Červené víno zpevňuje ňadra a břicho

O blahodárných účincích červeného vína toho bylo zjištěno již mnoho, nyní ale odborníci přišli s tím, že nejen jeho konzumace, ale také vnější použití působí na tělo přímo božsky. Stále více se o tom přesvědčují v salónech krásy v Buenos Aires, kam míří v posledních týdnech stovky lidí na takzvanou vinnou terapii.

"Všichni jsou posedlí vinnou terapií. Červené víno totiž blahodárně působí třeba na kůži na břichu nebo na ňadra, která vypíná a zpevňuje," uvedl expert na vinnou terapii Diego Barberan listu Las Ultimas Noticias.

Speciální krémy s přídavkem červeného vína nebo dokonce pouze čisté víno jsou aplikovány přímo na pleť. "Pokožku je potřeba nejdříve pečlivě očistit od nečistot a pak rovnou na ni aplikovat speciální vinnou masku, která je velice bohatá na vitamin E," prozradil Barberan "Víno kůži dodá pevnost a sílu a výborně ji vyživí. Je pak mnohem zdravější a pružnější," vysvětlil odborník.

"Je to fantastická věc. Skutečně to funguje tak, jak slibují její vynálezci. Bez jakýchkoliv obav vám mohu říct, že jsem na této kosmetice závislá. Bude to znít sice jako z přihlouplé reklamy, ale pleť je po přípravcích z červeného vína skutečně úžasně vláčná a hlavně pevná. Dokazují to i má ňadra," konstatovala Marcy Andresová, jedna ze zapálených propagátorek tohoto druhu ošetření pokožky.

Zdroj: Plus

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (17)

 • Obrázek uživatele Gabriela
  Gabriela (anonym)

  Nemusíme pít denně víno, abychom dosáhli nějakých výsledků nejen na pleti, ale celkově na krevním oběhu v těle. Můžou za to bioflavonoidy, že má červené víno tak skvělý vliv na lidský organismus. Bohužel alkohol v něm obsažený na druhou stranu tělu velmi neprospívá. Naštěstí to výrobci vitamínů vyřešili za nás, protože je v lékárnách běžně k dostání C-vitamin s červeným vínem, který obsahuje bioflavonoidy bez alkoholu a navíc s céčkem na imunitu. Super věc do auta, kdy si můžete dát své dvě deci. Manžel se dávkuje v autě denně. A to prokrvení potom... :-)

  Říj 22, 2005
 • Obrázek uživatele Horác
  Horác (anonym)

  Alkohol v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství ;-)

  Srp 12, 2004
 • Obrázek uživatele p
  p (anonym)

  Je neuvěřitelné co si alkoholici stižení postupným úbytkem duševních i tělesných schopností a nástupem demence nevymyslí za pitomosti, aby ospravedlnili svou závislost. Tohleto už ale začíná přesahovat všechny meze. Na krásná a pevná břicha a prsa se ostatně kdokoliv může zajít podívat do kterékoliv restaurace či vinárny. -p-

  Črv 27, 2004
 • Obrázek uživatele Pája
  Pája (anonym)

  Jenže ta úžasná břicha jsou povětšinou od pivečka,a úbytek mozkových buněk zas po tvrdém alkoholu.Je fakt, že pokud bude člověk pít 2 litry vína denně,určitě mu to taky nepřidá.Ale všechno a v malé míře má pro nás nějaký přínos.Ještě jednou- V MALÉ MÍŘE!Naši si občas dali červené,a říkali že na "kurvinky".A alkoholici rozhodně nejsou.

  Črv 28, 2004
 • Obrázek uživatele nicky
  nicky (anonym)

  Ačkoliv nejsem zastánkyně této terapie, musím se autorů alespoň v něčem zastat.Já tedy nevím, ale o pití litrů alkoholu nebyla v článku žádná řeč. Jedná se o zevní aplikaci.

  Črv 28, 2004
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Článek má pravdu, vyzkoušela jsem domácí červené a pleť byla opravdu svěží a napnutá. Můžu doporučit.

  Srp 30, 2004
 • Obrázek uživatele Magda
  Magda (anonym)

  Červené víno opravdu má lečebné účinky.Poradila mi kamarádka po přiložení vaty namočené v červenémvíně na poštěvaček se zlepší citlivost u poéhlavního aktu.Po měsíčním přkladání na 10min.Citila jsem malé zvětšení a orgasmum fantastický který dříve nebyl tak výrazný.Radim ženám vyzkošet-bomba!!!!

  Led 14, 2007
 • Obrázek uživatele Lucy
  Lucy (anonym)

  Ještě jsem to nezkusila, ale určitě to vyzkouším. Zdá se mi to sice nepravděpodobné, ale když to neublíží, proč do toho nejít. Třeba budu mile překvapená...

  Lis 11, 2008
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  http://www.moldavia.cz/moldavska-cervena-vina/2532/cerny-doktor-rosso---cervene-vino-polosuche-18705.htm je takové speciální víno, které prý léčí. My si ho dáváme denně :)

  Dub 28, 2011
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Kromě ňader a břicha zpevňuje červené víno taky játra. Někteří vinaři je mají tvrdá jako kámen.

  Dub 29, 2011
 • Obrázek uživatele Rita
  Rita (anonym)

  Vážně? Zpevňuje? Tak to musím přejít z bílého na červeneé

  Črv 14, 2017
 • Obrázek uživatele Pozor
  Pozor (anonym)

  Vážně? Zpevňuje? Tak to...ale z červeného se zase víc kazí zuby.

  Črv 14, 2017
 • Obrázek uživatele Klára
  Klára (anonym)

  Piju červené, prsa mám pevná, břicho ne...

  Črv 14, 2017
 • Obrázek uživatele laddiss
  laddiss (anonym)

  Břicho zpevňuje masáž vínem

  Črv 14, 2017
 • Obrázek uživatele Motýl
  Motýl (anonym)

  Již chápu svou svěží a stálou krásu.

  Črv 20, 2017
 • Obrázek uživatele Dita
  Dita (anonym)

  Tak každé víno má své výhody že ano

  Srp 27, 2017
 • Obrázek uživatele To
  To (anonym)

  naše, co si vozíme pravidelně z Jihu Moravy nic nezpevňuje, ale utužuje přátelství a vztahy. Hele dealerko, každý správný Čech ví, kde je dobré víno a nečeká na nějakou blbou reklamu.

  Srp 27, 2017

Přidat komentář

Reklama

Reklama