Reklama

Co může být příčinou vaší únavy a jak zvýšit svou energii

Za nedostatkem energie může být deficit některých vitamínů či minerálů nebo toxická zátěž ve vašem domově či na pracovišti. Odhalit a odstranit tyto faktory a obohatit stravu o superpotraviny vám může pomoci zvítězit nad pocitem únavy a vyčerpání. 

1. Vylučte nedostatky!

Požádejte svého praktického lékaře o kontrolu hladiny vitaminu D nebo B12 - nedostatky těchto důležitých vitamínů mohou vést k nadměrné únavě, únavě a nedostatku energie. Pokud máte nedostatek, můžete doplnit vitamin D či požádat lékaře o pravidelné injekce B12, pokud máte nedostatek B12. Ujistěte se, že váš doplněk vitaminu D obsahuje také vitamin K. Vitamin D účinněji vstřebává vápník v přítomnosti vitaminu K. Jedna 5g čajová lžička bio houbové směsi - reishi, shiitake, maitake od firmy Naturya obsahuje vaši doporučenou denní dávku vitaminu D, zatímco bio prášek Chlorella je fantastickým zdrojem B12.

2. Identifikujte a odstraňte toxiny z vašeho domova!

Toxické přetížení je jednou z nejčastějších příčin únavy. Většina z nás je každodenně bombardována toxiny v životním prostředí:

Reklama

- Pesticidy

- Špatná kvalita dýchaného vzduchu

- Umělé chemikálie v našich čisticích prostředcích a toaletních potřebách

- Potraviny s přidanými hormony a ještě mnohem více.

Naše těla nejsou navržena tak, aby detoxikovala množství toxinů, kterému jsme v dnešním prostředí neustále vystaveni. Tyto toxiny se tedy časem hromadí a vytvářejí zátěž pro naše tělo. Tato zátěž toxiny se stává odtokem našich energetických zdrojů, protože množství toxinů vstupujících do našeho těla je mnohem vyšší, než je naše tělo schopné uspokojivě detoxikovat.

Odstraněním toxinů z vašeho domova a výměnou přírodních alternativy (např. ekologické čisticí prostředky, biopotraviny, přírodní kosmetiku bez chemických přípravků) snížíte toxickou zátěž vašeho těla.

Zkombinujte to s několika detoxikačními metodami (např. vyloučením alkoholu, kofeinu, cigaret, nasycených tuků, konzumujte dostatek vlákniny, užívejte doplňky vitaminu C) a procedurami (např. Hlubokým dýcháním, kartáčováním za sucha, saunou, cvičením) a určitě uvidíte zlepšení v energetické hladiny, protože toxická zátěž se časem sníží.

Zkuste nahradit kofeinv kávě funkční směsí Naturya bio Energy a funkční bio směsí Kognitivní funkce. Zvyšte svůj příjem vitaminu C s bio směsí Naturya Immunity.

3. Přidejte do své stravy superpotraviny!

Když lidé pociťují únavu, je to nejčastěji proto, že jejich mitochondrie (část buněk odpovědných za výrobu energie) nefungují efektivně. Může to být způsobeno toxicitou, infekcemi nebo nedostatkem výživy. Přidáním superpotravin do vaší stravy zajistíte, aby vaše tělo, tkáně a buňky dostaly vše, co potřebují k efektivní výrobě energie. Začlenění Spiruliny, Acai, Chlorelly, lněného semínka a rostlinných proteinových prášků do vaší každodenní stravy je skvělým krokem k podpoře přirozeného detoxikačního systému vašeho těla. Superpotraviny Naturya můžete snadno přidat do koktejlů, snídaňových kaší, koláčů a lahodných zdravých nápojů!

MK

Zdroj: Naturya

Reklama

Komentáře

Nepa (St, 28. 4. 2021 - 21:04)
nedostatek vitaminu, mineralu. Brát magnezium, trochu se detoxikovat a nakopnout metabolizmus a pak se nebudeš cítit unaveně
Reklama