Celulitida

Celulitida je pojem, který zná každá žena. Zakořenil se jako výraz pro postižení kůže a podkoží, které se projevuje na povrch jako tzv. pomerančová kůže. Ano, přesně jako silná kůra pomeranče s nevzhlednými důlky a hrbolky vypadá povrch hýždí, stehen a paží téměř 90 % žen. A proč právě žen a nikoliv mužů? Podkoží ženy má totiž jinou strukturu než muži, aby se zachovala dostatečná pružnost kůže v těhotenství. Dalším přirozeným důvodem je obsah ženských hormonu, které dělají ženu ženou, ale jsou pravděpodobni důvodem, proč je celulitida trápí přednostně.

K problému se vyjadřuje lymfoterapeutka z 1. kožní kliniky FN U sv. Anny v Brně - paní Erika Hübelová. Paní Hübelová má u svých klientek, které se na ni obracejí s problémem tzv. celulitidy, již několikaleté zkušenosti. Obrátili jsme se na ni s následujícími otázkami:

Jak pomáháte ženám, které chtějí proti celulitidě bojovat?

 • Nejdříve stanovíme kosmetickou diagnózu, tedy určíme stupeň poškození
 • Zjistíme osobní anamnézu
  (dědičné dispozice, výživové zvyky, kouření, užívání hormonálních přípravku).

  Podle stavu a rozsahu poškození podkoží se určí způsob komplexní péče. Celulitida je pokládána za kosmetický problém, protože ženy trápí nevzhledná pomerančová kůže. Jde však o proces, který se vyvíjí a pokud s celulitidou nebojujeme, muže dojít ke snížení lymfatického a krevního zásobení. Podkoží ztrácí pružnost a tuhne, což muže vyvolávat dokonce bolest. Celulitidu nemají pouze ženy s nadváhou, ale i mladé a štíhlé dívky. Moje klientky si v souvislosti s celulitidou stěžují na pocit těžkých nohou, otoky a bolestivost. V rámci komplexní péče ženám doporučujeme manuální a přístrojovou lymfodrenáž, kompresi, cvičení a užívání potravních doplňku.

  Já mám osobní zkušenosti s přípravkem Cellasene. Cellasene doporučuji jako doplnik komplexní péee. Lymfodrenáže spolu s kompresí představují vnější péči. Cellasene řeší celulitidu vnitřní. Podporuje totiž lymfatický a krevní oběh a odbourává tuková ložiska v podkoží. Podporuje vylučování škodlivin z postižené oblasti.

 • Cellasene oceňují podle mých zkušeností ženy s lipedémem. Ten se projevuje zadržováním tekutin v podkoží a otoky nohou.
 • Další skupina klientek si chválí Cellasene pro příznivý vliv na žilní systém.
 • A konečně třetí skupinu tvoří ženy, které Cellasene užívají pro vyhlazení povrchu kůže. Protože Cellasene podporuje lymfatickou drenáž a prokrvení, tkáň podkoží se uvolní a umožní se tak odbourávání tukových ložisek.

  Informujete o Cellasene každou klientku?

  Ano, Cellasene je součástí komplexní péče. Zvyšuje a urychluje efekt manuálních lymfatických drenáží. Viditelný výsledek je tak patrný a trvalejší u většího poetu žen.

  Jak dlouho Vaše klientky Cellasene užívají?

  Doporučuji podle věku a stupni celulitidy nejméně dvou až tříměsíční kuru. Cellasene se muže užívat i dlouhodobě jako doplněk stravy. Všechny informace o možnost koupě

  Jak hodnotíte výsledky s užíváním Cellasene?

  Pro dosažení úspěchu nestačí pouze jedno balení Cellasene. Mám vyzkoušeno, že ženy, které skutečně dodržují doporučené dávkování, cítí úlevu od pocitu těžkých nohou. Obvod jejich stehen a boku se snižuje o jeden až dva centimetry. Ty, které omezily příjem tuku a cukru po dobu užívání přípravku, dokonce výrazni zhubly.

  Samozřejmě, že cílem klientek, kterým Cellasene doporučím, je zmírnění projevu pomerančové kůže. To se daří výrazni u nižších stupou celulitidy.

  To nejlepší, co můžete dát sama sobi, je pečovat o sebe včas. A pokud vás celulitida již trápí, nevzdávejte se a využijte dostupné možnosti pro její zmírnění. Pocit dobře se cítit a líbit je pro většinu žen velmi důležitý.

  lymfoterapeutka - mobil: 607 722 050

  Všechny informace o možnost koupě zde.

 • Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
  Diskuze ke článku
  Přidat komentář

  Komentáře (15)

  • Obrázek uživatele Darča
   Darča (anonym)

   Chodila jsem na lymfoven, na ruční lymfatickou masáž, používala krémy od Vichy atd. a výsledek? Vyhozený peníze! Náhodou jsem objevila Celuline, stojí dvě stovky, vydrží dlouho a účinek byl vidět za necelý měsíc! Asi to bude tím, že obsahuje pouze byliny, a to ve vysokém podílu.

