Cibulové ponožky proti chřipce a nachladnutí

Jde o jeden z nejúčinnějších triků, který prokazatelně dokáže zatočit s neduhy, jakými jsou chřipka a nachlazení. Cibulové ponožky mají silný čistící efekt.

Uvolňují hlen a spolehlivě zmírní bolesti. Jejich výjimečnost spočívá v tom, že přes reflexní zóny na chodidlech mohou rozvinout účinek na celé tělo.

Tento trik používali kdysi už naše babičky. Příprava cibulových ponožek přitom není nijak náročná. Rozkrájejte nadrobno jednu velkou cibuli. Rozložte si ji na lněné pláténko nebo bavlněný šátek, rozmačkejte ji a ohřejte na pergamenovém papíře na topení nebo na obrácené poklici hrnce.

Šátek si dejte na chodidlo tak, aby pokrájená cibule dotýkala chodidla. Natáhněte si tlusté ponožky přes nohy a udržujte je v teple. Měli byste je mít po celou noc.

Zdroj: gaia2010.sk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (11)

 • Obrázek uživatele Monika
  Monika (anonym)

  Tak nejučinější věci člověk vždycky najde v přírodě :) A taky nejzdravější :) Takže není nad babské rady :)

  Zář 22, 2014
 • Obrázek uživatele Dana K.
  Dana K. (anonym)

  Přesně tak Moniko, naprosto souhlasím. A když už příroda samotná nestačí a člověk přeci jen musí do lékárny, tak já se i tam snažím držet přírody a proti chřípce si právě kupuju pířrodní kapky Kaloba.

  Zář 22, 2014
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Je jedno, co člověk na chřipku užívá, většinou se uzdraví i bez čehokoliv.

  Zář 22, 2014
 • Obrázek uživatele Ola
  Ola (anonym)

  Ano to je samozřejmě taky možné, když má člověk dost času a může ležet doma, tak se uzdraví i tak, ale řekněte mi, kdo dneska si může v klidu jen tak být doma na nemocenské. Většinou se lidi potřebují uzdravit co nejdříve a proto musí léčbu podpořit něčím. At už domácími radami nebo tou Kalobou.

  Zář 23, 2014
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  To je otázka priorit. Workoholik musí být v práci za každou cenu, protože si myslí, že se bez něj zastaví otáčení Země. Navíc chodit do práce s napůl "vyléčenou" chorobou je vrchol bezohlednosti, protože tím nakazí lidi ve svém okolí.

  Zář 23, 2014
 • Obrázek uživatele Ola
  Ola (anonym)

  Ano souhlasím, že je to bezohledné, ale bohužel z toho co vidím třeba jen ve svém okolí, tak jsou někteří do toho nuceni. Kdyby šli totiž marodit, přijdou o prémie, odměny, bonusy, výhody a u někoho to může dělat velkou částku a proto radši jde do práce, i když mu není dobře a ne proto že je workoholik. V souhrnu souhlasím, že je lepší to doma vyležet v klidu, ale také chápu nezbytnost doplňků jako je Kaloba :)

  Zář 24, 2014
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Tak jo, kupujte všichni doplňky Kaloba. Ničemu neublíží a já z toho mám provizi.

  Zář 24, 2014
 • Obrázek uživatele Ola
  Ola (anonym)

  Každý má přeci svůj rozum. Nikdo není k ničemu nucený :) Někdo at kupuje Kalobu, když mu pomáhá, jiný at si dá čaj s citronem, když mu pomáhá ten a třetí at to prostě rozchodí, když mu to vyhovuje :)

  Zář 25, 2014
 • Obrázek uživatele Dana K.
  Dana K. (anonym)

  Tady je odkaz, at si názor udělá každý sám. http://www.kaloba.cz/

  Zář 29, 2014
 • Obrázek uživatele Video
  Video (anonym)

  Docela zajímavé video na těch stránkách.

  Zář 30, 2014
 • Obrázek uživatele Dana K.
  Dana K. (anonym)

  Jojo to video mě právě docela zaujalo, aspon je vysvětleno jak to funguje a pochopí to i laik.

  Říj 02, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama