Čínská léčivá masáž kladívkem Akupunkt

Tato masáž vznikla ve staré Číně před 3000 lety, jako jedna z metod ještě starší akupunktury. Je snadná a naprosto bezbolestná s působností v široké oblasti s velkou účinností. Vyvolá vždy dva léčivé efekty, které využíváme pro různá léčení. Prvním efektem je mohutné prokrvení kůže v místě masáže a druhým je reakce na dráždění akupunkturních bodů.

Staročínští učenci znali, že nemoc vzniká poruchou energetické rovnováhy "JANG - JIN" v těle a že tělu stačí naopak malé podněty k tomu, aby si tuto nerovnováhu samo srovnalo. Toto platí již celá století a není důvod, proč by tomu mělo být dnes jinak.

Masáž je určena jako domácí, bez trvalé účasti lékaře a provádí se speciálním nástrojem AKUPUNKT PRIVAT. Vzhledem k možnosti přenosu nákazy v rodině, doporučujeme, aby měl každý nástroj svůj - jako zubní kartáček!První efekt - mohutné prokrvení kůže, využíváme při potlačování kosmetických vad. Pravidelnou masáží se kůži v krátké době vrátí její ztracená pružnost (dojde k tonizaci kůže), což prakticky způsobuje: vyrovnání, vyhlazení, podstatné zmenšení jizev po úrazu, operaci a strií po porodu a to včetně rychlé úpravy povislého bříška. Dále k potlačení vzniku vrásek, hrubnutí kůže a vypadávání vlasů. Pro potlačení všech kosmetických vad je tato metoda nezastupitelná i cenově.

Druhý efekt vznikne po dráždění akupunkturních bodů, které na těle tvoří hustou síť. Dráždění vyvolá řadu známých i méně známých pochodů v těle, které se zapojí do procesu samouzdravování, tj. srovnání vzniklé nerovnováhy. Tento efekt využíváme nejen k léčení, mírnění, potlačování a tlumení různých zdravotních potíží, nemocí a bolestí, ale i prevence. Masáží lze snadno činnost orgánů tlumit či povzbuzovat.

AKUPUNKT PRIVAT

1. Je speciální nástroj pro provádění domácí staročínské masáže a podrobným návodem je brožurka "Čínská léčivá masáž".


2. Před zahájením masáže odstraňte kryt z hrotů a tyto vždy desinfikujte např. alkoholem. Nikdy ne otevřeným ohněm!


3. Mimo potlačování kosmetických vad, vždy spolupracujte s lékařem a požádejte ho o přesnou diagnózu.


4. Nástroj lze sterilizovat (max. teplota + 160°c)


5. AKUPUNKT PRIVAT byl schválen MIN. zdravotnictví ČR.


6. Masáž se nesmí používat na mateřská znaménka, névy a varixy!


Tento nástroj můžete zakoupit na www.001shop.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Broncová
    Broncová (anonym)

    Dobrý den! Kde je možné toto kladívko Akupunkt koupit, prosím Vás? Děkuji. Broncová

    Bře 18, 2005

Přidat komentář

Reklama

Reklama