   Zář 24, 2009
  • Obrázek uživatele Lima
   Lima (anonym)

   Chodila jsem na lymfoven, na...Darčo, kde přesně se to dá koupit? Koukala jsem na net a nejsem si jistá, který máš na mysli...

   Říj 11, 2009
  • Obrázek uživatele Darča
   Darča (anonym)

   Myslím od Doktorbio.

   Říj 14, 2009
  • Obrázek uživatele Lenka soukupová
   Lenka soukupová (anonym)

   Myslím od Doktorbio.Holky je to individuální, ale mě pomohly kalhoty Sanacell. Nosím je 4 týden a zatím dobrý. Jen manžel mě říká, že v tom vypadám jako ve skafandru :-)

   Říj 26, 2009
  • Obrázek uživatele Spokojená zákaznice
   Spokojená zákaznice (anonym)

   Chodila jsem na lymfoven, na...Ahoj Darčo, díky moc za tip! Objednala jsem si ten Celuline a je fakt úžasnej, co jsem toho už vyzkoušela!Tenhle stojí dvě stovky a je ho hodně, vydrží dlouho a hlavně pomáhá!!! Objednala jsem si ho na www.doktorbio.cz a dokonce mi dali slevu ;-)

   Lis 19, 2009
  • Obrázek uživatele já
   já (anonym)

   Holky je to individuální, ale...Prosím nemohla by jses mi ozvat na mail Isinka154@seznam.cz ??? Prosim prosim, mela bych jen jeden dotat :)

   Pro 10, 2009
  • Obrázek uživatele martja
   martja (anonym)

   Holky je to individuální, ale...Ahoj, ráda bych se Tě zeptala na Sanacell, uvažuju o koupi, nicméně kvůli ceně bych nejdřív ráda slyšela nějaké reference. Mohla bys mi písnout na rtima@seznam.cz Díky.

   Led 14, 2010
  • Obrázek uživatele luca
   luca (anonym)

   Ahoj Darčo, díky moc za...S Celulinem mám taky dobré zkušenosti, ale už jsem se napálila a koupila si na internetu nějaký jiný. Musí to být Doktorbio.

   Črv 13, 2010
  • Obrázek uživatele Miska
   Miska (anonym)

   Chodila jsem na lymfoven, na...Dobrý den, já jsem vyzkoušela dvakrát lymfodrenážní masáž přes www.hyperslevy.cz a účinek super..jestli jsem si to tedy nevsugerovala :))

   Dub 29, 2011
  • Obrázek uživatele ivka
   ivka (anonym)

   Tak jsem vyzkoušela somatoline cosmetic- noční a bříško boky a používám jej pravidelně již týden a výsledky opravdu jsou.Postava je štíhlejší jde to vidět na pohled takže jsem spokojená a ještě si koupim jelikož ted v lekarnach je akce ke koupi jeden zdarma na boky a bříško.Opravdu vyzkoušejte je to super.

   Kvě 26, 2011
  • Obrázek uživatele celulitida
   celulitida (anonym)

   Ahoj,nezkoušela některá z vás přístroj na domácí použití celulife??Já vyzkoušela už plno krémů z drogerie a nic.No a na lymfatické masáže nebo na vacushape peníze momentálně nemám.Zajímalo by mě,jestli to může fungovat, když je to založené na stejném principu jako masáže v kosmetických studiích.

   Led 18, 2013
  • Obrázek uživatele Lukyna
   Lukyna (anonym)

   Chodila jsem na lymfoven, na...Ahoj, já toho taky teda vyzkoušela a kromě drenáží jedinej krém, kterej měl efekt je Fisioline v pěně. Na základě nějakýho článku, jsem ho koupila na imunita shop na netu a nedám teda na něj dopustit. Dřív jsem používala good bye celulite, dobrej , ale efekt hned zmizel.

   Kvě 11, 2013
  • Obrázek uživatele Růža99
   Růža99 (anonym)

   Mně na ni nejlíp pomohla pravidelná masáž masážní sprchou. Máme takový ten box, ale to vůbec není potřeba, stačí třeba jen ta hlavice. Pokud nemáte, mám dobrou zkušenost s obchodem http://www.wellmall.cz/. A hlavně nezapomeňte na hydrataci :)

   Led 30, 2017
  • Obrázek uživatele Zdenka
   Zdenka (anonym)

   Myslím,že kdyby na celulitidu něco opravdu účinkovalo,neměly by jí celebrity,které si mohou dovolit do toho strkat prachy.

   Feb 05, 2017
  • Obrázek uživatele torimigaiku
   torimigaiku

   Tabletky proti celulitidě - http://cellinea.se Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

   Čer 02, 2019

  Přidat komentář

  Reklama

  Reklama