Bolest zad - může pomoct Phiten

Bolí Vás záda? Trpíte ztuhlosti svalů a kloubů? Chcete si opět vzít svůj osvědčený prášek proti bolesti? Tak se na chvilku zastavte....

Většina dospělé populace občas trpí bolestí v oblasti páteře. Patří tudíž k nejčastějším zdravotním problémům. Může jít o bolest krční páteře, většinou o ztuhnutí šíje a okolních svalů. Příčinou může být dlouhé vysedávání u počítače, popř. jiná dlouhodobá činnost ve špatné poloze, která nadměrně namáhá oblast krční páteře.

Další možností je bolest v kříži. Příčin může být hodně - zvednutí těžké věci, nevhodný prudký pohyb, ofouknutí nebo prochladnutí. Důsledky můžou být dva - a to zablokování zad anebo vyhřezlá ploténka. Při druhém důsledku Vám může pomoct pouze lékař.

Většina z nás ale netrpí bolestí zad z vážných důvodů, jako je např. vyhřezlá ploténka. Chybí nám pravidelný pohyb. Sedavé zaměstnání má své důsledky a jedná se opravdu o ztuhnuté svaly v oblasti krční páteře.

Když se bolest stupňuje, snažíme se jí utlumit pomocí dostupných medikamentů. A nezabýváme se otázkou, zda pravidelné užívání medikamentů nemá vedlejší účinky.

Teď máme ale i jinou možnost. Na český trh se po 30-ti letech od svého vzniku dostaly japonské produkty značky Phiten. Jde o jedinečnou technologii Aquatitanu, který má blahodárný vliv na lidský organizmus. Lokálně totiž podporuje prokrvení a tím uvolňuje svaly a urychluje regeneraci. Důsledkem je utlumení bolesti. Do těla se nedostává žádná cizí látka - k utlumení bolesti dochází pouze na základě lokálního prokrvení.

Použití je jednoduché - stačí náplasti popř. tejpy Phiten nalepit na postižené místo. Návod najdete na obrázku.

Samozřejmě oblastí možného použití je výrazně více. Bolí Vás zápěstí? Můžete si nalepit náplasti na dva
body v okolí postiženého místa a zvýšeným prokrvením bolest utlumit.

Z uvedeného je zřejmé, že náplasti Phiten můžou vyřešit Vás akutní problém s bolestí. Jako prevenci proti dalších problémům způsobených ztuhnutím krční páteře a svalstva můžete používat náhrdelníky Phiten. Lokálně budou průběžně prokrovovat svaly kolem páteře a tím budou průběžně tyto svaly uvolňovat. Výsledkem je zvýšená pohyblivost a prevence proti ztuhnutí svalů.

Na tlumení bolesti končetin popř. zad můžete použít i bandáže a ortézy s obsahem Aquatitanu. Utlumením bolesti ale problém nekončí. Je nutné hledat příčinu Vašich potíží. Věnovat se posilování zádového svalstva - výborné je plavání anebo pilates. Pevné zádové svalstvo je nejlepší prevencí při problémech s páteří.

Chcete vědět více o technologii Aquatitanu? Přečtěte si překlad nejnovějšího článku v německém časopisu TRITIME.

Více informací najdete na www.phiten.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama