Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Autor preparátu MMS, Jim Humble přednáší v Praze !!!

Dne 8 května od 14 hodin se v pražském hotelu Olšanka uskuteční přednáška autora MMS (Miracle Mineral Solution) Jamese V. Humbla o nejnovějších poznatcích v aplikacích MMS. Jim Humble tak bude poprvé v České republice přednášet o svých aktuálních výzkumech a používání MMS k léčbě širokého spektra onemocnění, včetně těch nějtěžších.

Aktualizované protokoly pro používání MMS dle pana Humbla zajišťují velmi silné zbraně proti všem infekčním nemocem a zabírají téměř bez vyjímky u všech lidí, kteří tyto protokoly dodržují.

Přednáška bude složena ze tří částí. V první části přednášky bude pan Humble vysvětlovat návody a novinky v používání MMS s jednotlivými příklady aplikací.
V druhé části budou zodpovězeny otázky, které budou mít možnost přítomní návštěvníci panu Humblovi položit.Po ukončení této části budou možné osobní konzultace jednotlivých návštěvníků přímo s Jimem Humblem.

Návštěva takovéto světově známé osobnosti v ČR se nekoná každý den. Neváhejte a přijďte na unikátní přednášku o preparátu, který je dle slov pana Humbla schopen zlikvidovat téměř všechna onemocnění včetně rakoviny. Přesvědčte se na vlastní oči, že Jim Humble objevil látku, která lidské tělo dokáže zbavit mnoha těžkých onemocnění.

Kapacita sálu je pouze 200 míst, rezervujte si své místo co nejdříve.

Pořadatel Akce:

WDO Pictures s.r.o.
tel.:775 189 701

Místo konání:

Hotel Olšanka
Táboritská 1000/23
130 00 Praha 3
www.hotelolsanka.cz

Sál bude otevřen od 13 hod.

Vstupné na přednášku: 480,- Kč

Možnosti rezervace:
A)    Nezávazná rezervace vstupenek - zasílejte na mail: jim@emms.cz  Uveďte, prosím, své jméno a počet rezervací.

B)    Závazná rezervace -  garantovaný vstup na přednášku. zašlete částku 480,- Kč / 1 osoba na účet společnosti WDO PICTURES s.r.o. (pořadatel akce).

č.účtu: 4980580001/5500

Jako variabilní symbol u platby uveďte číslo 2010 a do zprávy pro příjemce zadejte jméno osoby, za kterou je platba provedena.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama