsobená nemocí nebo úrazem při sportu, přístroj Handy Cure dokáže velmi dobře pomoci. Slučuje v sobě tři druhy léčivých paprsků a statické magnetické pole, která společně dokážou velice efektivně ulevit od bolesti a urychlit uzdravování.

Stane se tak díky okamžitému prokrvení nemocného místa. Při nedokonalém prokrvení se ve tkáni hromadí odpadní látky, což způsobuje zánět. Ten pak je velice bolestivý a často vyžaduje dlouhou léčbu.

Díky přístroji Handy Cure může nemocný nebo zraněný okamžitě zahájit léčení. Jedním ze čtyř záření je nízkoúrovňový laser. Ten pomocí fotochemických procesů vloží do poškozených buněk biofotony, které zlepšují jejich funkci, podporují jejich dělení, posilují imunitní systém a způsobují vylučování žádoucích hormonů. Tkáně se hojí a bolest mizí.

Pulzní infračervené laserové záření proniká tkání až 13 cm hluboko a má silné stimulační účinky na krevní oběh, zmenšuje otoky a kromě dalších pozitiv má analgetické účinky.

Infračervené záření proniká do mělčí hloubky tkání a přes širší spektrum než pulzní infračervené laserové záření. Má silné posilující účinky na centrální a vegetativní nervový systém a posiluje a prohlubuje průnik laserového záření do tkání, čímž posiluje účinky laseru.

Pulsní červené světlo je spojováno s blahodárnými protizánětlivými účinky (zejména v pojivové tkáni). Výsledky dlouhodobých vědeckých studií ukazují, že pulsní červené světlo zlepšuje psychoemocionální napětí a to i přes skutečnost, že proniká do hloubky tkání méně než jiné způsoby.

Přičteme-li ještě statické magnetické pole, které také zlepšuje prokrvení, výživu a hojení tkání, získáme proud vzájemně se podporujících účinků.

Výhodou přístroje Handy Cure je, že není třeba docházet nebo dojíždět za ošetřením. Máte jej přímo doma a léčení věnujete pět minut ráno a pět minut večer. Přístroj je naprosto bezpečný. Žádné ze záření neohřívá kůži, proto nehrozí spáleniny. Navíc se zařízení po pěti minutách automaticky vypíná. Obsahuje nabíjecí akumulátor, takže při ošetření nepřekážejí žádné kabely.

Klinické studie potvrdily 94 procentní účinnost léčby.

Ošetření lze kombinovat s předepsanou léčbou od lékaře, ale lze jej použít i preventivně, zvlášť u počínající artrózy. Přístroj je velice vhodný i pro sportovce, kteří jej mohou použít při akutní bolesti, například zad, kloubů, při výronu nebo na natažený sval.

Handy Cure je vhodným dárkem pro celou rodinu. Ocení jej sportující děti i rodiče, ti, kdo mají sedavé zaměstnání, lidé pracující hodně na počítači, ale i ti, kdo vykonávají fyzicky náročnou práci. Účinky záření pak pomáhají urychlit hojení, zkrátit dobu pracovní neschopnosti nebo se vrátit ke svým činnostem či k pravidelnému sportování bez omezení.

Více informací o léčebných účincích přístroje Handy Cure naleznete na www.handycure.cz nebo na zákaznické lince tel. 234 372 372.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama