Canespor 1x denně - moderní bojovník s mykózami nohou

Komerční sdělení: Civilizační výhody - tedy např. oblečení a poměrně vyrovnané klima - nejsou příjemné jenom pro lidi, ale vytvářejí optimální podmínky také pro různé druhy mikroskopických hub. Častý kontakt lidí ve společném prostředí (např. v bazénech či při sportu) pak vede k snadnému šíření plísňových infekcí - mykóz.

Mezi nejčastější onemocnění patří mykózy nohou, tedy kožní infekce způsobené mikroskopickými houbovitými mikroorganismy a bakteriemi. Ty se projevují nejen nepříjemným a často velmi intenzivním svěděním, pálením nebo i zápachem, ale při zanedbání léčby se mohou rozšířit i na nehty a nehtová lůžka. Napadené nehty zpravidla změní barvu i tvar a jejich léčba vyžaduje více času.

Nakazit se přitom lze velmi snadno. Plavecké bazény, sauny, sprchy ve fitness centrech - to jsou jen některá místa, kde nás taková nepříjemnost může potkat.

Prevence je přitom snadná - dbát na hygienu, do rizikových prostor chodit zásadně v obuvi (stačí i plážové žabky), používat prodyšné boty (v létě pak nejlépe boty otevřené) a nepůjčovat si cizí obuv ani ručníky.

Pokud vás mykóza přes všechnu opatrnost postihne, je třeba včas zahájit léčbu. Na trhu je k dostání Canespor 1x denně, moderní antimykotický přípravek s účinnou látkou bifonazol, která dobře proniká hluboko do kožních vrstev postižených infekcí a ničí tam původce nákazy. Léčba trvá zhruba 2-4 týdny. Aby se však zabránilo opakování nákazy, je nezbytné pokračovat v léčbě ještě 1-2 týdny po vymizení příznaků nebo obtíží.

Canespor 1x denně stačí aplikovat jen jednou denně!


Více na www.canespor.cz


ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. Canespor 1x denně sada na nehty, Canespor 1x denně krém a Canespor 1x denně roztok jsou léky k vnějšímu užití. Obsahují bifonazol.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele babka
    babka (anonym)

    Protože jsem v pokročilém věku, s různými chorobami, RA, cévní a další, musím chodit pravidelně na pedikúru, už si to sama neudělám. Pedikérka - jak shrnuje tu kůžičku - mi u palce zřejmě nařízla to lůžko a přišla jsem somů s takovým krvavým měsíčkem. Ten se začal rozšiřovat, až mi neher zčernal a v rohu zežloutl. Nevím, zda mi tam nepřivodila nějakou infekci. Zakojupila jsem si canespor, tak nevím co dál. Nehty jsem měla vžy čisté, plíseň žádnou neměla.

    Kvě 13, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama