Bude očkování proti prasečí chřipce znamenat riziko rakoviny?

V německém časopise Bild bylo zveřejněno varování Dr. Volfganga Wodarga, odborného plicního lékaře a člena SPD, před očkováním proti prasečí chřipce.

Dle jeho slov  je očkovací látka farmaceutické firmy Novartis vytvořena  ?horkou jehlou?. Živnou půdou pro vývoj očkovací látky byly rakovinné buňky zvířecího původu.

Není prý jisté, zda nová očkovací látka nebude vyvolávat alergické reakce a zda při minimálním znečištění očkovací látky vysokopotentními rakovinnými buňkami nevznikne onemocnění rakovinou u očkovaných lidí.

Současný strach lidí před pandemií prasečí chřipky považuje Dr. Volfgang Wodarg za  ?zinscenovaný?.

?Je to obrovský obchod pro farmaceutický průmysl? je si jistý Dr. Wodarg.

Celý článek najdete zde

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele i
  i (anonym)

  Prasečí Baaxteriáda půl roku dopředu... http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9262 Novinářka a lékařka Jane Burgermeisterová viní globální elity v souvislosti s tzv. prasečí chřipkou z bioterorismu, obrací se na soudy a vyšetřovací orgány http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9287 Dělají si z vás srandu: "Naše vakcína má závažné vedlejší účinky a možná někoho z vás i usmrtí," říkají nyní elity. "Ale prosíme, buďte shovívaví, nežalujte nás!" http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9338 Zarážející nové důkazy, že pandemie

  Srp 13, 2009
 • Obrázek uživatele Simona
  Simona (anonym)

  Odzkoušená vakcína byla, že je neškodná. Ale co to udělá, až se očkovaná osoba nakazí, to nikdo neví. Už začátkem září by měla mít první firma hotovou první várku. Po styku se skutečným živým virem může pak dojít k šokujícím alergickým reakcím jako to bylo v případě prvních vakcín proti spalničkám. Taky se to vychytalo až během pár let. Já bych se viru H1N1 neobávala. V roce 1918 to byl zcela nový virus a nikdo proti němu neměl ani stopu protilátek. Ale nikde se moc nepřipomíná, že virus H1N1 unikl v roce 1977 z ruské laboratoře a způsobil pandemii v letech 1977-81. Nakazila se jím většina lidstva, takže lidi narození do roku 1981 nějaké protilátky v sobě mají, i když samozřejmě je tento virus jiný. Z imunologického hlediska ovšem moc odlišný není, když patří do stejného typu. Ale, že by byla vakcína karcinogenní? Tomu bych nevěřila. V poválečných letech se žádná taková nevyskytla na rozdíl od některých léků. Spíš bych se obávala smrtelných anafylaktických a alergických reakcí...

  Srp 13, 2009
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Jo, jo, radši nevěřit nikomu, páč to fakty může být vládní produkt...

  Srp 13, 2009
 • Obrázek uživatele navod na vyrobu vakciny doma (video)
  navod na vyrobu... (anonym)

  odkaz na video je na wtc917.freevar.com#chripka

  Lis 30, 2009

Přidat komentář

Reklama

Reklama