Chraňte se pro případ závažného onemocnění

"ČSOB Pojišťovna Best Doctors" vám zajistí špičkovou léčbu v zahraničí.

Rádi byste měli v případě těch nejtěžších nemocí, jako jsou například onkologická a srdeční onemocnění, zajištěnou tu nejlepší možnou léčbu na světě? Díky novince od ČSOB Pojišťovny to je nyní možné. Od letošního října je na trhu pojištění „ČSOB Pojišťovna Best Doctors“, které vám tato i další vážná onemocnění pomůže řešit a díky celosvětovému systému rychle zařídí jejich léčbu u světového odborníka, a to až do výše 50 milionů Kč.

Jak to celé probíhá?

Pojištění se zaměřuje na ta nejtěžší, život nejvíce ohrožující diagnózy a lékařské zákroky. Pokud vás postihne některé z onemocnění, jako je rakovina (zhoubné nádory), budete potřebovat operaci srdce (by-pass a náhrada srdeční chlopně), zákrok na mozku a transplantaci některých orgánů (ledvina, část jater, plicní lalok, část slinivky břišní), tkání nebo kostní dřeně, zkontaktujete na tel. čísle 800 200 240 společnost Best Doctors. Tam vám v českém jazyce vysvětlí, jak budete postupovat. Do pojišťovny pošlete všechnu vaši zdravotní dokumentaci a výsledky proběhlých lékařských vyšetření. Společnost Best Doctors na základě těchto lékařských záznamů zařídí specializovaný lékařský posudek a návrh léčby. Posouzení dostupných zdravotních informací a návrh postupu léčby trvá průměrně okolo 10-15 dní. Společnost Best Doctors vám nabídne 3 různá zdravotnická zařízení v zahraničí, která považuje pro zvolenou léčbu za nejlepší. Podle vašeho výběru pak léčbu zajistí a zorganizuje. Díky databázi cca 50 000 světově uznávaných odborníků v cca 30 zemích je možné ihned zajistit vybranou léčbu, což podstatně zkracuje případné čekání na špičkovou péči.

Pojištění kryje úhradu všech nákladů spojených s léčbou i další související náklady - dopravu a ubytování pro vás a 1 doprovod, překlad dokumentů a veškerou komunikaci se specialisty.

Dospělí od 19 do 64 let zaplatí za ochranu ročně 4 288 Kč a dítě do 18 let 1 760 Kč. Pojištění je připraveno i pro seniory od 64 - 75 let za cenu 9 120 Kč ročně.

Více informací o pojištění najdete na www.mybestdoctors.cz

Podívejte se, jak funguje pojištění ČSOB Pojišťovna Best Doctors.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama