Časem prověřené dary přírody citlivě pomáhají ženám

Lidská společnost se vyvíjí a vědeckotechnický pokrok zrychluje. Dokážeme vyrábět složité stroje, dokážeme pomocí techniky zachraňovat lidské životy. Máme k dispozici léky, o kterých se našim předkům ani nesnilo. Někdy ale zapomínáme na jednoduchá řešení, která nám dává k dispozici příroda. A bez kterých by naši předkové nepřežili.

Třeba takový med! Už ve starověkém Řecku byli lidé přesvědčeni o mimořádných vlastnostech medu a považovali jej za recept na dlouhověkost. Slavná egyptská královna Kleopatra si údajně dopřávala medové koupele, které výborně pečovaly o pokožku jejího těla.

Využití včelích produktů pro posílení zdraví má dlouhou tradici i v našich končinách. O jedinečných účincích medu hodně věděli již dávní Slované, pro které byl med vedle mléka a obilné kaše hlavní složkou výživy. Medem a dalšími včelími produkty můžeme podporovat své zdraví i dnes, v souladu s přírodou.

Apiterapie nyní zažívá „boom“. Výhodou včelích produktů je především fakt, že jejich příznivé účinky na lidský organismus nejsou provázeny žádnými nepříjemnými doprovodnými projevy. Lidský organismus je na blahodárné produkty včel zvyklý.

Cestou využívání včelích a dalších přírodních produktů se před lety dali i ve společnosti Vegall Pharma. Hojně pracují s mateří kašičkou a včelím pylem. Časem prověřené jedinečné vlastnosti včelích produktů využívají především k podpoře ženského organismu.

Mateří kašičku produkují mladé včelí dělnice a tou krmí larvy a svou královnu matku po celou dobu jejího života. Mateří kašička obsahuje hlavně bílkoviny a další složky jako vitamíny skupiny B, ve stopovém množství také vitamíny C, A, E a D, aminokyseliny a množství minerálních látek. Obsahuje látky, které podporují dobré fungování imunitního systému. Mateří kašička je pro ženy vynikajícím pomocníkem v období menopauzy.

Pyl je sbírán včelami z různých druhů rostlin. Jakmile včely získají větší množství pylu, stlačí ho do pevných kuliček a ukládají do plástů. Odtud se potom může vyjmout a použít. Včelí pyl obsahuje vitaminy skupiny B, bílkoviny, sacharidy, antioxidanty, enzymy, minerály (vápník, fosfor, křemík, hořčík), dále vitamíny A, C, D, E, K, aminokyseliny a nenasycené mastné kyseliny. Včelí pyl je rovněž oblíbený pro svou schopnost podporovat obranyschopnost těla. A nejen to, má pozitivní účinky na celkový duševní stav, podporuje vitalitu a pomáhá v boji s únavou. Dále působí příznivě na činnost kardiovaskulárního systému nebo činnost zažívacího traktu.

Oba tyto včelí produkty jsou blahodárné především při podpoře důležitých ženských hormonálních změn a dokáží významně přispět k zajištění menopauzálního komfortu. Ve společnosti VEGALL Pharma s.r.o. mají vyzkoušeno, že včelí produkty společně s fytoestrogeny získavanými ze sóji či červeného jetele fungují. Doplňky stravy Sarapis Soja a Sarapis Plus pomáhají ženám překonávat období náročných hormonálních změn bez projevů, které jim mohou znepříjemňovat život. Síla přírody ve včelích produktech tak pomáhá ženám v každém věku, zejména však v období přechodu.

Oblíbenost preparátů se včelími produkty u českých žen dokazuje také to, že opětovně i v roce 2020 získal přípravek Sarapis Soja první místo v anketě lékárníků, kteří vybírali nejoblíbenější přípravek pro období menopauzy. Ženy přírodě věří, a proto si oblíbily preparáty z řady Sarapis, ve kterých se propojují zkušenosti našich předků s nejmodernějšími vědeckými poznatky.

Komerční sdělení

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama