Buďte ve své kůži!

Komerční sdělení: Panthenol přírodní elixír pro krásnou pokožku Se slunečními paprsky přichází příjemná doba dovolených! Naše pokožka, vlasy i nehty jsou v období léta zvláště namáhané. Sluneční paprsky na nás působí jako magnet, ale pokud se dostatečně nechráníme, můžeme si dojem z dovolené zkazit nepříjemnými spáleninami.

 
Ze slunečního záření nám sice nehrozí spáleniny ty nejvážnější typu, přesto je lepší jim předcházet. Sluneční spálenina je zarudnutí a zánětlivá reakce povrchových vrstev kůže, která vzniká příliš dlouhým působením slunečních paprsků na kůži. Může být mírná s lehkým zarudnutím, střední již vytváří malé puchýřky a závažná, charakterizovaná purpurově rudou kůží, horečkou a třesavkou. Příznaky se objevují postupně s maximem do 24 hodin.
V případě, že se zrovna balíte na dovolenou, neměl by přípravek s obsahem D-panthenolu ve Vašem zavazadle chybět! Jak zvolit v široké nabídce ten nejvhodnější? Užitečným ukazatelem je obsah D-Panthenolu, který je vysoce důležitý pro samotnou regeneraci podrážděné pokožky a nastartování její obnovy. Další vhodnou složkou je i vitamínový komplex, který vyhlazuje pokožku a pomáhá v boji proti volným radikálům. Neméně důležitý je komfort aplikace či rychlé vstřebávání přípravku.
Výrobky s obsahem Panthenolu je možné používat nejen v létě, ale regenerace Vaší pokožky, vlasů a nehtů může pokračovat i po návratu z dovolené a Vy pak jistě oceníte, že  budete vypadat skvěle, ale hlavně se tak budete i cítit! 

Hledáte skutečně chladivý sprej?


Znáte ten nepříjemný pocit po slunění: Podrážděná pokožka vás pálí a vy toužíte po čemkoliv, co by jí poskytlo chladivou úlevu. Pak hledáte unikátní chladivý sprej panthenol forte ice effect od OMEGA ALTERMED!

Sprej s vysokým obsahem D-panthenolu a komplexem vitaminů A, E, F totiž nejenže efektivně podporuje regeneraci pokožky, ale při každé aplikaci také příjemně chladí.

Označení ice effect navíc garantuje, že pro dosažení extra chladivého efektu můžete tento sprej uchovávat v chladničce. Přijdete-li tak po slunění domů, stačí pro něj jen sáhnout do ledničky a své podrážděné pokožce pak dopřejete skutečně extra chladivou regenerační péči.

Chladivý sprej poskytuje citlivé pokožce maximálně šetrnou péči, neboť neobsahuje parafiny, parabeny, PEG a parfémy.

Panthenol Forte 6% Aloe vera pěna

... léčivá síla přírody

Léčivá rostlina Aloe vera je známá díky svým blahodárným účinkům na pokožku. Průhledná tekutina vytékající ze středu listů má zklidňující a hydratační účinky a podporuje hojení. V kombinaci s 6% dexpanthenolem a komplexem vitamínů A,E,F přináší Panthenol forte 6% Aloe vera pěna koktejl výživných látek pro vaši pokožku.

Spojení účinných látek je ideální pro ošetření pokožky podrážděné sluncem, menších popálenin, ran či prasklin kůže a výborně působí také na suchou ekzematickou kůži. Komfort přináší nejen vylepšené složení. Díky pěnové konzistenci a chladivému efektu je aplikace snadná a příjemná. Jemně parfemovaná pěna se velmi rychle vstřebává a nedráždí citlivá místa.

Panthenol Forte 9% mléko s Aloe vera

  

Díky své lehké konzistenci působí tělové mléko altermed PANTHENOL jako jemné pohlazení. Unikátní složení s maximálním 40 procentním podílem aloe vera pro intenzivní hydrataci.

Po aplikaci rozdíl nejen ucítíte, ale i uvidíte! Vaše pokožka bude na první pohled jemná a vyhlazená. Okamžitý účinek je způsoben jedinečnou kombinací vysokého podílu aloe vera a 9 procent D-panthenolu, pro  urychlení regenerace pokožky.
Dopřejte Vaší pokožce intenzívní péči a odměnou Vám bude její výborná kondice i půvabný vzhled,

Mléko altermed PANTHENOL obsahuje komplex vitaminů A, E, F. Tím chrání kožní buňky před volnými radikály a zamezuje stárnutí pokožky. Přípravek neobsahuje problematické parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči.

Sprej s vysokým obsahem D-panthenolu a komplexem vitaminů A, E, F totiž nejenže efektivně podporuje regeneraci pokožky, ale při každé aplikaci také příjemně chladí.

Více informací naleznete na www.altermed.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama